M.J. Nefkens. 1866 - 1941. Zandafgraving in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Frits Goosen. 1943. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Naar Nicolas Laurent. Landschap met musicerende figuren/vogelkooi en dieren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 92 cm. In goede staat.
Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse gravure. Amsterdam 1663. Olfert Dapper. Nette aftekening van D'oude en nieuwe Roojingh der Stadt Amsterdam. Handingekleurd. Lichte vochtvlekken. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In rede...
T.H. Wouterse. Circa 1900. Gezicht op Dordrecht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Chinese kom en kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Bertha Valkenburg. 1862 - 1924. Schoorsteenveger. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.
J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Riviergezicht met ophaalbrug. Lithografie op papier. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse landkaart van Overijssel. 1869. P.H. Witkanp. Uitgave Henri Bogaerts + J. Smulders. Afmeting: H 49 x B 66 cm. In goede staat.
17e Eeuwse landkaart 'Germania' door F. de Wit - Amsterdam. Afmeting: H 65 x B 51 cm. In goede staat.
Duitse School. Circa 1880. Landschap met kasteel en visser. In 17e eeuwse renaissance lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9,5 x B 13,5 cm. In goede staat.
Jopie Huisman, 1988. 1922 - 2000. Stilleven poppen. Gesigneerde lithografie op papier. Afmeting: H 34 x B 28 cm. In goede staat.
Twee werken van J.A. Smit (JAS). 1945 - 2002. Lithografieën. (1) Bellona, Nr. 164/250, 1998. (2) Mokum Red, Nr. 44/250, 1999. Afmeting: H 32 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met wilde aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
G.M. Munthe. 1875 - 1927. Bomschuit op strand met vissersvolk. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In goede staat.
Adriaan van Everdingen. 1832 - 1912. Verso gesigneerd etiket. Bosgezicht met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 55 cm. In goede staat.
Jan van Rijsewijk. 1928 - 1987. Hollands landschap met koeien. Haagse School-stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jomboir. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met glas, koper, tin etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
H. Endlich. Jan Knikker. 1889 - 1957. Dorpsgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld Russisch ikoon met Heilige figuren + schrift. Geen restauraties. Afmeting: H 31,5 x B 26,7 x D 2,4 cm. In goede staat.