This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese kampferkist
Result: 120 EUR

Oude Chinees houtgestoken kampferkist met landschap decor. Afmeting: 50 x 103 x 60 cm. In goede staat.

Fries beschilderde turfbak
Result: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Fries beschilderde houten turfbak. Floraal decor. Afmeting: 52 x 72 x 31 cm. In goede staat.

Kapstok in Thonet-stijl
Starting price 40 EUR

Kapstok in Thonet-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 197 cm. In goede staat.

Twee gestoken tafeltjes
Starting price 50 EUR

Twee Indonesische houtgestoken (bijzet)tafels. Opklapbaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 75 cm. In goede staat.

Antieke kapstok + spiegel
Result: 100 EUR

Antieke kapstok + spiegel. Eikenhout. Neo renaissance. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 30 x 100 x 19 cm. / 60 x 55 cm. In goede staat.

Ovale salontafel
Result: 100 EUR

19e Eeuwse ovale tafel. Mahonie. Circa 1860. Blad vlekken. Afmeting: 65 x 83 x 115 cm. In redelijke staat.

Ovale Engelse salontafel
Result: 80 EUR

19e Eeuwse ovale Engelse salontafel. Wortelnoten met floraal intarsia. Circa 1860. Afmeting: 75 x 118 x 89 cm. In goede staat.

Duitse penantkast, 1880
Result: 120 EUR

Duitse wortelnoten penantkast met snekken. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 90 x 107 x 55 cm. In goede staat.

Gründer zuilenkast
Result: 300 EUR

Noten + wortelfineer twee-deurs Gründerzeit kast. Circa 1880. Met zuilen en kapitellen. Afmeting: 194 x 122 x 68 cm. In goede staat.

Archiefkast met rolluik
Result: 70 EUR

50-er Jaren triplex archiefkast met rolluik. Afmeting: 106 x 44 x 35 cm. In goede staat.

Commode met vijf lades
Result: 60 EUR

Hoge witte commode met vijf lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 50 x 79 cm. In goede staat.

Twee bijzet/wijntafels
Result: 120 EUR

Twee bijzet/wijntafels. 1x Wortelnoten + 1x mahonie, met floraal intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x Ø 54 cm. In goede staat.

Hollandse commode
Result: 130 EUR

Hollandse mahoniehouten commode in barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 76 x 41 cm. In goede staat.

Vitrinekast
Result: 150 EUR

Notenhouten vitrinekast met zijkanten glas. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 173 x 55 x 34 cm. In goede staat.

Wortelnoten eettafel + extra blad
Result: 80 EUR

Wortelnoten eettafel met extra blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x Ø 100 cm. / 78 x 100 x Ø 138 cm. In goede staat.

Twee bijzettafels
Result: 50 EUR

Twee bijzettafels. 1x Wortelnoten + 1x Oosters met marmeren blad. Afmeting: 47 - 53 cm. In goede staat.

Schrijfbureau, 1910
Starting price 200 EUR

Eiken schrijfbureau. Circa 1910. Met twee deurtjes + lade. Afmeting: 78 x 150 x 79 cm. In goede staat.

Tafel met snijwerk
Result: 110 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten rococo-stijl tafel met snijwerk. Afmeting: 75 x 94 x 64 cm. In goede staat.

Miniatuur linnenkastje
Starting price 100 EUR

Antiek Jugendstil kinderspeelgoed miniatuur linnenkast met bamboe decor, spiegels + lade. Circa 1900. Afmeting: 57 x 33 x 16 cm. In goede staat.

Side table
Result: 100 EUR

Mahoniehouten side table met twee lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 140 x 40 cm. In goede staat.

Italiaans ladenkastje
Result: 70 EUR

Italiaans ladenkastje. Floraal beschilderd + verguld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 45 x 30 cm. In goed staat.

Antieke Louis Seize-stijl bank, 1900
Result: 110 EUR

Antieke Louis Seize-stijl bank met petit point stoffering. Circa 1900. Afmeting: 127 x 52 x 100 cm. In goede staat.

Scheepstafel
Result: 60 EUR

Mahoniehouten scheepstafel met messing hoekstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 53 x 53 cm. In goede staat.

Spiegel
Result: 50 EUR

Oude goudkleurige spiegel met ornamenten en facet geslepen glas. Afmeting: H 85 x B 65 cm. In goede staat.