Chinees porseleinen vaas met figuren decor + houtgestoken console. Chips bovenrand. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas, draken vaas met groen glazuur + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kip. Handgesigneerd. Houtsnede op papier. Afmeting: H 19 x B 14,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen (verzilverde) lakstempel met karaktertekens en schildpad. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Antieke vuurvergulde bronzen Franse empire pendule. Ridder met helm en wapen. Pootjes missen. Wijzerplaat beschadigd bij 9. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Goud goed. Afmeting: 36 cm...
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel. Herten in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 38 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vazen met goud/figuren/dieren en floraal decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Parelarmband met witgouden sluiting bezet met saffier, 585/000. Armband met 3 rijen cultivé parels, ø 7mm, bevestigd aan een langwerpig slot met lijnen bewerking en bezet met 10 rond gefacetteerde bla...
Witgouden bolgevlochten armband, 750/000, flex it. Gemerkt Fope model Solo. ø 5 mm. ca 16,4 gram. In zeer goede staat. WVP €2800,-
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Millefiori decor + bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met granaatappel/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 cm. - Ø 22,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig Japans Imari porseleinen kaststel met floraal/pagode/vogel decor. 19e Eeuw. Eén dekselvaas bovenrand gelijmd. Verder goed. Afmeting: 22 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kippen decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse handbeschilderde kast met latere beschildering. Twee-delig. Religieuze voorstellingen + bloemranken decor. Afmeting: 186 x 120 x 46 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix kandelaren met granaat appelen en kariatiden. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Grote antieke gegraveerde gotische smeedijzeren bijl met eikenhouten bewerkte steel. Vermoedelijk 16e eeuw. Afmeting: 90 x 33 x 4 cm. In zeer goede staat.
Sierlijke geelgouden slagring, 585/000, met robijn en diamant. Slagring met bolle band en aan de kop gestileerde slangenkoppen versierd met een ovaal gefacetteerde robijnen en een rail met 3 carree ge...
Witgouden horloge, 585/000, met diamant. Dameshorloge met een ronde kast versierd met een lunette bezet met 20 briljant geslepen diamanten. De verlopende gevlochten band is voorzien van een parelrand ...
Grove geelgouden schakelarmband, 585/000, met een soort hoefijzerachtige schakel bevestigd aan een grote draaibare karabijnhaak. ø 8mm. 20 cm. ca 18 gram. In zeer goede staat
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Chip deksel onderrand. Mogelijke handvat restauratie. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame vier-delige antiquarische boekenset over Singraven Twenthe. Herkomst bibliotheek Huize Singraven. Onder andere: geschiedenis Huize Singraven door professor Karl Dohmann en W.H. Dingeldein. Me...
Hendrik Valkenburg. 1826 - 1896. Wintergezicht op Oosterpark. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in landschap/pagode decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Negen lithografieën in map. Serie Che Guevara. Naar Andy Warhol. Screen prints op papier. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.