Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met Chinees Familie Noir porselein. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin decor. Haarscheur. Afmeting: H 14,5 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees celadon porselein. Eén schaal in lotus-vorm met craquelé glazuur en een groene kom met reliëf vissen decor. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen scepter in de vorm van een snaarinstrument. Met draken/floraal decor + tekst. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse/Chinese borden. (1) Landschap China, haarlijn. (2) Japan, floraal + bodemmerk. (3) China, pagode decor + bodemmerk, chip. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord in bloemvorm, met groen glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 18,7 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose floraal. Bestaande uit: Capucijne kop + schotel. Capucijne kopje. En één schaal met wijsheer/tekst decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Zes schotels + twee kopjes. Imari + één Familie Rose. Chips en/of haarlijn. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Groot Oosters boeddha figuur. Dansende bodhisattva. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: 3,5 - 11,5 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakwerk paneel belijmd met natuursteen + parelmoer. Circa 1930. Afmeting: H 71 x B 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese spekstenen Quan Yin. 19e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse erotische netsukes van ivoor + taxatierapport. Vòòr 1950. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese terracotta geglazuurde figuren in latere schaduwboxen. 18e - 19e Eeuw. Eén hand mist. Afmeting: 43 x 30 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese houtgesneden tempelfiguren met rest polychromie. 18e - 19e Eeuw. Grotere beeld bevat Chinese munt in rug. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese houtgesneden tempel figuren met polychromie + vergulding. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 43 - 44 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese houtgesneden tempel figuren met rest polychromie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken tempel figuren. Beschadigingen. Afmeting: H 34 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken tempelfiguren met polychromie + vergulding. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse houtgesneden Chinese tempelwachters met polychromie + goud decor. Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.
Bronzen boeddhistisch figuur. Bodhisattva. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse cloisonné vazen met houten consoles. Meiji periode. Circa 1880. Floraal/vogel decor. Kleinere vaas beschadigd bij zwart emaille. Afmeting: H 9,5 - 16 cm. In redelijk/goede staat.