Indonesisch teakhouten gestoken schrijfbureau met landschap/figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 94 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse/Spaanse salontafel met lades. Kastanjehout. Veel patina. Afmeting: 54 x 155 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten barok commode. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 72 x 54 x 103 cm. In zeer goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten commode met volle zuilen + zes lades. Circa 1830 - 1840. Afmeting: 126 x 62 x 129 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse geëboniseerde houten bloemenstandaard. Afmeting: H 116 x Ø 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe bank met druivenrank kroon. Voorzien van rode velours stoffering. Circa 1860. Afmeting: 117 x 82 x 155 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten barok commode met Queen Anne poten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 100 x 45 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse wandconsole met stucwerk, vergulding en marmeren blad. Restauratie stucwerk. Afmeting: 69 x 71 x 30 cm. In redelijk/goede staat.