19e Eeuwse Franse portaalklok met boulle. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antiek zwart marmeren klokkenstel. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 26 - 42 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur met pronkslinger. Circa 1880. Uurwerk vervuild. Afmeting: 98 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. Weekloper, ankergang. Met wandconsole. Afmeting: 37x 26 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Franse kolompendule. Geëboniseerd. Empire. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met messing reliëf wijzerplaat, deels plated. Met wekker. Circa 1800. Meekrap kleur. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen glaspendule met facet geslepen glas. Japy Freres. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gong. Met monogram + jaartal 1897. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met carillon kwartierslag op tien bellen en uurslag op twee bellen. Totaal twaalf bellen. Gesigneerd. Jacob Gelijn Amsterdam. Zes melodieën, me...
Antieke Duitse Pfeilkreuz notenhouten tafelklok. Circa 1910. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse messing wandklok met stil uurwerk. Historisme. Afmeting: 33 x Ø 19 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Bloemenmeisje. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Perfect in het goud. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Engelse messing skeletklok met snek. Onder glazen stolp. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Grote Duitse antieke notenhouten historisme tafelklok. Ongemerkt. Halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 52 cm. In zeer goede staat.
Grote wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. Circa 1930. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Gustav Becker tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten. Circa 1920. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans Carrara marmeren pendule stel met vergulde bronzen armaturen + bisquit porseleinen plaquettes. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 29 - 41 cm. In goede...
Grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Circa 1820. Man met lyra en harnas met schild. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 46 cm. In goede, ongereinigde staat.
Antiek Engelse mahoniehouten tafelklok in ballon-vorm met intarsia. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Amerikaanse tafelklok. Ansonia New York. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Kapitale empire marmeren pendule met kariatiden en sphynxen. Le Roi a Paris. Carrara marmer + vuurverguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek keramieken klokkenstel met Hollandse motieven. Monogram. Circa 1910. Achterste bovenrand beschadigd van vaas, verder goed. Functies niet getest. Afmeting: 29 - 32 cm. In redelijk/goe...
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten met eiken staande klok. Met seconden + datum aanduiding. Samuel Vale Coventry. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder wandklok met diorama figuren. Plated + verguld latoenkoper. Circa 1860. Afmeting: 37 x 31 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe kolompendule met intarsia en vergulde messing kapitellen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Ongereinigd. Afmeting: 45 cm. In goede staat.