Annica Krol, 1996. Industriële voorstelling met olievat. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 69 x B 47 cm. In goede staat.
Bep Toscani. Amsterdam 1940. Abstracte collage met onder andere krantenpapier. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Kubistisch abstracte compositie. 60-er Jaren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 61 x B 50 cm. In goede staat.
Elf lithografieën van Nikki Saint Phalle. 1930 - 2002. Limited edition uit boekje 1971. An unusual and very rare artist book titled 'My love where shall we make love'. Lithografieën op papier. Afmetin...
B. Elshout. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 12,5 cm. In goede staat.
Frans Langeveld. 1876 - 1939. Besneeuwd Hollands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.
C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.
Hugo Berten. 1894 - 1959. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946. 21e Eeuw. Stilleven met abrikozen en appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Naar Hobbe Smith. Circa 1920. Platbodems op kalm water. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Albert J. Temming, Utrecht 1942. Schevenings strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Paul Bodifee. 1866 - 1930. Deventer School. Landschap met knotwilgen en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Carl Deiker. 1879 - 1958. Duitse School. Winters landschap met korhoenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 110 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
Jan Kagie. 1885 - 1971. Duingezicht Texel. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Maurits Lapidoth. 1868 - 1930. Landschap met knotwilgen en punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 66 cm. In goede staat.
W. Fekken. 1908 - 1999. Hollandse dorpsstraat Elburg met figuren. Met galerielijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Herman Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Karl Behm. München 1891. 1858 - 1905. Duitse School. Visser met kind aan het netten boeten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.
H.H. op der Heijde, 1852. 1813 - 1857. Hollands havengezicht met vele boten en figuren. Oudere bedoeking nog vuil. Afmeting: H 53 x B 69 cm. In goede staat.
Lucebert. 1924 - 1994. Voorstelling met zes figuren. Nr. 23/100. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 42 cm. In goede staat.
Henk Schuring, 1962. 1928 - Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 51 x B 47 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille. 1982. 1922 - 2010. La Femme au kimono. Nr. 73/75. Lithografie op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.