This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

2x Divers antiek
Result: 70 EUR

Twee delen antiek. (1) Notenhouten renaissance snijstuk met cherubijnkop, 17e eeuw. (2) Antiek tinnen bord met jaartal 1799 + spijkerschrift Anne Catherine Balainé, gepoetst. Afmeting: 38 - 40 cm. In ...

Twee kraantjeskannen
Result: 90 EUR

Twee 18e eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskannen. Afmeting: H 47 - 48 cm. In goede staat.

Moderne design paspop
Result: 1.500 EUR

Levensgrote moderne design pop met micro mozaïek + beschildering. Art Nouveau-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 183 cm. In goede staat.

Hangvitrine + beeldjes
Result: 140 EUR

Hollandse wortelnoten hangvitrinekast met diverse porseleinen figuren/objecten. 20e Eeuw. Afmeting: 59 x 63 x 17 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek tin
Result: 120 EUR

Lot divers oud/antiek tin. Onder meer; Kruik, borden, maten, kraantjeskan et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.

Weense kandelaar
Result: 60 EUR

Weense bronzen kaarskandelaar met zeepaard. Stijl van Richard Rohac. 50er - 60er Jaren. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Twee empire kandelaren, H 26 cm.
Result: 180 EUR

Twee 19e eeuwse gepatineerde bronzen + vergulde empire kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Twee empire kandelaren, H 26 cm.
Starting price 200 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse messing empire kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Vier-armige kandelaar, H 66 cm.
Result: 225 EUR

Grote 19e eeuwse neo rococo vergulde messing vier-armige kaarskandelaar. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Twee Charles Dix kandelaren
Result: 200 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren met serpent. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Twee bronzen penkandelaren, H 50 cm.
Result: 200 EUR

Twee zware 19e eeuwse bronzen penkandelaren met medaillons. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Lot divers antiek (15x)
Result: 130 EUR

Lot divers antiek (15x). Koperwerk/messing. Onder andere; kandelaren, ketels, beddepan et cetera. Afmeting: 15 - 110 cm. In goede staat.

Twee Franse Charles Dix kaarskandelaren
Result: 500 EUR

Twee 19e eeuwse Franse Charles Dix vergulde messing kandelaren. Circa 1840. Afmeting: H 52,5 cm. In goede staat.

Twee 17e eeuwse kandelaren
Starting price 160 EUR

Twee 17e eeuwse bronzen rokkandelaren. Eén beschadigd. Eén bedeukt. Afmeting: H 13 - 15 cm. In redelijke staat.

Twee antieke kaarskandelaren, 1900
Result: 120 EUR

Twee antieke messing Josephinische kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Wandkandelaren + kroonluchter
Starting price 100 EUR

Drie delen antiek brons. Circa 1900. Bestaande uit: kroonluchter + twee wandkandelaren. In Hollandse barok-stijl. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.

Twee Franse kandelaren, 1900
Result: 60 EUR

Twee antieke Franse composiet metalen kandelaren met rood marmer. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Franse staande lamp, 162 cm.
Starting price 200 EUR

Grote Franse Charles Dix-stijl messing stalamp. Drie-lichts, met kristalglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 162 cm. In goede staat.

Twee aardewerken lampen
Starting price 40 EUR

Twee lampen. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Wedgwood + porselein, floraal. Afmeting: H 28 - 37 cm. In goede staat.

Twee figuurlijke tafellampen, H 68 cm.
Result: 140 EUR

Twee antieke porseleinen met messing tafellampen met Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Antieke Franse lampenvoet, H 43 cm.
Starting price 60 EUR

Antieke Franse handbeschilderde porseleinen lampenvoet. Kinderen/hondenkar in landschap decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Antieke tafellamp, H 60 cm.
Result: 100 EUR

Antieke Art Deco smeedijzeren tafellamp met persglazen kap. Rozen decor. Circa 1930. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Tafellamp, H 19 cm.
Result: 60 EUR

Leuke decoratieve tafellamp gemaakt van schelpen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Italiaanse lampenvoet, H 41 cm.
Result: 60 EUR

Zware marmeren lampenvoet in de vorm van een Romeinse zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Drie-lichts hallantaarn, 1950
Result: 100 EUR

Een Hollywood regency, zeskantige, drie-lichts hallantaarn met gesneden kabelranden en acanthusbladeren. Circa 1950. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Italiaanse tafellamp, H 34 cm.
Result: 120 EUR

Italiaanse albasten tafellamp in kratervaas vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Twee tafellampen
Result: 70 EUR

Twee messing tafellampen. Barok-vorm + Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 - 89 cm. In goede staat.

Venetiaanse kroonluchter
Result: 190 EUR

Venetiaanse Murano-glazen kroonluchter. Wit/geel. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x Ø 35 cm. In goede staat.

Franse lampenvoet, H 163 cm.
Starting price 200 EUR

Antieke staande notenhouten gestoken lampenvoet met floraal decor. Frankrijk. Afmeting: H 163 cm. In goede staat.

Porseleinen tafellamp, H 61 cm.
Starting price 50 EUR

Decoratieve porseleinen tafellamp met vruchten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Twee-kleurige koperen emmer
Result: 100 EUR

Antieke kopergeslagen emmer met groot hengsel. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (13x)
Result: 70 EUR

Lot koperwerk. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; appelketels, vazen wandrek et cetera. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.

Engelse kraantjes kan
Result: 70 EUR

19e Eeuwse Engelse plated kraantjeskan met florale gravering. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Acht antieke koperen schenkkannen/ketels
Result: 100 EUR

Acht antieke koperen schenkkannen/ketels. Divers. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.

Bronzen schotel Ø 21,6 cm.
Starting price 60 EUR

Zware bronzen schotel. 20e Eeuw. Gesigneerd Pabst, Josef. 1879 - 1950. Duitsland. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (5x)
Result: 60 EUR

Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Samovaar, twee olielampen en twee schenkkannen. Afmeting: 42 - 55 cm. In goede staat.

Antieke turfkist, 1900
Result: 70 EUR

Antieke kopergeslagen turfkist met figuren in interieur-voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 40 x 35 x 58 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (6x)
Starting price 40 EUR

Lot antiek koperwerk. Divers. Onder andere; deurkloppers, kolentang, beker + gereedschap. Circa 1900. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.

17e Eeuwse waterketel
Result: 80 EUR

17e Eeuwse Hollandse bronzen renaissance waterketel met klauwpoten. Afmeting: 20 x 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

Koperen houtbak
Starting price 80 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse koperen houtbak met leeuwenkoppen + poten. Afmeting: H 37 x Ø 40 cm. In goede staat.

Twee spiegels
Result: 60 EUR

Twee kopergeslagen spiegels. Jugendstil + Renaissance stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 48 - 67 cm. In goede staat.

Schildersezel van gietijzer
Result: 50 EUR

Gietijzeren schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Schildersezel
Result: 90 EUR

Antieke messing vergulde schildersezel. 19e Eeuw. Historische standaard behoeft nieuwe bevestiging. Afmeting: H 50 cm. In redelijk/goede staat.

Twee bijbels met zilverwerk
Result: 225 EUR

Twee bijbels met zilverwerk, 833/000. Een bijbel met een bewerkte bruin lederen kaft voorzien van 2 zilveren sloten met rozetten en lambrequin bewerking, oude en nieuwe testament, 1818, en een bijbel ...

Bijbel & kerkboek
Result: 110 EUR

Bijbel en kerkboek met goud op snee. De bijbel, het nieuwe testament, is voorzien van een zilveren slot versierd met graveerwerk. 833/000. 7x12x3,5cm en 10x16x6cm. In redelijk goede staat.

Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken
Starting price 150 EUR

Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken in perkament. Nederlandsche Concordantie of te woord-register des ouden testaments. Drie delen. Abraham Trommium by Gerardus Borstius Nieuwen-dijck, anno...

Drie antiquarische boeken
Result: 300 EUR

Drie 17e eeuwse antiquarische boekjes. Eén mogelijk ouder. (1) Caesaris guae extant ios. scaligeri Amstelodiani 1659. (2) Rosario della gliofaugine Maria, vol houtsnede afbeeldgingen, 16e eeuw? (3) Di...

Antiquarisch boek
Starting price 200 EUR

Antiquarisch boek. Ongerestaureerd. Mist lederen band. Dartium Declina Bi Livm Utrisove Testamentin. Afmeting: 12 x 24 x 39 cm. In redelijke staat.

Twee antiquarische boeken
Result: 80 EUR

Twee antiquarische boeken. (1) Het gouden kleinood van de leere der waarheid. Heidelbergschen Catechismus door Johannes Doutrein, Frederik Adolph Lampe te Amsterdam door Nicolaas Bijl. 1724. (2) A. Ca...

Twee antiquarische boeken
Starting price 80 EUR

Twee antiquarische boeken. Georgii Raphelii. Annotationes Tomus I + Tomos II. Jolt Arnold Langerak 1747, met originele banden. Slijtage. Afmeting: 20 x 13 x 6 cm. In rededelijk/goede staat.

Drie antiquarische boeken (Latijns)
Result: 160 EUR

Drie antiquarische boeken. (1) Batavia Illustata Petri Scriverii. (2) io. iac. Baieri. Biographiae. Professorum Medicinae Ovi in Academia Altorfina. Met gravures. (3) Lexicon, Latino-Belgicum. Novoum ...

Vier 18e eeuwse antiquarische boeken
Result: 325 EUR

Vier 18e eeuwse antiquarische boekjes. (1) Deventer Schrijf Calender of te Almanch door Herbert Dapper 1737. (2) Naamwijzer Rotterdam 1713, Arnold Willis, in perkament. (3) Naam register der militaire...

Postzegel verzameling
Result: 130 EUR

Verzameling Hollandse postkaarten + brieven. Eerste helft 20e eeuw. Met postzegels in doos. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Twee diorama's
Starting price 80 EUR

Twee oude diorama's met keramieken of gipsen plaquettes. Portretten. Eén gesigneerd + annotatie 1783. Afmeting: 30 x 30 x 6 cm. In goede staat.

Italiaanse lampenvoet, H 60 cm.
Result: 90 EUR

Italiaanse zilverkleurige houten lampenvoet in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Twee Franse pronkvazen, 1900
Starting price 180 EUR

Twee antieke Franse pronkvazen met marmeren basement, druivenranken en bachus. Circa 1900. Eén vleugel stukje af. H 35 cm. In goede staat.

Twee wandconsoles
Starting price 100 EUR

Twee grote wandconsoles met houtstructuur. Man met kluif + vrouw met aal en vogel. Composiet. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 38 cm. In goede staat.

Twee antiquarische boeken
Result: 140 EUR

Twee antiquarische boeken in perkament. (1) De Subhastationibus Et Licitationieus Bracciani uit 1726. (2) Practicae Observationes Civiles, Criminales Et Mixtae, Neapoli 1721. Afmeting: 31 - 35 cm. In ...

Twee antiquarische boeken
Result: 100 EUR

Twee 17e eeuwse antiquarische boeken met perkament. (1) J. Le Sueur, Histoire de lieglife Et de C'empire V. de Partie. (2) J. Le Suer, Histoire de lieglife Et de L'empire VI de Partie. Afmeting: 29 x ...

10x Deutsche Aero Club vluchtboeken
Starting price 60 EUR

Tien Deutscher Aero Club boeken. 50-er Jaren. Verlags-ort Gelsenkirchen-Buer. In blauwe band. Afmeting: 29 x 21 x 2 cm. In goede staat.

4x Ansichtkaart albums
Result: 80 EUR

Interessante verzamelalbums met oude ansichtkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Veel Duitsland, Nederland en België. Afmeting: 27 - 37 cm. In goede staat.

Antiquarische map, Astronomie Populaire
Result: 325 EUR

Antiquarische map. L. Astronomie Populaire en Tableaux Transparents met twaalf ingekleurde lithografieën. Editeurs Kiessling et Comp. + M.M. Couveé. Rug ligt los. Afmeting: 32 x 25 cm. In redelijk/goe...

Twee 17e eeuwse Hebreeuwse bijbels
Result: 160 EUR

Twee 17e eeuwse Hollandse Hebreeuwse bijbels in perkament. (1) De Republijk der Hebreen of Gemeenebest der Joden. Door Wilhelmus Goeree Amsterdam 1682. (2) Derde deel of tweede vervolgh op de Republij...

Cassette met 9 munten
Starting price 50 EUR

Cassette met 9 Nederlandse munten, van een 1/2 cent tot en met fl2,50. jaartallen 1929-1936-1941. In goede staat

Lot munten
Result: 170 EUR

Lot Nederlandse munten met een fl 50,- munt, 1990, 100 jaar vorstinnen regering, 11x fl 10,- munten: 1x 1945-1970, Nederland herrijst, 4x 1944-1994, 2x 1995, Hugo De Groot, 2x 1995, Jan Steen en 2x 20...

Zeldzame bronzen penning Ø 7,5 cm.
Result: 325 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Engelse bronzen prijspenning. Prize medal great exhibition London 1851. Met queen Victoria en prince Albert. Ontwerp W. Wyon. Eén van 437. Afmeting: Ø 7,5 cm. In goede staat.

Verzamelalbum met 31 diverse munten
Starting price 150 EUR

Verzamelalbum met 31 stuks diverse munten Willem II tot Wilhelmina. Diverse jaren. Afmeting: 32 x 28 x 6 cm. In goede staat.

Indonesische Kepeng pop
Result: 70 EUR

Oude Indonesische Kepeng pop, gemaakt van Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Twee theestoven
Result: 150 EUR

Twee antieke Hollandse Willem III theestoven. Circa 1860. Eén binnenbak mist. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.

Antieke historisme set
Starting price 175 EUR

Antieke vierdelige historisme set. Bestaande uit twee drinkbekers van hoorn, standaard als dolk. Met filigraindraad bewerkt. Circa 1880. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Vier antieke barometers, 1900
Result: 110 EUR

Vier antieke houten barometers. Noten + eiken. Circa 1900. Met Hollands opschrift. Afmeting: 48 - 60 cm. In goede staat.

3x Antiek Duits keramiek
Starting price 40 EUR

Drie delen antiek Duits keramiek met vernikkeld messing. Circa 1910 - 1920. Bestaande uit: hengselschaal, een tablet en een koektrommel. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.

Franse bureaulamp met Pierrot, 1920
Result: 150 EUR

Antieke Franse tinnen bureaulamp met Pierrot. Circa 1920. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Chroniques de Jérusalem, Map met illustraties
Result: 170 EUR

Chroniques de Jérusalem Abregies. Wien-österreichische Nationalbibliothek. Idion Verlag München. Map met kleurrijke illustraties met goud decor. Afmeting: 57 x 30 cm. In goede staat.

Drie delen religieus
Result: 150 EUR

Drie delen antiek religieus. (1) bronzen reis ikoon. (2) was ikoon. (3) cloisonné heiligkruis op onyx. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.

Schooltas + botervat
Starting price 80 EUR

Twee delen 19e eeuws antiek. Bestaande uit een mahoniehouten botervat + schooltas met bierverf. Afmeting: 29 - 46 cm. In goede staat.

Twee speculaasplanken
Starting price 120 EUR

Twee grote antieke speculaasplanken, waarvan één met dubbelzijdige figuren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 55 - 64 cm. In goede staat.

Hollandse kinderschooltas
Result: 45 EUR

Hollandse handbeschilderde kinderschooltas. 20e Eeuw. Afmeting: 41 x 23 x 10 cm. In goede staat.

Ikoon diorama
Result: 110 EUR

19e Eeuws ikoon diorama in mahonie lijst. Met Maria en kindje Jezus. Was of keramiek. Afmeting: H 18 x B 14 cm. In goede staat.

Drie delen messing
Result: 70 EUR

Drie delen messing. Bestaande uit: twee scheepskandelaren + fotolijst. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.

Picasso plaquette
Result: 300 EUR

Geëmailleerde plaquette met messing. Picasso. Vrouw met lange hals. 20e Eeuw. Afmeting: H 18,5 x B 12,5 cm. In goede staat.

Antiek Russisch lakwerk Ø 17,8 cm.
Result: 60 EUR

Antiek Russisch lakwerk bord. 19e Eeuw. Verso diverse stempels + jaartallen. Met afbeelding van koets en figuren. Afmeting: Ø 17,8 cm. In goede originele staat.

Twee speelgoed paarden
Result: 70 EUR

Twee houtgesneden speelgoedpaarden met polychromie + gietijzeren wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 48 cm. In goede staat.

Antiek Chinees/Japans lakwerk dienblad
Starting price 60 EUR

Antiek Chinees of Japans lakwerk dienblad met paradijsvogel/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 52 cm. In goede staat.

Kerkelijke kelk
Result: 40 EUR

19e Eeuwse neogotische kerkelijke kelk met floraal decor. Koper. Afmeting: H 22 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Antieke Franse gobelin in lijst
Result: 110 EUR

Antieke Franse gobelin in lijst. Circa 1900. 'Lady and the mirror'. Dame met eenhoorn en leeuw. Afmeting: H 74 x B 104 cm. In goede staat.

4x Kandelaar + koffiemolen
Result: 80 EUR

Vier antieke messing kaarskandelaren + koffiemolen. Afmeting: H 21 - 28 cm. In goede staat.

Drie delen antiek snijwerk
Starting price 80 EUR

Drie delen antiek snijwerk. Bestaande uit twee eikenhout gestoken consoles met figuren, en een supraporte. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 47 cm. In goede staat.

Vrouwelijke etalage-buste
Result: 40 EUR

Vrouwelijk etalage-buste. Tweede helft 20e eeuw. Kleine beschadiging achter op hoofd. Afmeting: H 54 cm. In redelijk/goede staat.

Groot lot antieke brillen
Result: 200 EUR

Groot lot antieke brillen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf reclame borden
Result: 40 EUR

Vijf diverse oude reclame borden. 20e Eeuw. Onder andere; Duitsland en één maal Nederland. Bond van Naaimachinehandelaren. Vier maal tabaksfabriek Hansen-Duitsland. Afmeting: 31 - 35 cm. In goede staa...

Globe
Starting price 80 EUR

Grote messing globe naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 x Ø 33 cm. In goede staat.

Twee delen antiek
Result: 50 EUR

Twee delen antiek. Een uit been gestoken Breveté damesportemonnaie,floraal. En een lakstempel gemaakt uit half-edelstenen. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.

Drie miniatuur schilderijen
Result: 110 EUR

Drie miniatuurschilderijnen. Circa 1900. Gesigneerd Stieler. Damesportretten. Afmeting: H 5 x B 4 cm. In goede staat.

Historisme wandschild
Result: 400 EUR

19e Eeuws Duits gietijzeren historisme neo renaissance wandschild met slagveld/figuren voorstelling. Circa 1880. Afmeting: 60 x 42 x 50 cm. In goede staat.

Gietijzeren historisme wandschild
Result: 300 EUR

19e Eeuws Duits gietijzeren historisme neo renaissance wandschild met slagveld/figuren voorstelling. Circa 1880. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.