Antiek vergulde Louis Philippe spiegel. Circa 1800. Afmeting: H 116 x B 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten rococo-stijl tafel met snijwerk. Afmeting: 75 x 94 x 64 cm. In goede staat.
Notenhouten vitrinekast met zijkanten glas. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 173 x 55 x 34 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten barok secretaire. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 110 x 50 cm. In zeer goede staat.
Hollands wortelnoten barok secretaire met floraal intarsia op voor + zijkanten + binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 115 x 125 x 57 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse notenhouten neo renaissance gebeeldhouwde kast met schrijfgedeelte, figuren, ranken, koppen et cetera. Circa 1900. Afmeting: 180 x 195 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse teakhouten secretaire. Barok. Dubbel gebogen met bronzen beslag + mooi binnenleven met kelder. Patina! Afmeting: 114 x 130 x 65 cm. In goede staat.
Mahoniehouten piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 101 x Ø 27 cm. In goede staat.
Vier delen antiek. Circa 1900. 1x Schraag. 89 x 66 x 40 cm. 1x Bankje, 55 x 48 x 59 cm. 1x Eikenhouten neo gotische tafel, 61 x 72 x 35 cm. 1x Bijzettafel, 72 x 59 x 59 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten twee-deurs meidenkast met lade. Circa 1870. Afmeting: 152 x 104 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Louis Seize-stijl bank met petit point stoffering. Circa 1900. Afmeting: 127 x 52 x 100 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire spiegel met vergulde messing applicaties. Circa 1820. Afmeting: H 140 x B 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten bestekkast met lades achter deuren + marquetterie op bovenblad. Circa 1880. Afmeting: 45 x 52 x 34 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse/Spaanse salontafel met lades. Kastanjehout. Veel patina. Afmeting: 54 x 155 x 50 cm. In goede staat.
Italiaans notenhout gesneden gebombeerde vitrine-opzetkast met gesatineerd glas, rocailles en ranken. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 199 x 110 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten vitrinekast met getorste zuilen, schappen en lade. Circa 1900. Afmeting: 230 x 125 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten één-deurs broodspinde met sledepoten, origineel slot + sleutel. Afmeting: 115 x 54 x 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse eikenhouten salontafel. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: H 50 x Ø 84 cm. In goede staat.
Eiken Dagobertstoel. Met beeldhouwwerk typisch voor die tijd. Circa 1880. Afmeting: 85 x 58 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bijzettafel met gegraveerde, afneembare bronzen dienbladen. Met Chinese figuren decor. Afmeting: H 65 x Ø 50 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire stoelen met bandintarsia. Afmeting: 84 x 50 x 53 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten Jugendstil bureaustoel met snijwerk en lederen bekleding. Circa 1915. Afmeting: 82 x 65 x 85 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken armleunstoel met mooie bruine lederen bekleding, leeuwen en ranken. Afmeting: 130 x 80 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1870. Enkele vlekken. Afmeting: 76 x 80 x 77 cm. Verder in goede staat.