This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese Song kom, Ø 12,6 cm.
Result: 425 EUR

Chinees porseleinen Song kom met messing omranding. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 12,6 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels
Result: 80 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte schotels met floraal decor + bodemmerk. Octagonaal. Eén schotel haarscheur, rest minimale schilfers. Afmeting: 12,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese gemberpot Ø 20 cm.
Starting price 100 EUR

Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 18 cm.
Result: 240 EUR

Chinees porseleinen celadon wierookbrander met Foo-hond en florale medaillons. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot Ø 10 cm.
Starting price 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/Verte en goud decor. Afmeting: 18 x 10 x Ø 10 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese trekpot, Ø 10,5 cm.
Result: 325 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot. Met figuren/tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 16 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Result: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen lachende boeddha. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 21 x 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 25 cm.
Result: 225 EUR

Grote Chinees porseleinen bolvaas met draak en pegasus. Met zes tekens bodemmerk. Krassen in glazuur. Afmeting: H 22 x Ø 25 cm. In goede staat.

Drie Chinese koppen + 2 schotels
Result: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + twee schotels. Floraal decor. Eén kop goed, twee koppen haarlijn. Bordjes lichte randschilfers. Afmeting: kopjes Ø 7,5 x 4 cm. Afmeting: bordjes Ø 12 cm. I...

Chinese Wucai vaas, H 22 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen Wucai vaas met rondom figuren in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese ivoren figuren
Result: 700 EUR

Twee grote antieke Chinees ivoren gesneden figuren. Keizerlijk paar. Met bodemmerk. Circa 1900 - 1920. Minimale beschadiging, chips. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 18,5 cm.
Starting price 220 EUR

Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Antieke Japanse of Chinese trekpot Ø 11 cm.
Result: 350 EUR

Antieke Japanse of Chinees porseleinen trekpot. Figuren in tuin decor. 19e Eeuw. Minimale chip. Afmeting: 16 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese Wucai vaas, H 18 cm.
Starting price 2.800 EUR

Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 59 cm.
Result: 170 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met groen glazuur. Feniks in landschap + foo-honden decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas + kom
Result: 150 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Bolvaas met oren en flambé glazuur, beschadigd. 1x Song kom met bodemmerk. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees Kang Xi porselein (4x)
Result: 130 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Eén kop + schotel. Twee losse schotels. Eén schotel gaaf. Chips. Tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,6 - 13 cm. In redelijke sta...

Chinese maanvaas, H 33 cm.
Result: 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte maanvaas (pelgrimfles) met kraanvogels in berglandschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 18 cm.
Result: 250 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Paradijsvogel in tuin decor. Met dubbele bodemring. Eén haarlijn in hals. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 49,5 cm.
Starting price 1.800 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met ribbels en floraal decor. Dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte plaquette, 39 x 25,8 cm.
Starting price 400 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte plaquette met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 39 x B 25,8 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Result: 300 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met landschap decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 22 x 15 x 12 cm. In goede staat.

Vier Chinese kop+schotels
Result: 160 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal. Vier tekens bodemmerk. Haarlijnen + chips. Afmeting: 5,5 - 13 cm. In redelijke staat.

Chinese pijpvaas, H 21 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met framboos/paars-achtig glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.