Vijf 18e eeuwse Chinese kop en schotels. Landschap/vlinder decor. Cargo vondst. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met kostbaarheden/floraal/figuren decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 9 x Ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal groot Yung Cheng 1723 - 1735 + Gueng Lung. Gelijmd + chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 19 - 34 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen hoge kopjes met landschap decor. Randschilfers. Afmeting: H 6,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met ranken/karakter tekens. Eén chip deksel. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met pauw/floraal decor. Afmeting: H 58 - 59 cm. In goede staat.