This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Vijf miniatuur schilderijen
Result: 110 EUR

Vijf diverse miniatuur portretten. 20e Eeuw. met deels geschilderde afbeeldingen van dames en heren . Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Miniatuur schilderij
Result: 180 EUR

Gesigneerd. Circa 1900. Miniatuur dames portret in prachtige houtgestoken lijst. Olieverf op paneel gedeeltelijk geschilderd. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

West Afrikaans beeld
Starting price 250 EUR

Groot houtgesneden West Afrikaans beeld met drie hoofden, veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

West Afrikaans beeld
Starting price 250 EUR

Groot houtgesneden West Afrikaans beeld met veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

Jones Grotse, Reliëf in lijst
Result: 200 EUR

Gesigneerd Jones Grotse. Klassiek reliëf in ornamentlijst. Composiet. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

Antieke walsspeeldoos, 1900
Result: 100 EUR

Antieke wals speeldoos in eiken kist. Circa 1900. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.

Deutsche Kleinempfänger 1938
Result: 180 EUR

Antieke Duitse bakelieten Volksempfänger 1938. Deutsche Kleinempfänger. Braun Radio. WO II. Niet op functie getest. Afmeting: 24 x 24 x 14 cm. In goede staat.

Deutsche Volksempfänger VE 301 Dyn
Result: 275 EUR

Deutsche Volksempfänger van bakeliet. Type VE 301 Dyn, Schaleco Radio. WO II. Functies niet getest. Afmeting: 32 x 27 x 19 cm. In goede staat.

Antiek wandrek met kop en schotels, 1900
Starting price 60 EUR

Antiek eikenhouten wandrek met zes Societé Ceramique Maastricht kop en schotels. Decor: Timor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 42 x 45 cm. In goede staat.

Twee marmeren vruchten
Result: 80 EUR

Twee leuke, decoratieve marmeren vruchten met messing steel. Appel + peer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.

Drie lakstempels
Result: 120 EUR

Drie antieke lakstempels. Twee met familiewapen. Eén met monogram. Gemaakt van brons, hout en bakeliet. Afmeting: 3 - 12 cm. In goede staat.

Antiek nautisch instrument
Result: 120 EUR

Antiek messing nautisch instrument. Universele Equinoctia ring. Draagbare zonnewijzer. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.

Tafellamp
Starting price 60 EUR

Oude tafellamp gemaakt van een grote schelp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 26 x 13 cm. In goede staat.

Antieke lorgnet bril
Result: 80 EUR

Antiek vergulde lorgnet bril met celluloid handvat. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Klarinet
Result: 50 EUR

Amerikaanse Bundy klarinet in cassette. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

2x Haardset
Result: 120 EUR

Twee vijf-delige messing haardsets. 20e Eeuw. Afmeting: 72 - 73 cm. In goede staat.

Drie koperen akers
Result: 140 EUR

Drie grote antieke koperen akers met ijzeren hengsels. Afmeting: Ø 40 - 44 cm. In goede staat.

Antieke messing haardomranding, 1910
Result: 35 EUR

Antieke messing haardomranding. Circa 1910. Afmeting: 130 x 35 x 18 cm. In goede staat.

Haardstel
Result: 120 EUR

Antieke gietijzeren haardset in de vorm van een harnas. Vijf-delig. Circa 1890. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Antieke haardset + kolenkit
Result: 60 EUR

Antieke messing haardset met kolenkit. Geëmailleerd. Afmeting: 45 - 67 cm. In goede staat.

Vuurhaal + waterketel
Result: 45 EUR

19e Eeuwse iepenhouten vuurhaal met grote ijzeren waterketel. Afmeting: 38 - 109 cm. In goede staat.

Antieke vijf-delige haardset
Result: 45 EUR

Antieke vijf-delige haardset van messing. Circa 1900. Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.

Eiken kolenkit, 1880
Result: 60 EUR

19e Eeuwse eikenhouten kolenkit. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 46 x 53 x 38 cm. In goede staat.

Twee tafellampen
Result: 70 EUR

Twee tafellampen met metalen voet en verschillende afbeeldingen op transparante kap. Holland. Afmeting: H 47 - 57 cm. In goede staat.

Glas-in-lood siervenster
Result: 100 EUR

Jugendstil-stijl glas-in-lood siervenster. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 x B 92 cm. In goede staat.

Messing wasmand
Result: 190 EUR

Oude/antieke messing wasmand. Gevlochten. Afmeting: 25 x 56 x 49 cm. In goede staat.

Tafellamp met figuur, H 35 cm.
Starting price 50 EUR

Oude tafellamp met basement van albast en een Chinees meisje bij boom (van messing). Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Lot antiek messing (4x)
Starting price 60 EUR

Vier delen antiek messing. Bestaande uit: Twee Art Deco vazen, plantenbak en een amfora vaas. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Italiaanse glazen hallamp
Result: 100 EUR

Grote rode Italiaanse glazen hanglamp in ijzeren montuur. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Oude natuurstenen obelisk, H 34 cm.
Result: 110 EUR

Oude natuurstenen obelisk. Zeskantig. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Lot diversen
Result: 60 EUR

Lot diversen. 20e Eeuw. Onder andere; porselein, dekseldoosjes, glas et cetera. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf houten schalen
Result: 45 EUR

Vijf antieke Oosterse schalen met polychromie. Afmeting: Ø 10 - 22 cm. In goede staat.

Vijf schilderij lampen
Result: 110 EUR

Vijf messing schilderij-lampen. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 38 cm. In goede staat.

Doos met diversen
Result: 15 EUR

Lot diversen, oud/antiek. Onder andere; serviesgoed, carbidlamp, koperen vaas, plated + glas. Afmeting: 9 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Oude benen schaakstukken
Result: 180 EUR

Lot antieke benen schaakstukken. Enkele beschadigingen. Afmeting: 4 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Lot met oude sleutels
Result: 60 EUR

Lot diverse antieke ijzeren sleutels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.

Verzameling telefoonkaarten (240 st.)
Result: 40 EUR

Verzamelalbum vol met oude telefoonkaarten. Circa 240 stuks. Afmeting: 32 x 27 x 5 cm. In goede staat.

Antiek wandrek met porselein
Result: 40 EUR

Antiek eikenhouten wandrek met zes Societé Ceramique kop en schotels. Decor: Tea drinker. Afmeting: 47 x 56 x 12 cm. In goede staat.

Glas-in-lood hallamp
Starting price 70 EUR

Hollandse, Amsterdamse glas-in-lood hanglamp. Zes-hoekig. Eerste helft 20e eeuw. . Afmeting: 27 x 24 x 21 cm. In goede staat.

Antieke lakzegel Ø 10,5 cm.
Result: 90 EUR

Antieke lakzegel met afbeelding van Hugo de Groot en van Oldenbarnevelt. Op houten plaquette. Afmeting: Ø 10,5 cm. In goede staat.

Spaarwekker + theelicht
Starting price 40 EUR

Art Deco spaarwekker + Jugendstil theelicht. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.

Afrikaans kunstwerk
Result: 70 EUR

Afrikaans, beschilderd houten kunstwerk met masker. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x 49 x 10 cm. In goede staat.

Modelboot 'de Friesland' in glasvitrine
Starting price 250 EUR

Grote houten modelboot in glasvitrine. 'de Friesland' uit 1663. Eén mast gebroken, maar wel aanwezig. Afmeting: 80 x 86 x 42 cm. In redelijk/goede staat.

4 Scheepvaart onderzetters met zeilschepen
Starting price 60 EUR

Vier scheepvaart onderzetters, plated, voorzien van graveerwerk met rijkelijks versierd cartouche voorzien van zeilschepen. Deels afgesleten. 3x ø17cm en 1x 23cm. In redelijk goede staat.

Amerkaanse onderscheiding in cassette
Starting price 20 EUR

Oude Amerikaanse bronzen militaire Merit onderscheiding in originele cassette. 20e Eeuw. In goede staat.

Gestoken Chinees paneel
Starting price 80 EUR

Groot oud/antiek Chinees houtgestoken paneel met ranken. Afmeting: H 171 x B 33 cm. In goede staat.

Vier scheepslampen, 1900
Result: 50 EUR

Vier antieke messing scheepslampen, kaars + petroleum. Circa 1900. Afmeting: 25 - 60 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek koperwerk (3x)
Result: 45 EUR

Lot oud/antiek koperwerk (3x). Bestaande uit twee koetsstoven + neo renaissance spiegel. Afmeting: 23 - 63 cm. In goede staat.

Antieke voorraadtrommel, 1900
Result: 40 EUR

Antieke beschilderde kruideniers voorraadtrommel van blik met landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 x Ø 28 cm. In goede staat.

7-Delig theeservies
Result: 90 EUR

Zeven-delig vernikkeld messing theeservies. Circa 1900. Bestaande uit; vijf kannen + twee comforts. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Twee kratervazen
Result: 80 EUR

Twee oude gietijzeren kratervazen. Afmeting: H 33 x Ø 23 cm. In goede staat.

Intarsia schilderij, Gracht voorstelling
Result: 40 EUR

Antiek Hollands intarsia schilderij van diverse houtsoorten. Gracht voorstelling. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.

Koperen plaquette
Result: 50 EUR

Antieke koperen plaquette. 19e Eeuw. Vikingen in sloep. Afmeting: 15 x 21 cm. In goede staat.

Antiek vergulde lampenvoet, H 46 cm.
Result: 100 EUR

Antiek vergulde bronzen lampenvoet met kobalt-blauw porselein. Ingekort? Circa 1890. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Grote antieke waterpomp, H 167 cm.
Result: 90 EUR

Grote antieke koperen waterpomp op eiken plank. Afmeting: H 167 cm. In goede staat.

Twee antieke Hollandse melkbussen
Result: 60 EUR

Twee antieke melkbussen. Holland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 - 60 cm. In goede staat.

Twee weegschalen, 1900
Result: 40 EUR

Twee antieke weegschalen. Gietijzer. Circa 1900. Met messing gewichten-set. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp
Result: 60 EUR

Oude majolica hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Twee antieke koffiemolens
Result: 50 EUR

Twee antieke koffiemolens. Circa 1900. 1x Notenhout + 1x messing. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.

Bureaulamp in Bauhaus-stijl
Result: 170 EUR

Bureaulamp in Bauhaus-stijl. Messing met gietijzer. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Twee-lichts wandlamp met putti
Result: 110 EUR

Twee-lichts messing wandlamp met putti en prismenglas. 20e Eeuw. Afmeting: 63 cm. In goede staat.

Kapitaal inktstel, Joris en de draak
Starting price 350 EUR

Kapitaal groot onyx met messing inktstel. Joris en de draak. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 53 x 26 cm. In goede staat.

Kleine model koets
Starting price 150 EUR

Kleine modelkoets. 20e Eeuw. Hardhout + lakwerk + ijzeren onderstel + bladveren + dissel. Afmeting: 74 x 51 x 38 cm. In goede staat.

Antieke haardset + 2x kolenkit
Result: 90 EUR

Antieke 19e eeuwse haardset met twee kolenkitten. Zes-delige messing set + eikenhouten kolenkitten. Afmeting: 44 - 57 cm. In goede staat.

Antiek wandrek
Starting price 60 EUR

Antiek eikenhouten wandrek met zes Petrus Regout Maastricht kop en schotels. Decor: Pretty. Afmeting: 46 x 55 x 12 cm. In goede staat.

Decoratieve miniatuur koets
Starting price 100 EUR

Decoratieve houten miniatuur koets met dubbele kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 49 x 36 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 1920
Result: 150 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten theestoof met klauwpoten. Octagonaal. Circa 1920. Afmeting: 48 x 29 x 29 cm. In goede staat.

Inktset
Starting price 50 EUR

Oude messing plated historisme, neo renaissance inktstel met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 29 x 19 cm. In goede staat.

Inktset
Starting price 50 EUR

Oude messing plated historisme, neo renaissance inktstel met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 29 x 19 cm. In goede staat.

Franse boulle dekseldoos
Result: 225 EUR

19e Eeuwse Franse gesigneerde boulle dekseldoos. Tahan Fab, Rue de la 30. Afmeting: 21 x 9 x 5 cm. In goede staat.

Van Nelle kruideniersblik, 1930
Result: 180 EUR

Grote Hollandse van Nelle Koffie & Thee voorraad kruideniersblik. Circa 1930. Deksel ingedeukt, verder goed. Afmeting: 37 x 28 x 41 cm. In redelijke staat.

Antieke barometer, 1890
Result: 50 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse barometer. Circa 1890. Historisme met leeuwenkop. Circa 1890. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Twee Afrikaanse beelden
Result: 400 EUR

Twee grote oude/antieke Afrikaanse houtgesneden beelden. Gedecoreerd met stof en blad. Iets houtworm beval. Afmeting: H 98 - 103 cm. In goede staat.

Twee oude/antieke Afrikaanse spijkerbeelden
Result: 400 EUR

Twee oude/antieke Afrikaanse spijkerbeelden. Fetish beelden. Waarschijnlijk Congo. Afmeting: H 52 - 60 cm. In goede staat.

Twee Afrikaanse beelden
Result: 350 EUR

Twee grote oude/antieke houtgesneden Afrikaanse beelden, onder andere met stof + veren gedecoreerd. Afmeting: H 90 - 98 cm. In goede staat.

Drie Afrikaanse figuren
Result: 300 EUR

Drie oude/antieke Afrikaanse houtgesneden figuren. Onder andere met stof gedecoreerd. Afmeting: H 69 - 81 cm. In goede staat.

Oud/antiek Afrikaans figuur
Result: 150 EUR

Groot oud/antiek Afrikaans houtgesneden figuur gedecoreerd met stof et cetera. Afmeting: H 99 cm. In goede staat.

Weense tafellamp, 1920
Starting price 180 EUR

Antieke compositie metalen Weense tafellamp met Arabische voorstelling. Circa 1920. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antieke bronzen vijzel
Starting price 100 EUR

Grote zware, antieke bronzen vijzel. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: H 17 x Ø 24 cm. In goede staat.

Twee bronzen pannen
Result: 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen pannen. Afmeting: Ø 28 - 33 cm. In goede staat.

Twee antieke haardschermen
Result: 160 EUR

Twee antieke kopergeslagen historisme haardschermen met schepen + figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 58 x 67 x 15 cm. / 63 x 67 x 15 cm. In goede staat.

Twee antieke penkandelaren
Result: 70 EUR

Twee antieke messing penkandelaren. Circa 1900. Barok-stijl. Afmeting: H 57 - 63 cm. In goede staat.

Drie-delig haardstel
Starting price 150 EUR

Drie-delige 19e eeuwse bronzen vergulde + ijzeren haardset. 2x Empire, circa 1820. 1x Guirlande gebruikt als pook. Afmeting: 74 - 77 cm. In goede staat.

Grote bureaulamp
Result: 150 EUR

Grote verchroomde messing (bureau) werklamp naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Verstelbaar. Afmeting: 60 x 60 x 15 cm. In goede staat.

Twee antieke theestoven
Result: 130 EUR

Twee antieke Hollandse mahoniehouten theestoven met messing binnenbak. Afmeting; 48 - 52 cm. In goede staat.

Antieke schildpad doos, 1900
Starting price 70 EUR

Antieke schildpad opbergdoos met been. Circa 1900. Afmeting: 4 x 11,5 x 7,5 cm. In zeer goede staat.

Twee oude muziekinstrumenten
Result: 70 EUR

Twee oude muziekinstrumenten. 20e Eeuw. (1) Mandoline Roca Esclando 25 Spain. (2) Mandoline met parelmoer en been + verso stierenkop. Afmeting: 52 - 71 cm. In goede staat.

Bronzen Godslamp (wierookbrander)
Result: 90 EUR

19e Eeuwse neo gotische bronzen Godslamp (wierookbrander) met robijnrood binnenglas + restvergulding. Afmeting: 86 x Ø 26 cm. In goede staat.

Twee Art Deco coupes, 1920
Result: 35 EUR

Twee Art Deco coupes met onyx en marmer. Circa 1920. Chips. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.

Vier zijstukken van klokken
Result: 35 EUR

Vier zijstukken van klokken. Twee zwarte houten gelakte coupes, 19e Eeuw. En twee onyx zijstukken. Afmeting: 27 x Ø 15 cm. In goede staat.

Tien Engelse koperen krukgewichten
Result: 45 EUR

Tien antieke Engelse messing krukgewichten. 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Duitse geldkist
Starting price 1.000 EUR

17e Eeuwse smeedijzeren Duitse geldkist met speciaal sluitmechanisme. Bodem en deksel deels doorgeroest. Afmeting: 40 x 85 x 47 cm. In redelijke staat.

Tien oude bierpullen
Result: 40 EUR

Tien oude Duitse keramieken bierpullen met tinnen deksel. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede staat.

Grote picknick-koffer, 1930
Result: 250 EUR

Grote antieke zes-persoons picknick-koffer met inhoud. Plated, keramiek en emaille. Circa 1930. Afmeting: 87 x 20 x 47 cm. In goede staat.

Antieke houten hut/Oldtimer koffer, 1920
Result: 50 EUR

Kleine antieke houten hut of oldtimer koffer met originele polychromie. Circa 1920. Afmeting: 26 x 71 x 38 cm. In goede staat.

Palissanderkist met inhoud
Result: 180 EUR

19e Eeuwse palissander kist met parelmoer-inleg en reisnecessaire + spiegel. Chassereau's Brighton. Twee flacons beschadigd, verder goed. Afmeting: 17 x 30 x 22,5 cm. In goede staat.