Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Boerin legt was uit bij bloesemboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 48 cm. In goede staat.
T. van Asten. Tweede helft 20e eeuw. Hollands strandgezicht met figuren bij de pier van Scheveningen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 31 cm. In goede staat.
Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Wouter K.? 2002. Verso Biesbosch met aanmeerpalen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Marijke Boomsma '89. 1946 - 1992. Compositie met naakte vrouwen. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 41 x B 54 cm. In goede staat.
P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan Sirks. 1885 - 1938. Schepen in haven Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpsgezicht met haven. Olieverf op papier. Afmeting: H 28 x B 37 cm. In goede staat.
Decour. Circa 1950. Franse School. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
H. Endlich. Jan Knikker. 1889 - 1957. Dorpsgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41cm. In goede staat.
Jan Mankes houtsnede. Handgesigneerd. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.
Henk Rhee. Stilleven met appels en Keulse pot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 53 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Haagse School. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
P. Rosier. 20e Eeuw. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Hollandse gravures. (1) Koppel-poort tot Amersfoort door A. Rademaker Fecit 1640. (2) Kamp-poort tot Amersfoort door A. Rademaker Fecit 1646. (3) 19e Eeuwse gravure Amersfoort van den App...
Ton Anconé, 1976, Oldenzaal. Lezende dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met vee, herder en ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Gesigneerd Chinees schilderij op gouden ondergrond. Bloesemtakken met vogels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Biggen in het gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Rob Vogtschmidt. Hollandse School. Riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Jopie Huisman, 1988. 1922 - 2000. Stilleven poppen. Gesigneerde lithografie op papier. Afmeting: H 34 x B 28 cm. In goede staat.
Monogram J.R. Circa 1920. Verso Jetze Reijenga. Riviergezicht op de Vecht met zeilboot en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 49 cm. In goede staat.
J. v.d. Heijden. Circa 1950. Havengezicht op Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.