Zeldzame 18e eeuwse Hollandse Louis Quinze barok commode met florale marqueterie inleg en geschulpt blad. Sloten ooit vervangen. Verder in goede originele staat. Afmeting: 65 x 90 x 60 cm. In goede st...
Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met geisha's in tuin decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met figuren in tuin decor. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tuin decor. Mangaan-kleurig. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Fraai zilveren koffieservies, 925/000, 5 delig, gemerkt Royal Danish USA, met een koffiekan, theekan, melkkan, suikerbak en lepelvaas. Glad bol model op ronde voet met filetranden. De scharnierende de...
Cassette met zes 18e eeuwse zilveren lepels en vorken, 916/000, zwaar uitgevoerd. Zwitsers bestek, model hartfilet, voorzien van een sierlijke monogramgravure aan de achterzijde. MT.: Elie Papus & Pie...
Prachtige antieke Franse mysterieuze pendule. Beeld gesigneerd L & F Moreau. Origineel Parijs uurwerk, gesigneerd GL (Guilmet). Achtdaags-uurwerk. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten kussenkast op getorste poten, met lade en deels geëboniseerd. Met halve zuilen, kapitellen en robbelijsten. Afmeting: 164 x 115 x 58 cm. In goede staat.
Massief eiken hollandse hoekkast. Barok. Circa 1780. Met snijwerk bovenop. Afmeting: 247 x 140 x 80 cm. In goede staat.
Drie-delige antieke Duitse neo renaissance, historisme piedestal met caché pot. Genummerd. Circa 1880. Met pelikanen/floraal decor. Minimale chip. Afmeting: H 119 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom. 17e - 18e Eeuw. Met binnenin geisha's/kostbaarheden decor + buitenom floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 9,5 x Ø 19,5 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor. Blauw met rood glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met prunus ice-crack decor. Baluster-vorm. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 47 x Ø 25 cm. In goede staat.
Vijf 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels. Eén minimale chip gevonden. Afmeting: 5 x Ø 10,8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence hectagonale dekselvazen. Gemerkt L.F. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 833/000, versierd met drijfwerk voorzien van guirlandes en cannelures. Geplaatst op een ovale gevulde voet met floraal decor. De kom heeft 2 verticaal geplaatste gekrulde grepe...
Mooie massief eiken pronkkast. Historisme. Circa 1880. Met (bijbels) snijwerk welke typisch was voor deze tijd. Afmeting: 222 x 170 x 70 cm. In goede staat.
Prachtig 18e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaan kap, halve zuilen, vergulde capitellen, guirlandes en verguld beslag. Afmeting: 235 x 190 x 60 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met eekhoorn/tuin decor. Afmeting: Ø 35,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met rondom figuren/waterval decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Vier Chinese bronzen muntstukken met karaktertekens. Afmeting: Ø 5 cm. In goede staat.
Jurriën Marinus Beek. 1879 - 1965. Riviergezicht met windmolens, boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.