Handgeknoopt Ghoum/Iran kleed. Hunting zijde. Kleed is van top kwaliteit! Gemaakt van hunting zijde met afbeeldingen van jageres te paard. Geheel omrand met een vogel decor. Aanschaf prijs Hfl. 8.250,...
Italiaanse houtgestoken notenhouten tafel met putti en florale intarsia. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x Ø 90 cm. In goede staat.
Prachtig eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met volle zuilen, vergulde kapitellen en beslag. Circa 1800. Met zes Petrus Regout kastkommen (haarscheuren). Afmeting: 249 x 175 x 55 cm. In goede staa...
Antieke Chinese lakwerkschaal met losse binnenbak van koper. Circa 1900. Figuur in landschap decor. Afmeting: H 11 x Ø 24,3 cm. In goede staat.
Italiaanse zilverkleurige houten lampenvoet in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee gouden 100 Dollar munten. Canada. Met certificate of authenticity. 1x 1979, 22 karaat, 16.965 gram, diameter Ø 27 mm. 1x 1978, 22 karaat, 16.965 gram, diameter Ø 27 mm. In goede staat.
Pendant van B. Williams. Tweede helft 20e eeuw. Abstract/kubistische voorstelling. Acryl op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
H.J. Rijkelijkshuizen. 1813 - 1883. Hollands landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 43 cm. In goede staat.
Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Binnenhaven Rotterdam. Veel craquelé, behoeft bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In redelijke staat.
Gouden zakhorloge en horloge, 585/000. Gouden hanghorloge met emaille plaat in een double band, en een gouden horloge met gouden band. Band op diverse plekken los. totaal gewicht ca 29 gram, zonder do...
Collier van hematiet en koraal met een gouden slot, 585/000. Een collier van een snoer met ronde hematietkralen, ø 4, en een snoer met bloedkoralen, ø 5mm. versierd met 10 geelgouden bolletjes. het ge...
Witgouden hanger, 750/000, met diamant. Navette-vormige hanger, lengte 20 mm, bolmodel aan de voorzijde voorzien van briljant geslepen diamanten, met een bijzonder mooie kwaliteit, pavé gezet. Totaal ...
Lot zilveren streeksieraden, 833/000, met 2 paar oorhangers/ mutsenbellen, één in een S-vorm met baard, 4,5cm, en één in een peervorm met bloemenmand en decor met baard, 5,5cm, een markiesvormige broc...
Geelgouden choker, 585/000. Gouden biesmarkcollier in het midden versierd met bollen en aan de onderzijde met filigrain S motieven en gecontourneerde ruitvormige staafjes. Breedte 2-14mm. Het collier ...
Geelgouden horlogeketting, 585/000, met biesmarkschakel voorzien van markiesvormige opgesoldeerde elementen. Langs de rand is de armband voorzien van bollen. Met veeroog en musketonhaak. Op 2 plekken ...
Tas voorzien van een antieke zilveren gecontourneerde beugel en ketting, 833/000, voorzien van graveerwerk met voluten rasterdecor en een boerderij. MT.: onduidelijk, vermoedelijk Utrecht jl.:f:1815....
Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met onsterfelijke + tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm.
Chinees porseleinen drakenbord met ribbels en okergeel glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: twee pijpvazen + twee dekselvazen. Floraal/goud decor. Chip deksel. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes. Floraal/goud decor. Eén haarlijn + chips. Afmeting: 7 - Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met hengsels + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,8 - Ø 3,9 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose floraal. Bestaande uit: Capucijne kop + schotel. Capucijne kopje. En één schaal met wijsheer/tekst decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Onder andere: Imari, Amsterdams Bont. Grotere bord is gerestaureerd. Enkele chips bij de andere borden. Afmeting: Ø 22,5 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen (duivels) schenkkan met floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 19,5 cm. In redelijk staat.
17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kan met lange lijs decor. Met bodemmerk. Hengsel beschadigd. Afmeting: H 14,5 cm. In redelijke staat.
Vijf-delig Hollands polychrome Fayence kaststel. Chinoiserie decor. Circa 1890. Genummerd. Toegeschreven aan Petrus Regout Maastricht. Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse polychrome Delftse Fayence theebus met chinoiserie en goud decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Stad Meissen porseleinen boulloir met Zwiebelmuster decor + messing comfoor. Circa 1920. Afmeting: 39 x 20 x 22 cm. In goede staat.
Bronzen ekster in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. da Costa. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed in de kleuren; rood-creme-zwart. Floraal. Afmeting: 250 x 350 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed. Blauw-rood-zwart. Afmeting: 212 x 320 cm. In goede staat.
Groot Perzisch kleed met floraal decor. Afmeting: 295 x 202 cm. In goede staat.
Twee goudkleurige spiegels met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 x B 58 cm. + H 84 x B 62 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Engelse eikenhouten cupboard met snijwerk/floraal intarsia. Ongerestaureerd. Met drie lades en vier deuren. Afmeting: 183 x 155 x 62 cm. In goede staat.
Italiaanse neo renaissance bijzettafel met florale intarsia + putti. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 x 43 x 43 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten commode in barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 76 x 41 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten neogotische klepbank. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 107 x 104 x 52 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Louis Seize wandtafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 70 x 73 x 41 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten barok commode. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 72 x 54 x 103 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten boekenkast in Louis Seize-stijl. Circa 1880. Afmeting: 159 x 39 x 100 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Zuid Duitse kersenhouten één-deurs vitrinekast. Gepolitoerd. Met bandintarsia. Circa 1820. Afmeting: 174 x 84 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met intarsia. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, Halfuur-slag, datumaanduiding. Afmeting: H 214 cm. In goede staat.
Antiek Frans klokkenstel. Onyx met compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antieke Franse religieuze boulle schildpad pendule. Circa 1890. Enkele minimale beschadigingen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 x 31 x 15 cm. In goede staat.
Antieke lederen auto koffer. Afsluitgespen missen. Circa 1930. Afmeting: 30 x 47 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote gietijzeren kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen waterpomp op eiken plank. Afmeting: H 167 cm. In goede staat.
Twee zeer grote bronzen vergulde Charles Dix kaarskandelaren met faunen en floraal decor. Circa 1830 - 1840. Afmeting: H 82 cm. !! In zéér goede staat.
Grote 19e eeuwse Zwitserse speeldoos van palissander met floraal intarsia. Met tien verschillende melodieën. Afmeting: 15 x 56 x 22 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Hollandse stadsgezichten. (1) Haerlem, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini. (2) Amstelredam, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini (1612). Niet storende vochtvlekken. Gravures op pap...
Jacob Cornelis Snoeck. 1881 - 1921. Handwerkende boerin bij deuropening. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Claes. 20e Eeuw. Landschap met kasteel en ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Wallaert. Circa 1890. Bosgezicht. Vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 58 cm. In goede staat.
Simon Balyon. Haarmühle (Twente). Met figuren op het ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Monogram C.K. Circa 1900. Perron met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Grote lithografie van vrouw met kat. Nr. 37/250. 1998. Litho op papier. Afmeting: H 93 x B 127 cm. In goede staat.
Jurriën Marinus Beek. 1879 - 1965. Riviergezicht met windmolens, boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
Lange geelgouden ketting met hangers, 585/000. Lang koordcollier met daaraan een gouden element met filigrain, parels en kwasten. Onderaan de ketting zitten 2 musketonhaken, één met medaillon voorzien...
Lot 25 zilveren sieraden met, 17 zilveren armbanden, 4 enkelbandjes en 5 colliers. Diverse schakels en lengtes. En een alpaca plaatarmband. Totaal ca 223 gram. Diverse gehaltes. In goede staat
Elegante geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een vlieg versierd met bewerking in het goud en met 2 cabouchon geslepen amethisten. Grootte 18,5x18,5mm. ca 2,4 gram. In zeer goede staat
Engelse ring, 375/000,met diamant en robijn. Ring met aan de kop 3 rozetten voorzien van 14 robijntjes en 5 witgouden bewerkte kastjes met een klein singlecut geslepen diamantje. Breedte kop 9 mm. ø 5...
Brede geelgouden ring, 585/000, met zirconia en saffier. Brede ring met in het midden een horizontale golvende band bezet met carree geslepen saffieren en aan weerskanten een rij met zirconia's. breed...
Zilveren Lapponia broche, 925/000, model Stranger on Lo. Door Bjorn Weckström. 45x36mm. ca 16,7 gram. In zeer goede staat
Horloge Must de cartier, goud op zilver, 925/000, Quarts, rond model met een lichtgele wijzerplaat met blauw geioniseerde wijzers. Bevestigd aan een originele zwart lederen band. Werkend. ø 30mm. In g...
Lot met 3 gouden streekbroches, 585/000, markiesvormige streekbroche met cantille, 4,5cm, een broche met 3 ovale schildelementen en een kettingdecoratie, met veiligheid, 3,2cm en een staafbroche met o...
Lot zilveren lepels met 5 sorbetlepels met een steel met bloemdecor, 17 cm, 9 theelepels en een suikerschep met hoekig element op de steel met parelrand, 11 cm, en 4 theelepels en een suikerlepel met ...
Zilveren roomstel, 800/000, met een roomkan, suikerpot en een blaadje. De melkkan en suikerpot zijn versierd met rozendecor, geplaatst op 4 gekrulde pootjes met rozenaanzet. Het deksel van het suikerp...
Zilveren schaal, 925/000, ovaal model met gezaagd spijlen- en bloempatroon. Voorzien van een opliggende rand met lijnen en floraal decor. MT.: Barker Bros, Chester, jl.:Y: 1924. 33x17x8cm. ca 330 gram...
Drie delen antiek Chinees speksteen. Bestaande uit: Dekselpot, chip rand. Theepot, chips deksel. Figuur op vis. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijke/goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met baars decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Japans Imari porselein. Eén bloempot en twee vazen. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met diverse figuren in landschap decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen boeddha. 18e - 19e Eeuw. Haarlijn zijkant. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord. Met binnenin afbeelding draak. Onderkant bord met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Betreffende drie koppen + drie schotels. Onder andere; Queng Lung + Kang Xi. Eén haarlijn + enkele minimale chips. Afmeting: 18 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempot met coulissen voorstelling in vlakken. Gerestaureerd. Afmeting: 25 x 34 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van vijf delen antiek Japans porselein. Bestaande uit: Drie Imari borden, kom met zilveren beugel en één octagonaal bord. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met spelende zotjes. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 9,2 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Nan King kom met tuin decor. Lot 3146 The Nan King Cargo. Afmeting: H 7,5 - Ø 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met groen glazuur. Feniks in landschap + foo-honden decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung kopjes met landschap/pagode decor. Eén kopje haarlijnen + minimale schilfers. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijke staat.
Antieke zeskantige Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot. 19e Eeuw. Figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: 10,5 x 9,5 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse drie-delige Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Spelende kinderen in tuin + goud decor. Met bodemmerk. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 10 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met lange lijs decor. Baluster-vormig. Beide vazen chips. Afmeting: H 9 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met krijger/vaandel decor. Vier tekens bodemmerk. Eén vaas haarlijn hals. Eén vaas bovenrand schade. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mandarijn decor. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.
Antiek zes-pas mangaan tegeltableau met decor van uil op boomstronk. Randschilfers. Afmeting: 41x 28 cm. In goede staat.
Groot lot diverse antieke wandtegels. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zestien stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige wandtegels met bloempot decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 28 tegels met kinderspelen. 19e Eeuw. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vaas. Decor: 'Naaloop'. Model 3. Letters A.K.B. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Tien kristallen flacons + verstuivers. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.