Wandelstok met bamboe en een zilveren greep rijkelijk versierd met floraal decor met vogels en draak. Vermoedelijk Gemerkt: KHYYIN. 85 cm. In goede staat
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Landschap decor. Eén kop chip, één goed. Eén schotel haarscheur + chips. Eén schotel goed. Afmeting: 6,5 - 12 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, zotjes en baars decor. Chips + haarlijn. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: trekpot, theebus + vaas. Familie Rose. Beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In matige staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met tuin/peterselie decor. Schotel heeft chips. Kop is goed. Met bodemmerk. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/kostbaarheden en salamander decor. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat