Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Amsterdams bont decor. Enkele chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijke staat.
Kapitale antieke Boheems glazen vaas met floraal/goud decor. Circa 1880. Afmeting: H 42 x Ø 19 cm. In goede staat.
Antiek terracotta geglazuurd beeld. Vrouw in zetel. Gemerkt Beesel Terrato. Circa 1920. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Eikenhout gestoken Madonna. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Paar fijne zilveren kuitgespen, 833/000, ovaal model met afgesleten bewerking. Voorzien van metalen sluiting. ca 12,5 gram. 3,8x2,2cm. In redelijke staat
Bronzen erotisch figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Vrouw houdt fallus vast. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 800/000, met glazen binnenbak. Ronde schaal met parelrand op ronde voet voorzien van een glazen binnenbak met geslepen rand. Beugel van schaal ontbreekt. ø15x9cm. In goede staat.
Antieke microscoop, mahoniehout met messing. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke zilveren lepel met Haags lofje en inscriptie IVA. ca 48 gram. 20,5cm. MT.: A.Jansen, Middelburg, 1812-1813.
Antieke kassa van eikenhout + sleutel. Circa 1920. Afmeting: 20 x 41 x 26 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws lepelrek met lepels. Ossenbloed. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Collier met 4 rijen fijne barokparels, ø 5mm. in het midden versierd met een geelgouden element, 916/000, in florale vorm bezet met een rond gefacetteerde amethist en diverse zirconia's en similies. b...
Antieke zilveren lepel met Haags lofje. 20,5 cm. ca 70 gram. MT.: Rutgerus Memelingh, 's Gravenhage, 1782
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Chinese Sung porseleinen olielamp in eend-vorm. Afmeting: 8,5 x 11 x 7 cm. In goede staat.
IJsglazen coupe met geschulpte bovenrand ø13.5cm., op stam met knoop en 835/000 zilverenvoet. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken.
Geelgouden hanger, 585/000, in de vorm van een appel, aan de voorzijde versierd met emaille inleg. 20x23mm, inclusief oog. ca 2,2 gram. In goede staat
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. Springend konijn. Afmeting: H 33 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Vissersjongen met vissen etc. Circa 1900. Haarscheur in arm. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee grote marmeren wandplaquettes met Romeinse portretten. 19e Eeuw. Afmeting: H 43 x B 27 cm. In goede staat.
Twee kristallen karaffen met zilver, 833/000. Twee identieke karaffen met schenktuit en greep, voorzien van een zilveren plaatje. 1x Liqueur en 1x Vermouth. ø15x31 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese spekstenen jardinieres met apen. Circa 1900. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Bronzen fontein met naakte vrouw en vogels. Afmeting: 151 x 70 x 70 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Grote antieke Japans porseleinen tafelschaal met messing voet. Huwelijk. Afmeting: H 52 x Ø 45 cm. In goede staat.
Zilveren choker en oorhangers, 925/000, fijn slangcollier met een sierlijk floraal element versierd met blauwe steen en opaal, 47 cm, met bijpassende zilveren oorhangers met opaal. 33mm. ca 15 gram. I...
Eierset met zilver, 833/000. Houten ronde standaard met een kristallen zoutvaatje geplaatst op een zilveren getorste standaard met 6 kristallen eierdopjes voorzien van een bewerkte zilveren voet. 15x2...
Zwitsers houten chalet met humidor + Reuge speeldoos. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Zilveren specerijen set met blauw glas. Twee antieke specerijenbakje ovaal model met guirlandes, ramskoppen en ovaal gezaagde rand. Voorzien van een blauw glazen binnenbak met geschulpte rand, één hee...
Hectagonale Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Geel glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 21,5 x 19 cm. In goede staat.
Grote gotische notenhout gestoken Madonna. 14e - 15e Eeuw. Diverse restauraties. Afmeting: H 147 cm. In redelijke staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met saffier en diamant. Peervormige rozethanger met in het midden een peervormig geslepen blauw saffier en daaromheen een rand met 17 briljant geslepen diamanten, totaal ca...
Antiek Schwarzwalder houtgesneden tafelstuk met kopergeslagen schaal en benen geweren. Gemaakt voor de Nederlandse markt. 1898 -1923 Oranje en Nederland Hou en Trouw. Afmeting: In goede staat.
Antieke ajour gezaagde 835/000 zilveren visschep met ebbenhouten heft. Mr. P.L. Uriot-Amsterdam. Anno 1843. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen Hollandse boekensteunen met dolfijnen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 13 x 5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte knobbelvaas met kostbaarheden/floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Russisch zilveren cloisonne bakje, 88 zolotnik, 916/000, rond model fraai versierd met emaille. MT.: Nikolai Nemirov Kolodkin, Moskou rond 1900. ø 9x4,5cm. ca 124 gram. In zeer goede staat
Twee antieke Franse Jugendstil figuren. Musique naar Kossowski. Circa 1890. Compositie metaal op zwart marmeren basement. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.
Zeven zilveren sloten, 925/000, met vergulde bovenzijde bezet met witte en zwarte zirconia's en één met saffier en zirconia's. In bloemvorm. ø 21mm. Nieuw. Totaal ca 60 gram.
Eikenhouten tafel met 18e eeuwse Hollandse tegels. Tevens zeven extra tegels. Afmeting: 45 x 41 x 80 cm. In goede staat.
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een bij met robijnen markesiet en emaille. 25x20mm. ca 3,1gram. Nieuw
Chinees porseleinen censer met monniken/karaktertekens decor. Afmeting: 9,8 x 13,2 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt met in het midden een groot medaillon. Omranding met bloem decor. Afmeting: 295 x 203 cm. In goede staat.
Zilveren slavenband, 835/000, met zwarte emaille inleg. Brede armband versierd met graveerwerk van krullen, voorzien van zwart emaille, deels afgesleten. De randen zijn voorzien van een parelbewerking...
Twaalf diverse Hollandse bijbels met vele sloten, onder andere met zilver. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Stel antieke kandelaren, 925/000, geplaatst op een vierkant gecontourneerde voet met ronde elementen voorzien van floraal graveerwerk. MT.: Jakob Rozenzweig, London, jl.:F:1921. 13,5x13,5x35cm. Voorzi...
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.