Venetiaanse Murano-glazen kroonluchter. Wit/geel. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x Ø 35 cm. In goede staat.
Groot lot antieke brillen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerd Jones Grotse. Klassiek reliëf in ornamentlijst. Composiet. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gestoken Schwarzwalder wandconsole. Met gemsbok en eikenblad voorstelling. Gemaakt van eikenhout. Afmeting: 36 x 30 x 21 cm. In goede staat.
19e Eeuws Schwarzwald/Forrest Noir wandsnijwerk van notenhout met fruit en vogel decor. Afmeting: 54 cm.
Grote Perzische olielamp. Bodemvondst Luristan/Iran. Waarschijnlijk voor Christus. Afmeting: 17 x Ø 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten marquetterie documentkist met ster-intarsia. Duitsland. Circa 1820. Afmeting: 12 x 29 x 19 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse theekist. Palissander + notenhout. Afmeting: 11 x 21 x 10 cm. In zeer goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren met serpent. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee zware 19e eeuwse bronzen penkandelaren met medaillons. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten hangtelefoon met bakeliet en twee bellen. Denemarken. Circa 1900. Afmeting: 60 x 30 x 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gesigneerde Franse bronzen kaarskandelaren met ramskoppen. Door Goutiere. Neo renaissance. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde messing wandkandelaren met spiegel. Circa 1890. Eén bobeche mist. Afmeting: 43 x 28 x 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse neo rococo vergulde messing vier-armige kaarskandelaar. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Twee bijbels met zilverwerk, 833/000. Een bijbel met een bewerkte bruin lederen kaft voorzien van 2 zilveren sloten met rozetten en lambrequin bewerking, oude en nieuwe testament, 1818, en een bijbel ...
2 Zilveren muntensets Olympische spelen 1x Canada. 20 Dollars 1985/1987 Proof 'Olympic Games Calgary 1988' (10 stuks) in set, 1x Russia (USSR) - 5 & 10 Rouble 1978 'XXII Olympiad Moscow 1980' (5 coin ...
Emaille wandbord 'bond v. naaimachine handelaren'. Circa 1930. Afmeting: H 28 x B 31 cm. In goede staat.
19e Eeuws Schwarzwald/Forrest Noir wandsnijwerk van notenhout met eend/konijn decor. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse gesigneerde boulle dekseldoos. Tahan Fab, Rue de la 30. Afmeting: 21 x 9 x 5 cm. In goede staat.
Grote antieke zes-persoons picknick-koffer met inhoud. Plated, keramiek en emaille. Circa 1930. Afmeting: 87 x 20 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuws gepolychromeerd lepelrek met zwaan decor + tinnen lepels. Afmeting: 44 x 30 x 6 cm. In goede staat.
Grote blauw geglazuurde terracotta vaas. Iran. Perzië. Bodemvondst. 10 - 14 Century. Barsten. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee wandlampen in Art Deco-stijl. Glas + messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 49 x 22 cm. In goede staat.
Deutsche Volksempfänger van bakeliet. Type VE 301 Dyn, Schaleco Radio. WO II. Functies niet getest. Afmeting: 32 x 27 x 19 cm. In goede staat.