This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Gouden ring met zirconia
Starting price 90 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zirconia. Ring, Tiffany model met een zirconia. Breedte ring 6,5mm. ø55. ca 3,6 gram. In goede staat

Messing aker met hengsel
Result: 50 EUR

Grote 18e eeuwse messing aker met ijzeren hengsel. Afmeting: 40 x 56 cm. In goede staat.

Chinese plaquette
Starting price 40 EUR

Antieke Chinese spekstenen plaquette in houder. Met kempvissen decor. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Gouden hanger met citrien
Starting price 250 EUR

Grote geelgouden hanger, 585/000, met citrien. Vierkante broche met een bolle opengewerkte rand met florale bewerking en bezet met een smaragd geslepen grote citrien. 23x16,5mm. ca 16,6 gram. Grootte ...

Zeven sloten (925 gekeurd)
Starting price 60 EUR

Zeven zilveren sloten, 925/000, met vergulde bovenzijde bezet met amethist, robijn, smaragd, saffier en zirconia's. In bloemvorm. ø 21mm. Nieuw. Totaal ca 58 gram.

2 Chinese Familie Rose borden Ø 22,7 cm.
Starting price 220 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Familie Rose/floraal/kraanvogel decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.

Granaat armband
Starting price 120 EUR

Granaatarmband met geelgouden sluiting, 585/000. Armband van 2 rijen gefacetteerde granaatstenen, ø 5mm, bevestigd aan een ronde sluiting met geschulpte rand met granaat. ø slot 14 mm. lengte 18 cm. I...

Twee Chinese vazen, H 18 cm.
Result: 140 EUR

Twee Chinees porseleinen kantige vazen. Zeldzaam decor met figuur/landschap en tekst. Met zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Oorstekers met camee
Starting price 100 EUR

Oorstekers, 416/000, met camee. Achtkantige oorstekers met een bewerkte rand en bezet met een schelpcamee voorzien van een portret van een vrouw. 11,5x12,5,mm. ca 3,0 gram. In goede staat

Chinees diep bord Ø 22 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen diep bord met paradijsvogel in landschap/coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerde randschilfers. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Gouden collier met blokjes
Starting price 1.000 EUR

Geelgouden collier, 585/000, gemaakt uit een blokjes schakel, voorzien van bakslot met veiligheid. dikte: 3x3mm. lengte 43 cm. ca 30 gram. In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Starting price 900 EUR

Chinees porseleinen octagonale vaas met rondom figuren in coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Witgouden hanger met saffier
Result: 60 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met saffier. Ovale rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier en daaromheen een geschulpte rand bezet met 8 singlecut geslepen diamantjes. Grootte h...

Witgouden ring met diamant en saffier
Result: 450 EUR

Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met een markiesvormige rozet in het midden bezet met een rond gefacetteerde blauw saffier, ø 5,5mm. Om de saffier zit een rand met 10 briljant ges...

3x Chinese kop+schotels
Result: 250 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/vogel + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén schotel chip, rest goed. Drie koppen gaaf. Afmeting: 5,5 - 12,8 cm. In goede staat.

Zilveren zakhorloge met ketting
Starting price 250 EUR

Zilveren zakhorloge, 925/000, Birmingham, voorzien van wit emaille wijzerplaat met romeinse cijfers. Gemerkt op de plaat met: J.Whitham, Bingley. uurwerk gemerkt met: J.Whitham, Bingley 405292. Ø 53 m...

Vier Chinese borden
Result: 110 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/landschap decor. Twee borden haarscheur. Afmeting: Ø 14 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Kang Xi kom Ø 19,5 cm.
Starting price 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom met tuin/coulissen decor + bodemmerk professioneel gerestaureerde haarlijn en chipjes. Afmeting: 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.