Twee 18e eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskannen. Afmeting: H 47 - 48 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse kraantjeskan. Barok. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken spiegels met latere polychromie. Afmeting: H 48 x B 36 cm. In goede staat.
Originele antieke gepolychromeerde houten lokeend met loodje. 19e Eeuw. Afmeting: 31 x 14 x 12 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren kratervazen. Afmeting: H 33 x Ø 23 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke ijzeren sleutels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.
Vijf messing schilderij-lampen. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 38 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl glas-in-lood siervenster. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 x B 92 cm. In goede staat.
19e Eeuwse iepenhouten vuurhaal met grote ijzeren waterketel. Afmeting: 38 - 109 cm. In goede staat.
Antiek vergulde lorgnet bril met celluloid handvat. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Twee houtgesneden speelgoedpaarden met polychromie + gietijzeren wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 48 cm. In goede staat.