Twee bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement. Kariboe. Afmeting: H 24 cm. 21e Eeuw. Gesigneerd C.J. Verhoef. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Uil naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Uil op boomstam. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 27 x 14 cm. In goede staat.
Twee koudbeschilderde bronzen honden. Weense stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Terracotta figuur. Twee jongelingen met mosselen. Gesigneerd Anton '76. Afmeting: 43 x 26 x 23 cm. In goede staat.
Twee Jugendstil vergulde bronzen damesbustes. Circa 1900. Nymphe + Sirené. Afmeting: 13,5 - 14 cm. In goede staat.
Bronzen vogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Zeldzame reliëf wandschotel van brons. 19e Eeuw. 1813 - 1863. 'Geen Nederland zonder oranje' + tekst 'rondom soldaten te water'. Afmeting: 3 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Twee houtgestoken boeddha beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 48 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren sokkel. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten Maria beeld. Gesigneerd. H. Jonkers Bos 1936. Circa 1880. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur van stadhouder Willem van Oranje. 19e Eeuw. Drie deeltjes bij basement missen. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.