Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Betreffende drie koppen + drie schotels. Onder andere; Queng Lung + Kang Xi. Eén haarlijn + enkele minimale chips. Afmeting: 18 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Zwaar Chinees porseleinen bord met kraanvogel + tekst decor. Met bodemmerk. Republiek. Circa 1920. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
Acht Chinees porseleinen kommen. 19e Eeuw. Eén kom gelijmd, zeven kommen goed. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met spelende figuren in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diep bord met rood glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen vissenkom met floraal decor rondom. Zes tekens bodemmerk, met binnenin karper in vijver afgebeeld. Afmeting: H 16 x Ø 37 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geisha in tuin decor. Chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met reliëf en oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Groot drie-delig Chinees porseleinen warmhoudcomfoor met floraal decor. Kan in comfoor met deksel. Afmeting: H 29 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met groen glazuur en blauwe ranken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén pot haarscheur. Eén pot gaaf. Afmeting: H 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Acht antieke Chinees porseleinen schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Kang Xi. Enkele beschadigingen. Afmeting: Ø 9,5 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees rolschilderij met katten in landschap decor + signatuur. Afmeting: H 90 x B 49 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij met bamboe decor, tekst + signatuur. Afmeting: H 90 x B 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel. Feniks in tuin + goud decor. Haarlijn + schilfers. Afmeting: H 5 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese Peking-glazen snuffbottle met geisha/kraanvogel/hoogwaardigheidsbekleder decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: .....?...... In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: Ø 21,5 - 28 cm. In matig/redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Verte kommen met kraanvogel decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met chicken decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met spelende kinderen in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen opengewerkt Queng Lung bord met floraal decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Zware Japanse geëmailleerde vaas met plated randen. Floraal/groen. 20e Eeuw. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose Kantonees bord met figuren/floraal/dieren en goud decor. Minimale haarlijn. Afmeting: Ø 24,8 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen schaal met geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 15,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord. Met binnenin afbeelding draak. Onderkant bord met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen dekselpotten met krijger decor. Met bodemmerk. Beide potten zijn professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 46 x Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met kustlandschap decor. Fles-vormig. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Chips deksel onderrand + tuit. Afmeting: 14 x 20 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met druivenrank decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 16,8 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen deksels. Divers. Afmeting: Ø 5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte bord met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Chinese republiek pijpvaas met berglandschap/tekst + bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose dienblad. Figuren in tuin decor. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met ranken/karakter tekens. Eén chip deksel. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met feniks in wolken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16,2 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen op houten consoles. Floraal decor. Beide vazen bovenrand beschadigd. Afmeting: H 42 cm. In redelijke staat.
Twee grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren in landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met floraal/geisha decor. Hectagonaal. Afmeting: H 8,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood-blauw-groen verlopen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en Foo-honden koppen. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Dertien stuks. Gemberpotten en flessen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse bronzen wierookbrander met draken/vleermuizen/feniks decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup op hoge voet. Blauw glazuur. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met Wucai figuren decor rondom. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met lotusbloem decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels Floraal/goud/Familie Rose. Bestaande uit: vijf schotels, vier kopjes en één deksel. Enkele minimale chips + drie haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. I...
Chinees porseleinen figuur. Chinees op kikker met munten. Celadon glazuur. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. (1) Balustervaas met figuren in tuin decor, haarlijnen. (2) Dekseldoos, floraal, chips. (3) Zeemleer-glazuur kom, chips. (4) Zalfdoos, gelijmd. Afmeting: 3,5 - ...
Lot Chinees porselein. (1) Kom met tekst + bodemmerk. (2) Trekpot met landschap decor + bodemmerk. (3) Knobbelvaas met tekst, celadon groen. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen comfoor. Zes-kantig. Familie Verte. Met Foo-honden/paarden/floraal decor. Met signatuur. Afmeting: 10 x 21 x 19 cm. In goede staat.
Chinese vaas met oker glazuur. Karaktertekens + olifantenkoppen. Met zes tekens bodemmerk. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen penselenpot met roofvogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met vogel op bloesemtak decor + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met geisha's, kind op troon, tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 55,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen bolle vaas met floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas op messing voet. Floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + blauw decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander met grijs-groen craquelé glazuur. Zes-hoekig. Afmeting: 9 x 13,5 x 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen boeddha. 18e - 19e Eeuw. Haarlijn zijkant. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Zware Chinees porseleinen tegel met floraal decor. Afmeting: 19,7 x 19,7 x 2,7 cm. In goede staat.
Zeldzaam 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen bord met feniks en kylin. Randglazuur schade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha's in tuin decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen wierookbrander met foo-hond. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schaal met draak + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 27 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met rondom figuren/waterval decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Zeven delen oud/antiek Japans/Chinees porselein. Divers. Onder ander; twee bloempotten, twee Imari vazen (beschadigd), pelgrim vaas, gemberpot, pijpvaas. Afmeting: 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf lampenvoet. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen baluster-vormige dekselvazen met rode + groene draken. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen pijpvazen. Floraal/vogel/figuren en goud decor. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein. 1x Bolvaas + 1x schotel met tekst en bodemmerk, chip. Afmeting: Ø 9 - 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met reliëf pioenroos decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee Chinese Sung-stijl porseleinen kommen met kokosnoot glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 cm. x Ø 12,3 cm. / H 7,5 cm. x Ø 12,7 cm. In goede staat.
Antiek Chinees uit bamboe gesneden figuur. Hoogwaardigheidsbekleder. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor rondom. Afmeting: H 26 x Ø 19 cm. In goede staat.
Elf Chinees porseleinen kommen met figuren in landschap decor. Circa 1880. Eén kom haarscheur, rest goed. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander met tekst en draken. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oor-vaas met wit craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. - Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas in kalebas-vorm. Met zotjes/tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Chinese bloemvormige celadon pot. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Lot Chinees/Kantonees porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met feniks en foo-hond in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén haarlijn in bodem. Afmeting: H 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Verte draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met figuren/spelende zotjes in landschap decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose beker met tuin en paradijsvogel decor. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijke staat.