This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Lot oud/antiek porselein (7x)
Result: 40 EUR

Zeven delen oud/antiek porselein. Divers. Figuren etc. Onder andere Volkstedt. Twee putti's, beschadigd, mandoline speler, beschadigd. Dame op voetstuk, gelijmd. Afmeting: 9 - 18 cm. In redelijke staa...

Twee porseleinen figuren
Starting price 80 EUR

Twee porseleinen figuren. Engelse-stijl. Varkens met biggen. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Porseleinen ijsvogel, 1910
Result: 45 EUR

Porseleinen ijsvogel met vergulding. Art Deco. Duitsland. Circa 1910. Gesigneerd Rehscherzer. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.

Drie terracotta figuren
Starting price 70 EUR

Drie antieke terracotta figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: Rozensteker + figuur met vaasjes. Eén kleinere figuur minimale chips onderrand. Afmeting: H 21 - 25 cm. In goede staat.

Porseleinen koets
Result: 50 EUR

Porseleinen koets met doublé messing ketting/teugels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 x 16 x 12 cm. In goede staat.

Lot porselein (divers)
Starting price 60 EUR

Lot 19e eeuwse kop en schotels. Circa 1840. Bestaande uit: Eén empire schotel + kop, goud sleets. En set Wallendorf? Twee keer haarlijn + chip. In redelijke staat. Afmeting: 5 - 10 cm.

Servies (aardewerk)
Starting price 60 EUR

19e Eeuws keramieken theeservies met chinoiserie decor. Acht-delig. Enkele beschadigingen. Afmeting: 10 - 25 cm. In redelijke staat.

Twee Franse bokaalvazen, H 55 cm.
Starting price 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse keramieken bokaalvazen met messing. Eén vaas voet verbogen + haarscheur. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 55 cm. In redelijke staat.

Drie antieke schotels
Result: 160 EUR

Drie antieke Hollandse herdenkingsborden koningshuis. (1) 1813 - 1913 P.B. Delft. (2) Makkum, Tichelaar. (3) Willem I, 1813 P.B. Delft. Afmeting: Ø 23- 24 cm. In goede staat.

Friese Fayence wandplaquette
Result: 70 EUR

Friese polychrome Fayence wandplaquette. Koch Workum. Zeilboten in landschap. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 26 cm. In goede staat.

Drie wapenschotels, ca. Ø 25 cm.
Starting price 70 EUR

Drie oude Frans porseleinen wapenschotels, waarvan één Limoges. Afmeting: Ø 24,5 - 25,5 cm. In goede staat.

Bloemenvaas met bronzen hals
Result: 70 EUR

Porseleinen bloemvaas met bronzen montuur. Handbeschilderd. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antieke Japans servies, 1920
Result: 70 EUR

16-Delig antiek Japans porseleinen servies met figuren in landschap/goud decor. Circa 1920. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 4 - 20 cm. In goede staat.

Twee Engelse vazen
Starting price 40 EUR

Twee antieke Engelse keramieken vazen met landschap/figuren/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Drie-delig kaststel
Result: 60 EUR

Drie-delig blauw-wit Fayence kaststel met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 44 cm. In goede staat.

Lot Makkumer/Delfts etc.
Result: 50 EUR

Lot Hollandse polychrome Fayence schotels. Makkum + Delfts. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 10 - 35 cm. In goede staat.

7-Delige eier-set
Result: 50 EUR

Zeven delige eier-set met kippen/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Antieke platelen pijpvaas, H 15,5 cm.
Result: 120 EUR

Antieke Hollandse polychrome Zuid-Holland platelen pijpvaas met floraal decor. Circa 1910. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

3x Hollands keramiek
Starting price 50 EUR

Drie delen gesigneerd Hollands keramiek. Geglazuurd. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Rozenburg vaas, H 13 cm.
Starting price 45 EUR

Antieke Rozenburg Den Haag keramieken geglazuurde vaas. Circa 1910. Nr. 355 + letters. Afmeting: H 13 x Ø 10 cm. In goede staat.

Twee Flora platelen beelden
Starting price 70 EUR

Twee delen Hollands plateel. Flora-Gouda. (1) Negroïde damesbuste. (2) Zilverreiger. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.

Diverse beelden (4x)
Starting price 50 EUR

Vier figuren van keramiek. Gesigneerd Holland, Onder andere plateel. (1) figuur met kind, A.B.T.R. de eendracht. (2) Danseres, Koninklijke plateel, gelijmd. (3) Dame, hoofd gelijmd. (4) Figuur, memper...

Twee delen antiek plateel
Result: 50 EUR

Twee delen antiek Hollands plateel. Circa 1910. Bestaande uit: Ivora Gouda polychrome vaas + Roma Arnhem rozensteker. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Twee platelen schenkkannen, 1915
Result: 70 EUR

Twee antieke Hollandse platelen schenkkannen met floraal decor. Gouda Plazuid. Circa 1915. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Antieke Gouda cachepot, Ø 29 cm.
Result: 110 EUR

Grote antieke Gouda platelen cachepot. Jugendstil. Met floraal/goudfazant decor. Haarscheuren + chip. Afmeting: H 21,5 x Ø 29 cm. In redelijke staat.

Lot plateel (6x)
Result: 50 EUR

Lot oud/antiek Hollands plateel. 20e Eeuw. Onder andere; (1) polychrome inktpot Gouda, 1905, twee chips. (2) Vaas, Tini Gouda, floraal, circa 1910. (3) Rhodian Gouda bloempot, circa 1910, randrestaur...

Antieke caché pot, 1920
Starting price 60 EUR

Grote antieke platelen caché pot. Flora, Arnhem. Circa 1920. Haarlijnen bodem. Afmeting: H 23 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.

Schotel met spreuk Ø 35 cm.
Starting price 100 EUR

Grote Hollandse aardewerken spreukschotel. 'Hy, die als vriend hier binnen gaat, komt komt nooit te vroeg, maar steeds te laat'. Mogelijk Amstelhoek. Circa 1905. Eén chip. Afmeting: Ø 34,7 cm. In rede...

Vier delen Hollands plateel
Starting price 50 EUR

Vier delen Hollands plateel. (1) grote schenkkan, Detail from Hydra about 650 B.C. (Louvre museum). Painter D. Voussilipoulos. (2) Twee kannen, Eljeco-Holland, circa 1900, één chip. (3) Modica Gouda k...

Grote Art Deco olifant, 1930
Result: 180 EUR

Grote Art Deco keramieken olifant. Dolly. Door Le Jan France. Circa 1930. Craquelé glazuur. Afmeting: 32 x 40 x 14 cm. In goede staat.

Petrus Regout lampetset
Result: 45 EUR

Antiek vier-delig Petrus Regout Maastricht lampetset van aardewerk. Circa 1900. Haarlijn in waterkan. Afmeting: 15 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Petrus Regout serviesgoed
Starting price 80 EUR

Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.

Antiek Frans kinderservies, 1880
Starting price 60 EUR

21-Delig antiek Frans kinderservies. Decor Bardure. Circa 1880. Bestaande uit: twee tazza's, sauskom, drie ovale schalen, dekselterrine, zes ontbijtborden, acht soepborden. Afmeting: 14 - 21 cm. In go...

Antiek Engels eetservies
Starting price 150 EUR

Antiek Engels eetservies met Egyptische-stijl decoratie. Circa 1888. Bestaande uit: twee opdien schalen, twee tazza's, twee sauskommen, twee ovale schalen + 74 borden. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede s...

Lot divers porselein (4x)
Starting price 40 EUR

Vier delen Hollands keramiek. Onder andere Porceleyne Fles schenkkan. Circa 1900. Mettlach Bonn, Jugendstil bord 'Morgenstond'. Delfts blauw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

Dekselpot + koekjestrommel
Result: 40 EUR

Keramieken dekselpot door Kerargil + draadglas koekjestrommel. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Lot aardewerk (5x)
Result: 40 EUR

Lot divers aardewerk (5x). Ravelli Holland. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.

Drie delen Duits aardewerk
Starting price 50 EUR

Drie delen Duits aardewerk. 1x Royal Porzellan K.P.M. vaas, circa 1950. Twee Villeroy & Boch Bonn vazen, circa 1900. Afmeting: H 22 - 24 cm. In goede staat.

Lot aardewerk (7x)
Result: 100 EUR

Lot divers geglazuurd aardewerk (7x). Deels gesigneerd, onder andere Jan de Rooden. 60er - 70er Jaren. Afmeting: 8 - 36 cm. In goede staat.

Vier antieke schotels
Starting price 40 EUR

Vier antieke Maastrichtse schotels. Circa 1900. Onder andere; Societé Ceramique + Petrus Regout. Afmeting: Ø 23- 37 cm. In goede staat.

3x Antiek Hollands Fayence
Result: 60 EUR

Drie delen antiek Hollands Fayence. Eén polychroom bord, gemerkt, de Klaauw. En twee miniatuur vazen, Tichelaar Makkum. Afmeting: 5 - 23,5 cm. In goede staat.

Drie delen porselein
Result: 100 EUR

Drie delen porselein met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit twee saucieres, waarvan één beschadigd bij handen. En een tafelschaal, gerestaureerd bij bakfout sokkel. Afmeting: 25 - 30 cm. In...

Vier bisquit porseleinen figuren
Starting price 70 EUR

Vier antieke bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Eén figuur chip (kraag). Afmeting: H 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Staffordshire honden
Starting price 60 EUR

Twee grote Engelse Staffordshire porseleinen honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Twee figuren groepen
Result: 150 EUR

Twee grote Oost Duitse porseleinen figurengroepen (GDR). Stukje strijkstok mist, verder goed. Afmeting: 26 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Staffordshire honden
Starting price 70 EUR

Twee antieke Engelse Staffordshire porseleinen honden. Kleinere exemplaar haarscheur. Afmeting: 15 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen porselein
Result: 250 EUR

Drie delen porselein. Tweede helft 20e eeuw. Met figuren en bloem decor opgewerkt. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 15 - 46 cm. In goede staat.

Twee delen Napels porselein
Result: 100 EUR

Twee grote Napels porseleinen musicerende figuren. 20e Eeuw. Beschadiging aan bloemen. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijke staat.

Vijf Engelse Staffordshire honden
Starting price 70 EUR

Vijf antieke Engelse porseleinen Staffordshire honden. Eén haarscheur. Afmeting: H 8 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Rozenburg plateel schankkan, H 25 cm.
Result: 70 EUR

Antieke Hollandse Rozenburg gesigneerde platelen schenkkan. Circa 1910. Letters S5/4 FP RS. Afmeting: H 25 x Ø 15 cm. In goede staat.

Lot Delfts/Makkum (4x)
Result: 90 EUR

Vier delen Hollands Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee Makkumer vazen, chip. En twee Porceleyne Fles Delft vazen. Afmeting: 17 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Makkums (4x)
Result: 90 EUR

Vier delen Hollands Makkumer Fayence. 20e Eeuw. Onder andere; drie polychrome wandborden + één dekselvaas. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.

Acht oude/antieke wandborden
Starting price 80 EUR

Acht oude/antieke Hollandse keramieken wandborden betreffende het koningshuis. Afmeting: Ø 21 - 24 cm. In goede staat.

Kunstwerk van keramiek
Result: 50 EUR

Kunstwerk van keramiek door Phil Gearheart te Heusden 1971. Op houten wandplaquette. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.

Lot Hollands aardewerk (5x)
Result: 120 EUR

Lot Hollands aardewerk (5x). Bestaande uit: Twee vazen, v.d. Vaart '76. En drie flessen, Sonja Landweer. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.

Twee Gouda bloempotten, 1930
Result: 40 EUR

Twee Hollandse Modica Gouda platelen bloempotten met rozen decor. Circa 1930. Afmeting: H 22 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Twee wijwater houders
Starting price 80 EUR

Twee grote bisquit porseleinen wijwater houders met engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 38 x 13 cm. In goede staat.

Antiek vijf-delig Delfts kaststel, 1900
Result: 350 EUR

Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met musicerende Europeanen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 20 - 30 cm. In goede staat.

Duits servies Eschenbach
Result: 100 EUR

Duits Bavaria Eschenbach porseleinen servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set, ontbijtborden, botervloot, kop + schotels, schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - ...

7x Villeroy en Boch aardewerk
Starting price 60 EUR

Zeven delen antiek Duits Villeroy & Boch aardewerk. Circa 1900. Bestaande uit: vier vazen + drie wandborden. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.

Vaas met familie wapen op Chinese voet
Starting price 140 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Samson dekselvaas op console. Met floraal decor en familiewapen en Foo-hond. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Imari scheerbekken, Ø 27 cm.
Starting price 80 EUR

Gerestaureerde vroeg 19e eeuwse Imari porseleinen scheerbekken. Bloempot/paradijsvogel decor. Afmeting: H 8 x Ø 27 cm. In redelijke staat.

Villeroy en Boch kaststel, 1900
Starting price 60 EUR

Belgisch, antiek Villeroy & Boch kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 31 - 44 cm. In goede staat.

7x Saksische kop/schotels
Result: 40 EUR

Zeven 19e eeuwse Saksisch porseleinen kop en schotels. Gemerkt. Eén haarlijn + één chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Lot aardewerk/porselein (6x)
Starting price 60 EUR

Lot divers aardewerk/porselein (6x). 20e Eeuw. Onder andere: Herend mandje, Gouda Zenith wegwijzer paddenstoel, Delftse theezeef + bakje, Keulse bierpul, porseleinen koe en een hond (boxer). Afmeting:...

Lot oude tegels (28 st.)
Starting price 60 EUR

Lot van 28 oude tegels. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 15 cm. In redelijke staat.

Vier Hollandse herinnerings-borden
Result: 60 EUR

Vier antieke Hollandse herinnerings-borden. Divers. 20e Eeuw. Onder andere; Delft, Porceleyne Fles, Petrus Regout. Afmeting: Ø 18 - 26 cm. In goede staat.

Antiek 2-pas tegeltableau
Starting price 60 EUR

Antiek Hollands 2-pas tegeltableau. Bijbelse voorstelling. Met neogotische notenhouten lijst. Gerestaureerd. Afmeting: H 22 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Engelse vazen
Starting price 40 EUR

Twee antieke Engelse keramieken vazen met floraal decor. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

5-Delig kaststel
Result: 90 EUR

Vijf-delig Hollands polychrome Fayence kaststel. Chinoiserie decor. Circa 1890. Genummerd. Toegeschreven aan Petrus Regout Maastricht. Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Result: 50 EUR

Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met landschap/floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 37 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Result: 50 EUR

Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met zeilboot decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 - 36 cm. In goede staat.

Zeldzaam Petrus Regout theeserveis
Result: 200 EUR

Zeldzaam Hollands Petrus Regout Fayence Maastricht theeservies. Decor Fancy. Circa 1880. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, grote kom + achttien kop + schotels. Minimale chips mogelijk. Afmeting...

Lot porselein, divers
Starting price 40 EUR

Vijf antieke Hollandse Fayence wandschotels. Circa 1900. Drie stuks Petrus Regout Maastricht Societé Ceramique. Twee stuks Royal Spinx Petrus Regout. Afmeting: Ø 23 - 30 cm. In goede staat.

Lot Petrus Regout borden
Result: 90 EUR

Tien antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht keramieken borden. Circa 1880. Onder andere; 4x decor Timor, 6x decor Ruth + Boaz. Afmeting: Ø 25 - 36 cm. In goede staat.

6-Pas tegeltableau in lijst
Result: 160 EUR

Antiek Hollands 6-pas polychrome Fayence tegeltableau met afbeelding van Hollands galjoen. Circa 1930. Afmeting: H 38 x B 24 cm. In goede staat.

Vier vrijmetselaar borden Ø 23 - 25 cm.
Starting price 120 EUR

Vier diverse vrijmetselaar borden. Onder meer Kopenhagen. Plus twee polychrome Fayence + één maal Denemarken Copenhagen porcelain. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.

Tabakspot + vijf pijpenkoppen
Starting price 60 EUR

Antieke Duitse terracotta tabakspot met rondom figuren/jager in bos voorstelling. Plus vijf pijpenkoppen. Monogram K.E. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Kapitale majolica pronkschaal
Result: 425 EUR

Kapitale neo renaissance, historisme majolica pronkschaal met bloemen/putti/engel en pegasus. 20e Eeuw. Putti + vleugel gelijmd. Afmeting: 53 x 50 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Petrus Regout ontbijtservies, 1880
Result: 70 EUR

Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht keramieken ontbijtservies. Circa 1880. Met landschap decor. Cambridge Castello. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, 12 ontbijtborden, 12 kop + schotels, t...

Lot antieke tegels
Result: 180 EUR

Groot lot diverse antieke wandtegels. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke tegels (16x)
Result: 160 EUR

Zestien stuks diverse antieke Hollandse wandtegels. 17e - 18e Eeuw. Diverse interessante voorstellingen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee majolica vazen, H 44 - 45 cm.
Result: 225 EUR

Twee Jugendstil-stijl majolica vazen met bloemen/vrouwen decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 44 - 45 cm. In goede staat.

Twee Engelse Staffordshire honden
Result: 50 EUR

Twee grote Engelse keramieken Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antiek tête à tête theeservies
Starting price 50 EUR

Zes-delig antiek porseleinen tête à tête theeservies. Weense stijl. Vermoedelijk Thüringen. Alléén genummerd. Afmeting: 14 x 40 x 13 cm. In goede staat.

Zes antieke tegels
Starting price 60 EUR

Zes antieke tegels met figuren. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse Royal Bonn caché pot
Result: 90 EUR

19e Eeuwse Duitse keramieken caché pot van Royal Bonn. Jasmijn/goud decor. Afmeting: H 22 x Ø 28 cm. In goede staat.

Vijf Delftse borden Ø 23,5 cm.
Starting price 60 EUR

Vijf polychrome Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Circa 1900. Met merktekens 'de Klaauw'. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Antieke keukenset , 1920
Starting price 70 EUR

Antieke 14-delige porseleinen keukenset. Circa 1920. Enkele beschadigingen. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Delftse dekselvaas H 14 cm.
Result: 100 EUR

Kleine 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvaas met floraal decor en APK bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Antieke Staffordshire wandschotel Ø 23 cm.
Result: 100 EUR

Antieke handbeschilderde porseleinen Davenport Longport Staffordshire wandschotel. Voorstellende 'The Drachenfels'. Landschap met meer, haven, figuren en goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Porseleinen theedoos
Result: 180 EUR

19e Eeuwse porseleinen theedoos met chinoiserie decor. Haarscheuren. Afmeting: 8,5 x 10 x 7,5 cm. In redelijke staat.

Drie Delftse papborden
Result: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence papborden. Gemerkt: De drie klokken. Afmeting: Ø 16 - 19 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Delftse borden
Result: 120 EUR

Zes 18e eeuwse polychrome Delftse borden. Divers, floraal. Twee borden gelijmd. Eén randrestauratie. Rest goed. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 18e eewuse Delftse vazen
Result: 225 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Divers. De Klaauw, De drie klokken + LPK. Afmeting: H 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse papborden
Result: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence papborden. Landschap/havengezicht decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: Ø 23 - 26 cm. In redelijk/goede staat.