Chinees porseleinen Familie Rose kom met tekst + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein. Eén schaal in lotus-vorm met craquelé glazuur en een groene kom met reliëf vissen decor. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk, haarscheur + chip. Chinese kom met geisha's in tuin decor, met zes tekens bodemmerk,...
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e en 19e Eeuws. Vier kopjes met onder andere krab en baars decor. Eén schotel + drie schoteltjes met landschap decor + bodemmerk. Twee maal florale kop en s...
Zeer grote Japans porseleinen goud-Imari knobbelvaas met diverse decors in coulissen. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Grote, zware Chinees porseleinen celadon schotel met tekst + signatuur. Afmeting: H 5,5 x Ø 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met feniks en foo-hond in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Song kom met messing omranding. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 12,6 cm. In goede staat.
Twee antieke 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken tempelfiguren met polychromie + vergulding. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmuts kom met zilveren beugel. Figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Kom is gelijmd. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Grote zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose schotel met chicken/goud decor. 18e Eeuw. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 25,8 cm. In goede staat.
Chinese paars/zwarte drakenkom met bodemmerk. Met onder het glazuur draken. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor rondom. Afmeting: H 26 x Ø 19 cm. In goede staat.
Zeldzaam 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen bord met feniks en kylin. Randglazuur schade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen voorraadpot. Met decor van waterpartij en vissen. Afmeting: H 47 x Ø 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal/tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,6 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen gemberpot met geel glazuur, karaktertekens en floraal decor. Met bodemmerk onder deksel. Afmeting: H 21,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flambé vaas, vierkantig met oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Chinese celadon wierookbrander met oren + console. Afmeting: 10 - Ø 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Familie Rose floraal decor. Chip tuit. Afmeting: 12 x 15,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloempot decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met Chinees Familie Noir porselein. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.