Onduidelijk gesigneerd. Louis Armstrong. Nr. 48/200. Handingekleurd. Ets op papier. Afmeting: H 67 x B 79 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met fruit, bloemen en schenkkan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Eerste helft 20e eeuw. Naakte dame. Olieverf op linnen (marouflé). Afmeting: H 62 x B 81 cm. In goede staat.
A.R. Mauve, atelier. 1876 - 1962. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Piet de Haan. Deventer. Titel: De kunst is lang - het leven is kort. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In redelijke staat.
H. Hiersch. 1918 - 1986. Havengezicht Maassluis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
K. Schilderspel. Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Bergpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 14 cm. In goede staat.
Japanse School. Gesigneerd. Geisha in interieur. Gouache op zijde. Vocht + scheurtje. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In redelijke staat.
Feike Sijbrandt (Sibrandt). Leeuwarden '72. Verso titel. Surrealistische voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 79 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollands winters grachtengezicht met figuren. Olieíverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.
G. Plateau. 20e Eeuw. Riviergezicht met zeilboot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 58 cm. In goede staat.
H.C. Mac Lean. 1898 - 1972. Landschap met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 58 cm. In goede staat.
Clement Boyer. Circa 1950. Franse School. Mediterraanse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.
Fr. Peter. Duitse School. 20e Eeuw. Zonnig landschap met Duits dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
C. Maxim. Franse School. Circa 1950. Meisje met kersen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Lezende vrouw. Pastel op papier. Afmeting: H 49 x B 22 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met vee en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands winterlandschap met windmolens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 27 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Twee figuren met druiven. Olieverf op blikken paneel. Afmeting: H 20,3 x B 16,8 cm. In goede staat.
F. Guardi. Venetiaans stadsgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In redelijk/goede staat.
Roy Lichtenstein. Huilende vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
H. Hubregtsen. Circa 1930. Landschap met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 30,5 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 29/199. Met watermerk Arches France. Naakte vrouw voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 44 cm. In goede staat.
A. Gignac. 1866 - 1956. Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
J.W. van Trirum. Stilleven met poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 61 cm. In goede staat.
Monogram E.C.A. Mogelijk Elise Claudine Artzenius. 1902 - 1982. Bloem stilleven. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.
Monogram J.N. 1881. Ruiters in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 16 cm. In goede staat.
G. Sluyter. 11-47. Hollandse School. Jongens portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. Stadsgezicht Amersfoort. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. 't Kolkje Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuws landschap met herder en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 56 cm. In goede staat.
Klein. Circa 1900. Koeien in zonnig landschap. Licht verfverlies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Figuren met paarden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 14 cm. In goede staat.
Indonesische School. Circa 1960. Vissers met manden vis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 88 x B 57 cm. In goede staat.
De Vries. Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Monogram. P.v.d.H. Circa 1900. Rustend paard. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 25 x B 27 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Jongens portret. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 24 cm. In goede staat.
J.T. Ham. Delftse vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollandse School. Riviergezicht met dorp, boot en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Romantische voorstelling. Barok. Gouache op papier. Afmeting: Ø 7 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1880. Stadsgezicht met markt en figuren. Verso Diez et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
P. Winson. 20e Eeuw. Vrouw met kind in landschap met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 63 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Dames met parasol bij zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 34 cm. In goede staat.
Bertha Valkenburg. 1862 - 1929. Schaapsherder. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.
Heinrich Stolle. 1897 - 1966. Rotterdams grachtengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.