Antieke gietijzeren paraplu-houder met figuur. Afmeting: 60 x 32 x 26 cm. In goede staat.
Achttien diverse antieke messing gewichten. Afmeting: H 2 - 11 cm. In goede staat.
Elf antieke Oosterse opiumgewichten. Divers. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Twee antieke messing gewichten-sets. Bestaande uit; negen Engelse krukgewichten + één gewichtenblok met vijf gewichten. Afmeting: 4 - 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad theekist met benen pootjes + plus schildpad binnendeksel. Eén chip. Afmeting: 9 x 11 x 7,5 cm. In goede staat.
Mahoniehouten dekseldoos. Barok-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad theedoos met benen pootjes + schildpad binnendeksel. Afmeting: 11 x 14,5 x 9 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse theekist. Palissander + notenhout. Afmeting: 11 x 21 x 10 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse schildpad theekist. Tevens ook binnendeksel voorzien van schildpad. Barok-stijl. Afmeting: 10 x 11 x 7,5 cm. In zeer goede staat.
Antieke 19e eeuwse compositie metalen petroleumlamp met soldaat en kind. Circa 1880. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Antieke gebloemde opaline glazen petroleumlamp. Circa 1920. Afmeting: H 43 cm.en een Antieke Jugendstil opaline glazen petroleumlamp. Circa 1910. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Aparte eigenbouw lamp. Gemaakt van hout en messing + grote gloeilamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Grote witte opaline glazen petroleumlamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met groen-glazen kap. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x Ø 44 cm. In goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke messing hang petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 cm. In goede staat.
Grote antieke opaline-glazen petroleumlamp. Kleur: wit. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. 1x Opaline + 1x kristalglas. Circa 1900. Afmeting: H 55 - 70 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp met putti en glazen lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x Ø 44 cm. In goede staat.
Bronzen tafellamp. Neo renaissance. Vrouw draagt kandelaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Groot lot oud + antiek tin. Onder andere diverse maten theekannen etc. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten lepelrek met antieke tinnen lepels. Afmeting: 42 x 23 x 3 cm. In goede staat.
Antieke vijf-delige Duitse tinnen koffie/thee set. Jugendstil. Circa 1910. Gerhadri & Co. Lüdenscheid. Afmeting: 23 x 26 x 50 cm. In goede staat.
Levensgrote moderne design pop met micro mozaïek + beschildering. Art Nouveau-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 183 cm. In goede staat.