Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 20 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Tuin/goud decor. Eén schotel gelijmd, rest goed. Afmeting: 6-11 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee rijstwijn kopjes, floraal/tekst decor. Eén kop + schotel Chine de Commande. En één grote Familie Rose kom, floraal decor. Afmet...
Chinees porseleinen theebus met Familie Rose figuren decor + tekst. Deksel gelijmd. Afmeting: H 14,5 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Chinese miniatuur dekselvazen met draken decor + figuren dragen bloempot. Eén chip. Afmeting: H 9 - 10 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/vlinder decor. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen tempelhonden. Met bodemmerk. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen draken-cups op hoge voet. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,3 x Ø 8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen republiek Familie Rose vaas met pauw/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Enkele chips + één haarlijn. In redelijke staat. Afmeting: Ø 15 cm.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Grote celadon vaas met reliëf draken decor. Familie Rose pot met figuren decor + bodemmerk. Gemberpot met landschap decor, deksel schade. Chinese lamp gema...
Antieke Chinese of Japanse bronzen wierookbrander met draken/vleermuizen/feniks decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Imari kom (haarlijn), bord met floraal decor (gelijmd), grote 18e - 19e eeuwse schotel met geisha en vier tekens bodemmerk, (scherf/gelijmd). Afme...
Zeldzame Chinees bewerkte noot op console. Floraal/vogel decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Landschap decor. Eén kop chip, één goed. Eén schotel haarscheur + chips. Eén schotel goed. Afmeting: 6,5 - 12 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Hengsel gerestaureerd. Afmeting: 7,5 x 14 x 8,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met vogels/insecten/floraal en goud decor. Eén vaas randschade. Afmeting: H 36,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 37 - 38 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen baluster-vormige vazen. Figuren in landschap decor. Eén vaas krom en beschadigd. Afmeting: H 17 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen vaas met floraal/vogel decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Chinees porselein. (1) Familie Verte pot met figuren/landschap decor + bodemmerk. (2) 19e Eeuwse dekselpot met floraal decor. Afmeting: Ø 13,5 - Ø 15,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Floraal decor. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: H 31 cm. In matige staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden. Figuren/floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijke staat.