Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten. Queng Lung + Kang Xi. Beschadigd + restauratie. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Wucai-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuwse Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, restauratie. Dekseldoos, haarlijnen bodem. Queng Lung schaal, haarlijn. Queng Lung potje, chip. Afmeting: 5 - 15 cm. In rede...
Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen schotels. Divers. Floraal. Eén schotel haarscheur. Afmeting: Ø 10 -11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen beker met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,6 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf Kang Xi schotels met zeemleer decor, divers, beschadigd. En één kop + twee schotels, beschadigd. Afmeting: 5 - Ø 10,5 cm. In matig/redelijke staat...
Drie-delig 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel met floraal decor. Twee vazen beschadigd, één goed. Afmeting: H 9,5 - 11,5 cm. In redelijke staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: één grote 19e eeuwse kom, haarscheur. En twee 18e eeuwse koppen + één schotel, beschadigd. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met baars decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas restauratie. Eén vaas chip. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.
Chinese natuurstenen vleermuis met verso buffelkop. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen vazen. Floraal/papegaai/goud decor. Beschadigd/haarlijn. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom. Met floraal/vogel en goud decor. Chips rand. Afmeting: H 11,5 x Ø 29,5 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kom. Met figuren/floraal/vogels/insecten en goud decor. Enkele chips. Afmeting: H 14 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden. Figuren/floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen theebus met spelende zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels met bloemvaas decor. Eén kop goed, twee beschadigd. Twee schotels chip, één schotel haarlijn. Afmeting: 8 x Ø 14 cm. In redelijke sta...
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen Hollandse damesschoenen. Floraal/goud decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees cargo aardewerk. Tek Sing Cargo. Bestaande uit; drie potjes + één schaal. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In goede staat.
Antiek Japans Satsuma theeservies van keramiek. Met figuren/draken/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk+suikerpot, tien koppen en schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmetin...
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud. Haarlijn + chip. Afmeting: 5 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porsleinen kop en schotels. Drie koppen + twee schotels. Twee keer met landschap, floraal. Kopjes goed, één schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede s...