This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

6-Pas tegeltableau in lijst
Result: 160 EUR

Antiek Hollands 6-pas polychrome Fayence tegeltableau met afbeelding van Hollands galjoen. Circa 1930. Afmeting: H 38 x B 24 cm. In goede staat.

Antieke Japans servies, 1920
Result: 70 EUR

16-Delig antiek Japans porseleinen servies met figuren in landschap/goud decor. Circa 1920. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 4 - 20 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Laatse avondmaal
Result: 170 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands mangaan tegeltableau met bijbelse voorstelling 'Laatste avondmaal'. In eikenhouten lijst. Eén tegel gerestaureerd. Afmeting: 52 x 38 cm. In goede staat.

Lot tegels (10x)
Result: 100 EUR

Tien 18e - 19e eeuwse wandtegels met terpdorpen decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (47 st.)
Result: 110 EUR

47 stuks 19e eeuwse Hollandse wandtegels met blauw-wit bloempot decor. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.

Lot mangaan tegels (26 st.)
Result: 325 EUR

Lot van 26 stuks Hollandse mangaan-kleurige tegels. 19e Eeuw. Dorpsgezichten in cirkel. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (15 st.)
Result: 140 EUR

Lot antieke Hollandse wandtegels met kinderspelen. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Delfts wandbord
Result: 350 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence tablet met wandophanging. Gemerkt LPK. Met chinoiserie decor. Afmeting: 3 x 24,5 x 30,5 cm. In goede staat.

Drie delen Herend porselein
Result: 70 EUR

Drie delen Herend porselein. Dekseldozen. Met floraal/goud decor. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.

Lot tegels (28x)
Result: 375 EUR

28 Stuks 18e - 19e eeuwse bijbelse mangaan-kleurige wandtegels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Tegeltableau, Landschap (16 st.)
Result: 325 EUR

Tegeltableau met zestien Hollandse landschapstegels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 53 x 53 cm. In goede staat.

Antieke Portugese vaas, H 30,5 cm.
Result: 120 EUR

Antieke Portugese polychrome Fayence vaas. Met figuur in landschap/haas/vogelnest decor. Gesigneerd door V. Lamego. Circa 1900. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Deel servies (Meissen)
Result: 120 EUR

Duitse Stadt Meissen porselein met Zwiebelmuster. Circa 1930. Bestaande uit: Thee + koffiekan, vier borden en schaal. Eén chip onderrand deksel koffiekan. Chips theekan. Afmeting: 14 - 39 cm. In redel...

Omvangrijk Villeroy & Boch eetservies
Result: 225 EUR

Omvangrijk Villeroy & Boch eetservies. Decor: Redoute Weiss. Bestaande uit: Borden, schalen, eierdoppen, kop + schotels, soepterrine, botervloot, theekan, melk/suiker set et cetera. Dishwasher-safe. T...

Lot antieke tegels (16x)
Result: 160 EUR

Zestien stuks diverse antieke Hollandse wandtegels. 17e - 18e Eeuw. Diverse interessante voorstellingen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Petrus Regout borden
Result: 90 EUR

Tien antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht keramieken borden. Circa 1880. Onder andere; 4x decor Timor, 6x decor Ruth + Boaz. Afmeting: Ø 25 - 36 cm. In goede staat.

Duits servies Eschenbach
Result: 100 EUR

Duits Bavaria Eschenbach porseleinen servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set, ontbijtborden, botervloot, kop + schotels, schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - ...

Lot Hollands aardewerk (5x)
Result: 120 EUR

Lot Hollands aardewerk (5x). Bestaande uit: Twee vazen, v.d. Vaart '76. En drie flessen, Sonja Landweer. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.

Antieke Rozenburg plateel schankkan, H 25 cm.
Result: 70 EUR

Antieke Hollandse Rozenburg gesigneerde platelen schenkkan. Circa 1910. Letters S5/4 FP RS. Afmeting: H 25 x Ø 15 cm. In goede staat.

3x Antiek Hollands Fayence
Result: 60 EUR

Drie delen antiek Hollands Fayence. Eén polychroom bord, gemerkt, de Klaauw. En twee miniatuur vazen, Tichelaar Makkum. Afmeting: 5 - 23,5 cm. In goede staat.

Lot aardewerk (7x)
Result: 100 EUR

Lot divers geglazuurd aardewerk (7x). Deels gesigneerd, onder andere Jan de Rooden. 60er - 70er Jaren. Afmeting: 8 - 36 cm. In goede staat.

Petrus Regout lampetset
Result: 45 EUR

Antiek vier-delig Petrus Regout Maastricht lampetset van aardewerk. Circa 1900. Haarlijn in waterkan. Afmeting: 15 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Friese Fayence wandplaquette
Result: 70 EUR

Friese polychrome Fayence wandplaquette. Koch Workum. Zeilboten in landschap. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 26 cm. In goede staat.

Drie antieke schotels
Result: 160 EUR

Drie antieke Hollandse herdenkingsborden koningshuis. (1) 1813 - 1913 P.B. Delft. (2) Makkum, Tichelaar. (3) Willem I, 1813 P.B. Delft. Afmeting: Ø 23- 24 cm. In goede staat.