Italiaanse notenhout gestoken lectuurhouder in barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 43 x 28 cm. In goede staat.
Empire commode. Notenhouten/fineer. Circa 1800. Met intarisa van verschillende houtsoorten. Afmeting: 83 x 116 x 61 cm. In goede staat.
Metalen met houten tuinbank. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 67 x 127 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten spiegel met facet geslepen glas. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten twee-zits Louis Seize-stijl bank met florale bekleding. Afmeting: 97 x 126 x 68 cm. In goede staat.
Eikenhouten gestoken neo renaissance stoel met druivenrank decor en petit point bekleding. 19e Eeuw. Afmeting: 115 x 55 x 48 cm. In goede staat.
Jugendstil buffetkast. Noten. Circa 1900. Met onderin twee deuren + twee lades + uittrekbaar blad. Bovenste gedeelte met drie deuren + vakverdeling. Afmeting: 235 x 142 x 60 cm. In goede staat.
Zes kersenhouten eetstoelen in Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 50 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Willen III speeltafel. Afmeting: 73 x 70 x 76 cm. In goede staat.
Engels secretaire met glasopbouw. Circa 1820. Massief eiken. Met bovenin twee glazen deuren. Onderin vijf lades + schrijfblad. Afmeting: 226 x 117 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten chiffoniere met halve zuilen, messing kapitellen en origineel beslag. Louis Seize. Circa 1800. Krimpnaad zijkant. Afmeting: 152 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel met gesneden vier-spant poot. Afmeting: 76 x 145 x 108. In goede staat.
Hollands eikenhouten miniatuur kabinet-vitrine kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 40 x 15 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Louis Seize secretaire met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1800. Afmeting: 131 x 118 x 47 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten Bretterstoel. Circa 1890. Historisme. Afmeting: 93 x 47 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel. Afmeting: 94 x 58 x 57 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bijzettafel met gegraveerde, afneembare bronzen dienbladen. Met Chinese figuren decor. Afmeting: H 65 x Ø 50 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Gründer kast met etages + twee deuren. Circa 1880. Krimpnaad in blad. Afmeting: 105 x 73 x 40 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten bijzettafel met onderling verbonden poten. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 54 x 74 cm. In goede staat.
Eiken Dagobertstoel. Met beeldhouwwerk typisch voor die tijd. Circa 1880. Afmeting: 85 x 58 x 52 cm. In goede staat.
Etagere (boeken) kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 130 x B 55 x D 33 cm. In goede staat.
Eiken boekenkast. Circa 1920. Massief eiken. Met drie deuren, waarvan middelste deur van glas is voorzien. Met drie lades. Afmeting: 197 x 210 x 54 cm. In goede staat.
Beschilderde houten wandkapstok. 20e Eeuw. Afmeting: 112 x 30 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse origineel beschilderde Hindelopen kinderstoel op houten wielen. Floraal decor. Afmeting: 116 x 51 x 45 cm. In goede staat.