Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.
Zes Japanse Imari porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed. Twee kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén schotel chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: Drie kopjes + twee schotels. Landschap/floraal decor. Twee kopjes chip. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5 - Ø 10 cm. In redelijk/goede...
Grote Chinees porseleinen klapmutskom met figuren in pagode decor rondom. Zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 10,3 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen baluster-vormige vazen. Figuren in landschap decor. Eén vaas krom en beschadigd. Afmeting: H 17 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek Chinees speksteen. Bestaande uit: Dekselpot, chip rand. Theepot, chips deksel. Figuur op vis. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijke/goede staat.
Twee antieke Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels. Chips + haarlijnen. Afmeting: 8 - Ø 15 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse diepe Chinees porseleinen schotel met koekoek in het huisje decor. Haarlijn. Afmeting: H 5,5 x Ø 27,8 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Japanse Kutani porseleinen plantenhangers. Vogels in landschap/goud decor. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
17e -18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met Lange Lijs/planten decor. Met zilveren bovenrand. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot. Met afbeelding van vijf-tenige draak. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese spekstenen jardinieres met apen. Circa 1900. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Imari trekpot met geisha in tuin decor + goud. 18e Eeuw. Top deksel gelijmd + tuit beschadigd. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Deksel beschadigd. Afmeting: 11 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
Groot 18e eeuws Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Afmeting: Ø 27,7 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 37 - 38 cm. In goede staat.
Oud Chinees gesneden spekstenen kandelaar in de vorm van een feniks. Afmeting: 15 x 12 x 3 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Onsterfelijken. Familie Rose. Eén hoofdbedekking beschadigd. Afmeting: H 44 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Octagonaal. Twee borden goed, twee borden haarlijn/chip, twee borden chips. Afmeting: 21 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren/pagode/figuren in boot/floraal decor. Eén deksel heeft chip. Afmeting: H 45 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Japanse of Chinese cloisonné vazen met floraal/vlinder decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse fijn gedecoreerde Satsuma vaaslamp met bronzen draken voet. H 41 cm. In goede staat.
Twee vierkante Chinees porseleinen vazen met olifantenkoppen en blauw glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen dekschaal met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: 14 x 27 x 22 cm. In goede staat.