Massief eiken opzet-buffetkast. Circa 1930. Voorzien van snijwerk en facet geslepen glas in bovenste gedeelte. Afmeting: 186 x 171 x 65 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken schaarstoel met lederen bekleding en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 59 x 64 x 46 cm. In goede staat.
Groot Duits eikenhouten Dänziger schrijfbureau met bastion panelen rondom. Neo barok. Circa 1920. Afmeting: 80 x 171 x 88 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten kast met schrijflade en 3 gewone lades + één deurtje. Circa 1860. Afmeting: 182 x 50 x 92 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire spiegel met messing ornamenten. Circa 1820. Afmeting: H 110 x B 46 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize-stijl jalouzie kastje. Circa 1880. Afmeting: 82 x 86 x 32 cm. In goede staat.
Vier delen antiek. Circa 1900. 1x Schraag. 89 x 66 x 40 cm. 1x Bankje, 55 x 48 x 59 cm. 1x Eikenhouten neo gotische tafel, 61 x 72 x 35 cm. 1x Bijzettafel, 72 x 59 x 59 cm. In goede staat.
Antieke geëboniseerde ovale spiegel met facetgeslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 64 x 54 cm. In goede staat.
Jugendstil theekastje van eikenhout met afneembaar presenteerblad. Circa 1910. Afmeting: 81 x 60 x 40 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten Jugendstil bureaustoel met snijwerk en lederen bekleding. Circa 1915. Afmeting: 82 x 65 x 85 cm. In goede staat.
Antieke Engelse cake-stand. Mahoniehout. Circa 1920. Eén poot gelijmd. Afmeting: H 89 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse, ovale mahoniehouten salontafel. Circa 1860. Afmeting: 55 x 93 x 70 cm. In goede staat.
Mooie houtgestoken Oosterse kampferkist met rondom figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 93 x 47 cm. In goede staat.
Vier-delig Italiaans lederen bankstel in cognac-kleur. Bestaande uit: Twee-zits bank, en twee maal één zits + poef. Met notenhout, snijwerk, florale intarsia zijkanten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e e...
Italiaanse houtgestoken notenhouten tafel met putti en florale intarsia. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x Ø 90 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten penantkast met roccailles en putti. Barok. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 88 x 50 cm. In goede staat.
Vier antieke Hollandse eikenhouten neo renaissance wandkapstokken. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 95 - 100 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire stoelen met bandintarsia. Afmeting: 84 x 50 x 53 cm. In goede staat.
Kersen eettafel met taps toelopende poten. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 88 x 78 cm. In goede staat.
Vier antieke mahoniehouten laat biedermeier stoelen met velours stoffering. Circa 1850. Afmeting: 95 x 55 x 47 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten theetafel met florale beschildering + roccailles decor. Stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten commode met twee lades. Gebombeerd + roccailles. Barok. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse orgelgebogen commode met twee lades en klauwpoten. Wortelnoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 63 x 65 x 40 cm. In goede staat.
Italiaanse neo renaissance bijzettafel met florale intarsia + putti. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 x 43 x 43 cm. In zeer goede staat.