This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Lot Japans porselein (8x)
Starting price 120 EUR

Acht delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: 2x kop + schotel, en vier losse kopjes. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.

Paar Chinese dekselvazen, H 28 cm.
Result: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor. Beschadigingen. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Zes antieke Chinese borden Ø 21,8 cm.
Result: 200 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden met haan decor. Chicken plate. Circa 1900. Afmeting: Ø 21,8 cm. In goede staat.

Lot Japans Kutani porselein (3x)
Result: 150 EUR

Drie delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit: één grote caché-pot + twee vazen. Goud en figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 - 29 cm. In goede staat.

Twee antieke Kutani lampen
Result: 60 EUR

Twee antieke Japanse Kutani porseleinen vaaslampen met messing. Later geëlektrificeerd. Met figuren en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 - 60 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Kutani lampenvoet, H 51 cm.
Result: 150 EUR

Antieke Japanse Kutani porseleinen lamp met messing. Floraal/vogel en goud decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Twee Chinese theepotten
Result: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen theepotten met berglandschap + karaktertekens op deksel. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

8x Chinees/Japans porselein
Result: 120 EUR

Acht antieke Chinees of Japans porseleinen drie-delige kop en schotels + deksels. Vogels bij bloesemboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Result: 170 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: (1) Republiek vaas met geisha in tuin decor + bodemmerk. (2) Familie Rose vaas met optocht decor + bodemmerk, 19e eeuw, bovenrand schade. (3) Kantonese Fam...

Drie Japanse dekselkommen Ø 11 cm.
Result: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kommen met deksels. Goud decor + bodemmerk. Eén chip. Afmeting: H 8,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese kom op sokkel
Result: 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met onsterfelijke + tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm.

Japanse schotel Ø 28 cm.
Result: 60 EUR

Antieke Japanse porseleinen Edo schotel. Met landschap decor. Haarlijn in glazuurlaag. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese/Japanse Yixin vaas, H 34 cm.
Result: 60 EUR

19e Eeuwse Chinese/Japanse Yixing draken vaas met ringen. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 26 cm.
Result: 50 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur en bodemmerk. Balustervorm. Afmeting: H 26 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees (6x)
Result: 1.200 EUR

Lot divers Chinees. Bestaande uit vier muntstukken + twee jade objecten. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,2 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,2 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans Kutani porselein
Result: 110 EUR

Vier delen antiek Japans Kutani porselein. Met figuren/dieren/floraal en goud decor. Met bodemmerk. Grote vaas is bovenrand gelijmd. Trekpot is tuit gelijmd. Jardiniere + vaas met koppen zijn gaaf. Af...

Twee antieke Japanse Kutani vazen, H 31 cm.
Result: 225 EUR

Twee grote antieke Japanse Kutani porseleinen vazen. Vogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans Kutani (7x)
Result: 110 EUR

Zeven delen antiek Japans Kutani porselein. Onder andere; vazen en dekselpotten. Met figuren/floraal/dieren/goud decor. Bodemmerk. Eén deksel niet origineel. Afmeting: 11 - 20 cm. In redelijk/goede st...

Chinese Quan Yin, H 26 cm.
Result: 225 EUR

Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22,3 cm.
Result: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25,5 cm.
Starting price 400 EUR

Ingekorte Chinees porseleinen vaas met paars glanzend glazuur. Met bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.

Drie delen antiek Chinees porselein
Result: 120 EUR

Drie delen antiek Chinees Familie Rose porselein. (1) trekpot met figuren/foo-hond decor, met bodemmerk, chip tuit. (2) kleine censer, figuren in optocht decor, met bodemmerk. (3) kom met deksel, flor...

Chinese penselenvaas
Result: 350 EUR

Hectagonale Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met kippen in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 16,4 cm. In goede staat.