Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen roomborden met tuin/floraal decor. Twee borden minimale chip. Twee borden gaaf. Afmeting: Ø 16,7 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren decor. Met blauwe ring in bodem. Afmeting: H 24 x Ø 22 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/vlinder decor. Eén haarlijn + minimale schilfers. Afmeting: Ø 16,7 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung bordjes met floraal/vlinder decor. Eén schotel haarlijn. Verder minimale schilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tuin decor. Mangaan-kleurig. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kommen met floraal decor + karakter tekens. Met bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: Ø 18 - Ø 19 cm. In redelijk staat.
Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit: vier pijpvazen + hangbloempot. Met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: 18 - 18,5 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen Kutani dekselpot met figuren/coulissen decor. Achtkantig. Met bodemmerk. Chips onderrand deksel. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: H 31 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen celadon bord met groen craquelé glazuur en vis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees Kantonees porselein. (1) grote kom, floraal/goud decor. (2) grote schotel, figuur/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - Ø 37 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen schotels met pauw decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,7 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Kutani knobbelvazen met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinees antieke porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.
Drie delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Kop + schotel (beschadigd) + losse schotel (goed). Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e - 19e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: Zes schotels + vier koppen. Diverse delen beschadigd. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie rijstwijn kopjes, haarlijn, 19e eeuw. Eén schotel, Imari, 18e eeuw, goed. Eén diep Imari bord, 18e eeuw, gelijmd. Afmeting: 5 - 17 cm. In redel...
Antiek Japans Kutani porseleinen theeservies. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met kostbaarheden decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm.
18e Eeuws vijf-delig Chinees porseleinen Imari kaststel. Floraal/feniks/goud decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 27 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen dekselpot met oren en kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee bijzondere 19e eeuwse Japans porseleinen Satsuma dekselvazen met fijn gedecoreerde figuren/tempelhond en goud decor. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.