This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Drie Engelse bijzettafels
Result: 80 EUR

Drie Engelse mahoniehouten bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 70 cm. In goede staat.

Ovale spiegel
Result: 40 EUR

Antieke ovale spiegel met bewerkte lijst en facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: H 84 x B 55 cm. In goede staat.

Antieke oorstoel
Starting price 250 EUR

Antieke houtgestoken oorstoel in empire-stijl. 19e Eeuw. Recentelijk met velours bekleed. Afmeting: 120 x 80 x 66 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Engelse dekenkist
Result: 225 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 68 x 57 x 148 cm. In goede staat.

Chesterfield bank
Starting price 90 EUR

Engelse Chesterfield bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 64 x 50 cm. In goede staat.

Kinder schommelbed
Result: 100 EUR

Vroeg 19e eeuws beschilderd grenenhouten kinder schommelbed. Met originele florale beschildering. Houtgepind. Afmeting: 60 x 95 x 70 cm. In goede staat.

Antieke Twentse dekenkist
Result: 225 EUR

Antieke Twentse eikenhouten dekenkist met snijwerk. Origineel slot + sleutel. Mooie patina. Afmeting: 85 x 153 x 78 cm. In goede originele staat.

Antieke eiken theetafel, 1920
Result: 190 EUR

Antieke eikenhouten barok-stijl theetafel. Circa 1920. Afmeting: 69 x 68 x 47 cm. In goede staat.

Secretaire met opzet
Result: 110 EUR

Mahoniehouten secretaire met opzet. Engelse-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 206 x 88 x 48 cm. In goede staat.

Ronde empire eettafel, 1820
Result: 150 EUR

19e Eeuwse ronde mahoniehouten empire eettafel met drie-spant poot. Circa 1820. Afmeting: H 77 x Ø 130 cm. In goede staat.

Antieke naaitafel, 1880
Result: 110 EUR

Antieke Duitse naaitafel van eikenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 77 x 41 x 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eikenhouten linnenkast
Result: 400 EUR

18e Eeuwse eikenhouten barok linnenkast in kabinet-vorm. Met origineel bronzen beslag. Kop is afneembaar. Afmeting: 235 x 155 x 55 cm. In goede staat.

Kabinet
Starting price 250 EUR

18e Eeuws Hollands kabinet in bierverf. Ongerestaureerd met origineel bronzen beslag. Afmeting: 240 x 175 x 60 cm. In matige staat.

Antieke kaptafel, 1910
Result: 140 EUR

Antieke Jugendstil mahoniehouten kaptafel met vier lades en floraal snijwerk. Circa 1910. Afmeting: 166 x 106 x 44 cm. In goede staat.

Twee Mondi Soft Chair design stoelen
Starting price 150 EUR

Twee oude Italiaanse design Mondi Softchairs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 70 x 60 cm. In goede staat.

Archiefkast met rolruik
Result: 70 EUR

Eikenhouten archiefkast met rolruik, met daarachter diverse lades. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 114 x 92 x 40 cm. In goede staat.

Eiken empir opzetkast, 1820
Starting price 700 EUR

Empire opzetkast met bovenin glas. Circa 1820. Massief eiken. Met geëboniseerde zuilen. Onderin drie deuren. Afmeting: 212 x 156 x 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken wandkapstok
Result: 140 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance wandkapstok met ranken en leeuwenkop. Afmeting: 58 x 141 x 28 cm. In goede staat.

Twee Chinese hockers
Result: 120 EUR

Twee houtgestoken Chinese hockers met marmer en porseleinen blad. 20e Eeuw. Afmeting: 61 - 63 cm. In goede staat.

Indonesische kampferkist
Result: 100 EUR

Indonesische houtgestoken kampferkist met landschap decor. Afmeting: 40 x 33 x 70 cm. In goede staat.

Goudkleurige spiegel, H 100 x B 68 cm.
Result: 150 EUR

Goudkleurige spiegel in barok-stijl. Composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 68 cm. In goede staat.

Miniatuur commode
Starting price 160 EUR

Antieke Hollandse notenhouten barok miniatuur commode met origineel beslag + klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 27 x 32 x 19 cm. In goede staat.

Biedermeier spiegel, H 110 x B 55 cm.
Result: 170 EUR

19e Eeuwse Duitse mahoniehouten biedermeier spiegel. Gepolitoerd. Afmeting: H 110 x B 55 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Louis Quinze commode
Result: 225 EUR

18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode. Ongerestaureerd. Circa 1760. Afmeting: 79 x 90 x 50 cm. In redelijke staat.