This website uses cookies

50. Oktoberveiling 2021

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

W. Molin, Landschap met koeien 1072
W. Molin, Landschap met koeien
Starting price 200 EUR
L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret 1073
L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret
Starting price 120 EUR
Louis Stutterheim, Poldergezicht 1074
Louis Stutterheim, Poldergezicht
Starting price 150 EUR
Monogram N.B. Boerderij met hooimijten en koeien 1075
Monogram N.B. Boerderij met hooimijten en koeien
Starting price 300 EUR
Sold
J.M. Vrolijk, Studie koeienkop 1076
J.M. Vrolijk, Studie koeienkop

Result:

110 EUR

Sold
Monogram L.V.S., Naakte vrouw aan waterkant 1077
Monogram L.V.S., Naakte vrouw aan waterkant

Result:

325 EUR

Onduid. gesign., Figuren in taveerne 1078
Onduid. gesign., Figuren in taveerne
Starting price 500 EUR
Fred Arends, Hollandse ijspret 1079
Fred Arends, Hollandse ijspret
Starting price 350 EUR
Ongesigneerd, Berglandschap 1080
Ongesigneerd, Berglandschap
Starting price 150 EUR
Ongesigneerd, Landschap met wandelaars 1081
Ongesigneerd, Landschap met wandelaars
Starting price 100 EUR
J.W. Sehnli? Dorpsgezicht met figuren 1082
J.W. Sehnli? Dorpsgezicht met figuren
Starting price 120 EUR
Ongesigneerd? Herder met schapen 1083
Ongesigneerd? Herder met schapen
Starting price 100 EUR
Sold
Jaap Nefkens, Hollands landschap met koeien 1084
Jaap Nefkens, Hollands landschap met koeien

Result:

250 EUR

Ongesigneerd, Wandelende vrouw in landschap 1085
Ongesigneerd, Wandelende vrouw in landschap
Starting price 400 EUR
Theo van Oorschot, Landschap met boerderij 1086
Theo van Oorschot, Landschap met boerderij
Starting price 200 EUR
Frits Meijer, Hollands wintergezicht 1087
Frits Meijer, Hollands wintergezicht
Starting price 250 EUR
Sold
C. Hoevenaar, Paardenstal 1088
C. Hoevenaar, Paardenstal

Result:

400 EUR

Sold
Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant 1089
Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant

Result:

1.100 EUR

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie 1090
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Starting price 150 EUR
Henk Lassche, Abstracte compositie 1091
Henk Lassche, Abstracte compositie
Starting price 100 EUR
Sold
Theo Wolvecamp, Twee fantasie figuren 1092
Theo Wolvecamp, Twee fantasie figuren

Result:

200 EUR

Sold
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie 1093

Result:

150 EUR

Anton Heyboer, Spetterkip 1094
Anton Heyboer, Spetterkip
Starting price 350 EUR
J. Martin, Italiaans landschap 1095
J. Martin, Italiaans landschap
Starting price 300 EUR