This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Twee 18e eeuwse Delftse borden Ø 35 cm.
Result: 120 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence paauw-borden. (1) Polychrome, De Porceleyne Fles, gelijmd. (2) Blauw-wit, De Klaauw, randschade. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.

Omvangrijk Villeroy & Boch eetservies
Result: 225 EUR

Omvangrijk Villeroy & Boch eetservies. Decor: Redoute Weiss. Bestaande uit: Borden, schalen, eierdoppen, kop + schotels, soepterrine, botervloot, theekan, melk/suiker set et cetera. Dishwasher-safe. T...

Majolica piedestal, H 68 cm.
Result: 70 EUR

Majolica piedestal in Jugendstil-stijl. Met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Zes antieke kastkommen
Result: 150 EUR

Zes antieke Hollandse kastkommen. Societé Ceramique Maastricht. Decor Canton. Afmeting: H 11 x Ø 16 cm. In goede staat.

Deel servies (Meissen)
Result: 120 EUR

Duitse Stadt Meissen porselein met Zwiebelmuster. Circa 1930. Bestaande uit: Thee + koffiekan, vier borden en schaal. Eén chip onderrand deksel koffiekan. Chips theekan. Afmeting: 14 - 39 cm. In redel...

Twee wandconsoles
Starting price 250 EUR

Twee oude/antieke porseleinen wandconsoles. Handbeschilderd met figuren, floraal en goud decor. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 24 x 25 x 18 cm. In goede staat.

Antiek Droste Cacao servies
Result: 60 EUR

Antiek Droste Cacao servies, Haarlem-Holland. Bestaande uit vijf kopjes + zeven schotels. Minimale chip. Afmeting: 7 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Portugese vaas, H 30,5 cm.
Result: 120 EUR

Antieke Portugese polychrome Fayence vaas. Met figuur in landschap/haas/vogelnest decor. Gesigneerd door V. Lamego. Circa 1900. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Royal Albert theeservies
Result: 150 EUR

Royal Albert porseleinen theeservies. Decor: Sweet Violets. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, kop + schotels, schalen en ontbijtborden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 7 - 22 cm. In goe...

Twee Engelse kastkommen Ø 18,5 cm.
Starting price 40 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde keramieken kastkommen met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Antiek vijf-delig Delfts kaststel
Starting price 200 EUR

Antiek vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap decor. Afmeting: H 26 - 35 cm. In goede staat.

Antieke Duitse majolica dekselpot, H 31 cm.
Starting price 120 EUR

Antieke Duitse majolica dekselpot met ranken en hanenkoppen gedecoreerd. Genummerd + gemerkt. Circa 1910. Chips. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.

Kapitale schaal op voet, Ø 44 cm.
Starting price 150 EUR

Kapitale porseleinen schaal op messing voet. Imari-stijl. 21e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 44 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Landschap (16 st.)
Result: 325 EUR

Tegeltableau met zestien Hollandse landschapstegels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 53 x 53 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Uil (6-pas)
Result: 300 EUR

Antiek zes-pas mangaan tegeltableau met decor van uil op boomstronk. Randschilfers. Afmeting: 41x 28 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Kinderspelen (12 st.)
Result: 200 EUR

Tegeltableau met twaalf 18e eeuwse Hollandse tegels met kinderspelen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 54 x 41 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (28x)
Result: 250 EUR

28 Stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse wandtegels met bloemen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 4-pas tegels (26x)
Starting price 170 EUR

26x Polychrome Hollandse 4-pas tegels. Floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (24x)
Result: 200 EUR

24 Stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige wandtegels met dubbele ring. Divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke wandtegels (20x)
Result: 200 EUR

Lot van twintig stuks antieke wandtegels. Circa 1900. Spelende kinderen decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (28x)
Result: 375 EUR

28 Stuks 18e - 19e eeuwse bijbelse mangaan-kleurige wandtegels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke wandtegels (52x)
Result: 375 EUR

52 Stuks antieke witte Hollandse wandtegels. Witjes. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen antiek aardewerk/plateel
Result: 40 EUR

Twee delen antiek aardewerk/plateel. (1) Bolvaas, plateel, Bergen, C.M. (2) Vaas met roofvogels, terracotta, met beschildering, circa 1930. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 37 cm.
Result: 950 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence hectagonale dekselvazen. Gemerkt L.F. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 39 cm.
Result: 300 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen. Gemerkt: de Klaauw. Met pauw decor. Minimale beschadigingen + restauratie. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 40 cm.
Result: 350 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen. Gemerkt: de Klaauw. Putti in tuin decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse pot, H 27 cm.
Result: 80 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence pot met ribbels en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

K.P.M. servies, 1930
Starting price 300 EUR

Antiek 17-delig porseleinen K.P.M. theeservies. Kopenhagen Porcelain. Handbeschilderd, floraal/goud decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 28 cm. In goede staat.

Twee porseleinen vazen
Starting price 60 EUR

Twee antieke Victoria Austria Jugendstil vazen. Circa 1900. Met vogel/goud decor. Chips bovenrand. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen lamp, H 65 cm.
Result: 50 EUR

Porseleinen Royal Albert tafellamp met rozen en goud decor. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Twee Delftse borden Ø 22,7 cm.
Starting price 60 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Gemerkt met Porseleyne Bijl. Floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Drie delen Herend porselein
Result: 70 EUR

Drie delen Herend porselein. Dekseldozen. Met floraal/goud decor. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.

Grote Fayence wandschotel Ø 46,5 cm.
Result: 100 EUR

Grote Italiaanse Fayence wandschotel met landschap en visser. Castell Terano. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.

Lot Duits porselein (5x)
Starting price 40 EUR

Vijf delen Duits porselein. (1) Hutschenreuther schaal, Hohenberg Bavaria, circa 1920. (2) Drie Hutschenreuther wandschotels, circa 1980. (3) Eén KPM bord, circa 1900. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede s...

Porseleinen pronk/fruitschaal
Starting price 50 EUR

Porseleinen pronk/fruitschaal met bronzen voet en hengsel. Engelen decor. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 28 x 31 cm. In goede staat.

Duitse Dresden dekselvaas, H 30 cm.
Result: 90 EUR

Duitse Dresden porseleinen dekselvaas met handgeschilderd floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Duitse Schierholz bonboniere
Starting price 80 EUR

Duitse Schierholz porseleinen bonboniere met opgewerkte bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 8 x Ø 19 cm. In goede staat.

Duitse Dresden bonboniere
Result: 60 EUR

Duitse Dresden porseleinen bonboniere met opgewerkte bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Lot Zwiebelmuster porselein, 1900
Result: 40 EUR

Lot Zwiebelmuster porseleinen kop en schotels. Duitsland. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Zes antieke kop + schotels, 1900
Result: 40 EUR

Zes antiek porseleinen kop en schotels met chinoiserie decor. Circa 1900. Eén kopje chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.

Zeven 19 eeuwse Chinese schotels Ø 12,5 cm.
Starting price 40 EUR

Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi-stijl schotels. Baars/krab/geisha in tuin decor. Eén schotel chips. Afmeting: Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Franse dekseldozen
Starting price 30 EUR

Twee oude Frans porseleinen dekseldozen. Ovaal + eivormig. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

Lot Makkumer aardewerk (4x)
Result: 30 EUR

Vier delen antiek Makkumer keramiek. Tichelaar. (1) klompje (2) bordje (3) schenkkan (chip) (4) schenkkan. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

Twee Delftse vazen, H 27 cm.
Starting price 180 EUR

Twee Delftse fayence vazen met chinoiserie decor + bodemmerk B:P. 18e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Acht oude/antieke theekannen
Starting price 50 EUR

Acht oude/antieke keramieken (scherts) theekannen in kattenvorm. Eerste helft + tweede helft 20e eeuw. Divers. Chip mogelijk. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.

Twee delen Duits porselein
Starting price 40 EUR

Twee delen Duits Dresden porselein. 20e Eeuw. (1) Opengewerkt handbeschilderd wandbord met geschilderd Zwinger-Kronentor. (2) Rookverdrijver met rode draak. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Twee porseleinen figuren
Starting price 40 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. (1) Gerold figurengroep, circa 1930 - 1950, drie zingende zusters. (2) Meisje in de kou, gemerkt V.D. met kroon. Chips bloemen. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede...

Chinese dekselvaas, H 40 cm.
Starting price 35 EUR

Chinese dekselvaas. Tweede helft 20e eeuw. Floraal. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Twee porseleinen figuren
Starting price 110 EUR

Twee porseleinen figuren. Augarten Wien. Circa 1920 - 1930. Gardist + dame. Dame mist hand. Afmeting: 10,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Kaiser porselein (4x)
Result: 60 EUR

Vier delen Duits Kaiser porselein met Imari-stijl decor 'Yokohama'. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee dekselvazen, schemerlamp, bord. Afmeting: 21 - 34 cm. In goede staat.

Drie delen antiek plateel
Result: 100 EUR

Drie delen antiek Hollands plateel. Onder meer; Polychrome pijpvaas Gouda, P.K. Holland. Breetveld Gouda schenkkan. Corel Schoonhoven Holland P.N. bonbonschaal. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

Porseleinen figuur + lampenvoet
Result: 30 EUR

Twee delen antiek porselein. Onder meer; Figuren lampenvoet, Schierholz Duitsland, minimale beschadiging, circa 1920. Figurengroep Napels met kroon, schrijfveer beschadigd, groente in korf, chips. Afm...

Vijf antieke borden
Result: 50 EUR

Vijf antieke keramieken borden. Circa 1900. Bestaande uit: drie Petrus Regout borden + twee Villeroy & Boch borden. Afmeting: Ø 26 - 33 cm. In goede staat.

Antieke vaas, H 52 cm.
Starting price 350 EUR

Grote antieke porseleinen vaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Drie delen Duits porselein
Result: 160 EUR

Drie delen Duits porselein. Twee papegaaien van Karl Ens Volkstedt, waarvan één staart gelijmd en één gaaf. En een haan van Kaiser Porzellan, ontwerp Guiseppe Tagliarol, no. 430 van 3000, goed. Afmeti...

Majolica vaas
Starting price 100 EUR

Oude majolica vaas met floraal/half naakte vrouw decor. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Porseleinen tafelschaal
Starting price 225 EUR

Duitse porseleinen tafelschaal met figuren en opgewerkte bloemen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 40 x Ø 25 cm. In goede staat.

Zeldzame drie-delige KPM theeset
Starting price 500 EUR

Zeldzame antieke drie-delige Duitse K.P.M. porseleinen theeset. Circa 1880 - 1900. Met blindmerk. Met handgeschilderd decor. Boerderij/hoenderhof + insecten op deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede s...

Herend mokka set
Result: 150 EUR

Eén-persoons vier-delig Herend porseleinen mokka set. Met floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 22 x 15 cm. In goede staat.

Duits porseleinen figuur
Result: 225 EUR

Duits porseleinen figuur. Meisje met opgewerkte bloemen + goud decor. Gemerkt Volkstedt Rudolstadt. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

2 Staffordshire honden
Starting price 30 EUR

Twee porseleinen Engelse Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Porseleinen tafelstuk
Result: 60 EUR

Porseleinen tafelschaal. Gemerkt Napels. Met vier dragende putti's en opgewerkte bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 31 x 31 cm. In goede staat.

Velsen bord Ø 19,7 cm.
Starting price 200 EUR

Art Deco Velsen Holland keramieken bord. 152/6 B. Schilder V.V. Chip. Afmeting: Ø 19,7 cm. In redelijk/goede staat.