Witgouden ring, 585/000, met diamant. Witgouden ring met een grote witgouden zetkast in de vorm van een rozet bezet met een briljant geslepen diamant in het midden, ca 0,08 ct en 8 kleine singlecut ge...
Twee grote Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas restauratie. Eén vaas chip. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.
Zilveren dames hanghorloge, 800/000, voorzien van zilveren chatelaine fraai versierd met niëllo met bijbehorend medaillon. ø33mm. lengte 18 cm. In goede staat
Twee 19e eeuwse Franse bronzen kaarskandelaren met vrouwenhoofden. 4-Lichts. Circa 1870. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Maurice Lacroix horloge, model Eliros, goldplated, Quarts, ø 28 mm. Voorzien van witte wijzerplaat met romeinse cijfers en een datumaanduiding. Het horloge is voorzien van een goldplated fixoflex band...
Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.
Twee antieke kopergeslagen kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: L 45 - 46 cm. In goede staat.
Antieke messing waterketel op comfoor. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung tuin decor. Eén chip. Afmeting: 29 x 20,7 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes + kom. Twee kopjes, 18e eeuws met baars/krab decor. Vier kopjes, 18e eeuws met peterselie decor, één haarlijn. En een kom met baars/krab decor,...
Brede gouden schakelring, 585/000, met witgoud. ring met 5 rijen schakels met 3 diagonale rijen met witgouden schakels. En gouden plaatje. Breedte 7,5 mm. ø ca 52. ca 5,2 gram. Als nieuw
Zilveren stuivertjes armband met 27 stuivertjes van koning Willem III, ca 1850. breedte 21 mm. lengte 21 cm. ca 28 gram. In goede staat
Twee delen Chinees porselein. Betreft: Flambé vaas + celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 - 18 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke Chinees porseleinen deksels van dekselvazen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met onyx en parel. Ovale streekbroche voorzien van een bewerkte geelgouden rand met knopjes, bloemelementen en filigrain. In het midden van de broche zit een ovale vlak ges...
Chinese natuurstenen disc. Jade? Gebruikt voor ceremoniële doeleinden. Afmeting: Ø 15,5 x 1 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon Quan Yin met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee Japanse schalen met figuren/landschap/pagode decor + Chinese kom. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
Geelgouden armband met cliphanger, 750/000 . Reflex armband, merk Bron, eindeloos, gemaakt met bolletjes, ø 5mm. En versierd met een goud opengewerkte bolhanger, gemerkt Tirisi Moda, Copacabana, groo...
Twee antieke porseleinen Höchst figuren. Jongen en meisje met bloemen. Minimale beschadigingen. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Goebel figuren. Duitsland. (1) Officier 'd infanterie 1812, (1938). (2) Kind met grote laarzen, 1935. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse Rosenthal porseleinen schalen. Circa 1920. Bavaria. Model Ph. Rosenthal. Handbeschilderd, floraal/goud decor. Eén kleinere schaal chip bodemrand. Afmeting: 24 - 39 cm. In redelijk/...
Zilveren collier, 835/000, met achtvormige schakels bezet met een diamant met een oud slijpsel. In het midden van het collier zit een opengewerkte element bezet met 4 roosgeslepen diamanten, 3xø 3,5mm...
18e Eeuws Chinees porseleinen theebus met papegaai/vlinder decor. Randglazuur schade. Afmeting: 12,5 x 9 x 5,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse sierschotels. Divers. Vogel in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 - 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en wit craquelé glazuur. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Antieke microscoop, mahoniehout met messing. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
Geelgouden rijring, 750/000, met diamant. Ring met een 9 briljant geslepen diamanten, 9x0,09 ct, in ruitvormig geplaatste chatons. breedte ring 4,5mm. ø 58. ca 3,8 gram. In goede staat
Lot Chinees porselein. 1x Drie-delige kom, Familie Rose + losse standring met deksel + bodemmerk. Met erotische voorstelling binnenin en optocht decor. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Antieke kassa van eikenhout + sleutel. Circa 1920. Afmeting: 20 x 41 x 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas met draak/feniks decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen waterbak. Gecontourneerd. Afmeting: 5 x 16 x 11,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani kraagvaas met figuren/draak en goud decor. Eén chip. Afmeting: H 61 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Japanse Imari porseleinen kom met landschap/floraal decor + bodemmerk. Twee kleine haarlijnen. Afmeting: 8,5 x Ø 18,6 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met tuin decor. Alle borden haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Drie delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Kop + schotel (beschadigd) + losse schotel (goed). Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Hollandse polychrome Fayence kom met chinoiserie decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 27 cm In goede staat.
Vroeg 19e eeuws lepelrek met lepels. Ossenbloed. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse houten wandpanelen met porseleinen karakter tekens. Afmeting: H 155 x B 23 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse majolica wandplaquette met damesbuste. Circa 1860. Gemerkt WSHS. Enkele chips. Afmeting: 16 x Ø 45 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Nymphenburg porseleinen theepot. Met handbeschilderd floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 14 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Twee borstels met zilver, 833/000, ovale borstel voorzien van een zilveren schild met een afbeelding met figuren, 12x8cm, borstel zit los, en een rechthoekige borstel met zilveren schild met floraal d...
Zilveren melkkan, BWG, 12 loth, 750/000, gecontourneerd vierkant model voorzien van extra ribben op de hoeken. Met een gekrulde greep. 14x9x12cm. ca 110 gram. In goede staat
Bijzonder geslepen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. Rond gecontourneerde geslepen flacon voorzien van een zilveren kraag en dop met lijnbewerking. Met binnenstop. 8x7x3cm. In goede staa...
Chinees porseleinen kom met groen glazuur en floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Oude glazen Leerdam Serica Copier schaal met rookglas. Nr 52. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 28,8 cm. In goede staat.
Moderne glass fusing sculptuur. Titel: Oneindig. 21e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Kristallen schaal met zilveren voet en beugel, 833/000. Schaal met een gecontourneerde rand, geplaatst op een ronde voet versierd met floraal graveerwerk en voorzien van een opengewerkte gecontourneer...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Amsterdams bont decor. Enkele chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijke staat.
Zilveren pasteischep, 833/000, met gecontourneerde bak, getorste steel en een heft met parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: z: 1909, 21,5 cm. Ca. 60 gram. In goede staat.
Gematteerde geslepen kristallen theebus op voet met zilveren montuur, 835/000, met fraaie dop met knop. MT.: C.J.Begeer, Utrecht ca 1970. ø7,5x15,5cm. In goede staat
Stel geslepen kristallen parfumflacons in bijpassende houten opbergkist met florale intarsia. 6 x 6 x 10,5 cm en 27 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale antieke Boheems glazen vaas met floraal/goud decor. Circa 1880. Afmeting: H 42 x Ø 19 cm. In goede staat.
Drie delen antiek, divers. Bestaande uit; Jugendstil tegelonderzetter met vernikkelde omranding, circa 1900, breuk in. Kristalglazen theebus met 833/000 zilveren dop, circa 1880, versierd met parelran...
Zilveren gembercouvert, 833/000, versierd met graveerwerk en gecontourneerde stelen. 17 cm. totaal ca 57 gram. MT.: A.Kuijlenburg, Schoonhoven, jl.: q: 1875.
Stel biedermeier zilveren vleesvorkjes, 833/000. Vleesvorkjes met gecontourneerde stelen voorzien van scherpe florale graveringen. Als nieuw. MT: J.F.Dijk, Dokkum jl: C 1862 ca. 20 gram 13 cm.
Antiek terracotta geglazuurd beeld. Vrouw in zetel. Gemerkt Beesel Terrato. Circa 1920. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Chinese Sung porseleinen olielamp in eend-vorm. Afmeting: 8,5 x 11 x 7 cm. In goede staat.
Bronzen fontein met naakte vrouw en vogels. Afmeting: 151 x 70 x 70 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Grote antieke Japans porseleinen tafelschaal met messing voet. Huwelijk. Afmeting: H 52 x Ø 45 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese spekstenen jardinieres met apen. Circa 1900. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Eikenhout gestoken Madonna. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Zwitsers houten chalet met humidor + Reuge speeldoos. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen erotisch figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Vrouw houdt fallus vast. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Paar fijne zilveren kuitgespen, 833/000, ovaal model met afgesleten bewerking. Voorzien van metalen sluiting. ca 12,5 gram. 3,8x2,2cm. In redelijke staat
Zilveren schaal, 800/000, met glazen binnenbak. Ronde schaal met parelrand op ronde voet voorzien van een glazen binnenbak met geslepen rand. Beugel van schaal ontbreekt. ø15x9cm. In goede staat.
Antieke zilveren lepel met Haags lofje en inscriptie IVA. ca 48 gram. 20,5cm. MT.: A.Jansen, Middelburg, 1812-1813.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. Springend konijn. Afmeting: H 33 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Antieke zilveren lepel met Haags lofje. 20,5 cm. ca 70 gram. MT.: Rutgerus Memelingh, 's Gravenhage, 1782
Antiek compositie metalen figuur. Vissersjongen met vissen etc. Circa 1900. Haarscheur in arm. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee grote marmeren wandplaquettes met Romeinse portretten. 19e Eeuw. Afmeting: H 43 x B 27 cm. In goede staat.
IJsglazen coupe met geschulpte bovenrand ø13.5cm., op stam met knoop en 835/000 zilverenvoet. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken.
Twee kristallen karaffen met zilver, 833/000. Twee identieke karaffen met schenktuit en greep, voorzien van een zilveren plaatje. 1x Liqueur en 1x Vermouth. ø15x31 cm. In goede staat.
Antiek Schwarzwalder houtgesneden tafelstuk met kopergeslagen schaal en benen geweren. Gemaakt voor de Nederlandse markt. 1898 -1923 Oranje en Nederland Hou en Trouw. Afmeting: In goede staat.
Hectagonale Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Geel glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 21,5 x 19 cm. In goede staat.
Eierset met zilver, 833/000. Houten ronde standaard met een kristallen zoutvaatje geplaatst op een zilveren getorste standaard met 6 kristallen eierdopjes voorzien van een bewerkte zilveren voet. 15x2...
Twee oude bronzen Hollandse boekensteunen met dolfijnen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 13 x 5 cm. In goede staat.
Zilveren specerijen set met blauw glas. Twee antieke specerijenbakje ovaal model met guirlandes, ramskoppen en ovaal gezaagde rand. Voorzien van een blauw glazen binnenbak met geschulpte rand, één hee...
Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met kostbaarheden/floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Eikenhouten tafel met 18e eeuwse Hollandse tegels. Tevens zeven extra tegels. Afmeting: 45 x 41 x 80 cm. In goede staat.
Grote gotische notenhout gestoken Madonna. 14e - 15e Eeuw. Diverse restauraties. Afmeting: H 147 cm. In redelijke staat.
Antieke ajour gezaagde 835/000 zilveren visschep met ebbenhouten heft. Mr. P.L. Uriot-Amsterdam. Anno 1843. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een bij met robijnen markesiet en emaille. 25x20mm. ca 3,1gram. Nieuw
Chinees porseleinen censer met monniken/karaktertekens decor. Afmeting: 9,8 x 13,2 cm. In goede staat.
Russisch zilveren cloisonne bakje, 88 zolotnik, 916/000, rond model fraai versierd met emaille. MT.: Nikolai Nemirov Kolodkin, Moskou rond 1900. ø 9x4,5cm. ca 124 gram. In zeer goede staat
Twee antieke Franse Jugendstil figuren. Musique naar Kossowski. Circa 1890. Compositie metaal op zwart marmeren basement. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.
Zilveren slavenband, 835/000, met zwarte emaille inleg. Brede armband versierd met graveerwerk van krullen, voorzien van zwart emaille, deels afgesleten. De randen zijn voorzien van een parelbewerking...
Handgeknoopt Perzisch tapijt met in het midden een groot medaillon. Omranding met bloem decor. Afmeting: 295 x 203 cm. In goede staat.
Twaalf diverse Hollandse bijbels met vele sloten, onder andere met zilver. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Stel antieke kandelaren, 925/000, geplaatst op een vierkant gecontourneerde voet met ronde elementen voorzien van floraal graveerwerk. MT.: Jakob Rozenzweig, London, jl.:F:1921. 13,5x13,5x35cm. Voorzi...
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.