Caveto. J.J.M. Dohmen. 1923 - . Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
H. de Jager. 1922 - 1984. Nieuwe Haagse School. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 53 x B 62 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Art Deco. Landschap met badende vrouw. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 65,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Boer met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 14 x B 11 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Drie figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 10 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1950. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
H. Houssart. Belgische School. Circa 1930. Landschap met boot en kamperende mensen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
A. Kuypers. 20e Eeuw. Landschap met boerderij, boerin en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Fr. Reijnders. Circa 1930. Zuid-Nederlands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
O. Köster. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Duitse School. Circa 1880. Landschap met kasteel en visser. In 17e eeuwse renaissance lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9,5 x B 13,5 cm. In goede staat.
Lieuwe Gerstmijer. 1906 - . Gezicht op Kampen aan de IJssel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Luciën v.d. Pluym. 1916 - 1993. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse gravure. Amsterdam 1663. Olfert Dapper. Nette aftekening van D'oude en nieuwe Roojingh der Stadt Amsterdam. Handingekleurd. Lichte vochtvlekken. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In rede...
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Stadsgezicht met verbrande kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
H.J. van de Poel. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Geschilderde kopie naar een oude meester. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Vijf diverse miniatuur portretten. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
G. Voorwinde, Rotterdam. Tweede helft 20e eeuw. Rotterdamse kade met paardenwagens en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Platbodems met figuren op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.
T.H. Wouterse. Circa 1900. Gezicht op Dordrecht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Erotisch. 19e Eeuw. Naakte vrouw doet boete in de kerk. Sepia op papier. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Boerin legt was uit bij bloesemboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 48 cm. In goede staat.
T. van Asten. Tweede helft 20e eeuw. Hollands strandgezicht met figuren bij de pier van Scheveningen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 31 cm. In goede staat.
Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Wouter K.? 2002. Verso Biesbosch met aanmeerpalen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Marijke Boomsma '89. 1946 - 1992. Compositie met naakte vrouwen. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 41 x B 54 cm. In goede staat.
P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan Sirks. 1885 - 1938. Schepen in haven Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpsgezicht met haven. Olieverf op papier. Afmeting: H 28 x B 37 cm. In goede staat.
Decour. Circa 1950. Franse School. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
H. Endlich. Jan Knikker. 1889 - 1957. Dorpsgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41cm. In goede staat.
Jan Mankes houtsnede. Handgesigneerd. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.
Henk Rhee. Stilleven met appels en Keulse pot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 53 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Haagse School. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
P. Rosier. 20e Eeuw. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Hollandse gravures. (1) Koppel-poort tot Amersfoort door A. Rademaker Fecit 1640. (2) Kamp-poort tot Amersfoort door A. Rademaker Fecit 1646. (3) 19e Eeuwse gravure Amersfoort van den App...
Ton Anconé, 1976, Oldenzaal. Lezende dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met vee, herder en ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Gesigneerd Chinees schilderij op gouden ondergrond. Bloesemtakken met vogels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Biggen in het gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Rob Vogtschmidt. Hollandse School. Riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Jopie Huisman, 1988. 1922 - 2000. Stilleven poppen. Gesigneerde lithografie op papier. Afmeting: H 34 x B 28 cm. In goede staat.
Monogram J.R. Circa 1920. Verso Jetze Reijenga. Riviergezicht op de Vecht met zeilboot en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 49 cm. In goede staat.
J. v.d. Heijden. Circa 1950. Havengezicht op Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Siegfried Carels, 1979. Surrealistisch damesportret. Aquarel op papier. Afmeting: H 58 x B 39 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse handingekleurde gravures. Holland. (1) Oud Poelgeest 1738. (2) Huis Oud Poelgeest. (3) Plan de la Haye Hendrik de Loth. (4) Delfshaven Klokhuis. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.
Kees Broerse. 1900 - 1972. Vakwerkhuis in Twente genaamd Havezate Everlo te Volte/Ootmarsum. Pastel op papier. Afmeting: H 42 x B 55 cm. In goede staat.
H.M. Bijl. Hollandse School. Circa 1950. Dorpsgezicht met platbodem. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Twee werken. 20e Eeuw. Landschappen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm./ H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Twee maal onduidelijk. 20e Eeuw. Landschappen met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. / H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Dames portret. Circa 1930. Verso Mata Hari Madame.Chris Beul. Olieverf op paneel. Afmeting: H 44 x B 29 cm. In goede staat.
A. v.d. Heijden. 20e Eeuw. Stilleven met jonge poezen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Fruit stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 52 x B 60 cm. In goede staat.
A. Joustra. Friese School. Pseudoniem Arnout van Gist. 1898 - . Friese platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. Twee gaatjes in linnen. In redelijke staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
S. Jonker. Haan met kip. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
H.J. Bijvank. Circa 1940. Landschap met eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Piet Flint, 1935. 1895 - 1987. Deventer School. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Rie Bouters. 1902 - 1999. Ikoon voorstelling in pastelkleuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
R. Bertrand? Circa 1930. Rotterdam plan C. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Monogram A.J.G. 20e Eeuw. Indonesisch waterlandschap met figuren in boot. Lithografie? Afmeting: H 24 x B 32 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Man stopt pijp. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 19 cm. In redelijk/goede staat.
G. Altmann. 1923 - 2012. Poldergezicht met knotwilg. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Johan Pietersen, 1927. 1893 - 1970. Riviergezicht met bloembolvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40,5 cm. In goede staat.
J.A. van Kotter. Tweede helft 20e eeuw. Moederpoes met kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 32 cm. In goede staat.
C. Briels. '93. Nummer 1/6. 1946. Kleurrijke figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
L. Scheen. 21e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Veronica Avirvarei. 21e Eeuw. Hollandse ijspret met figuren op het ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met 18e eeuwse soldaten. Olieverf op paneel, geparketteerd. Haarscheur. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee kinderen met snoepjes onder paraplu. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
M. Ottee. Arnoud van Gilst. 1898 - 1981. Brug bij Giethoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Naar Louis Apol. Circa 1920. Hollands wintergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 61 cm. In goede staat.
18e Eeuwse landkaart der stad Goes door Isaak Tirion, 1753. Afmeting: H 19 x B 39 cm. Gravure op papier. In goede staat.
Twee werken van J.A. Smit (JAS). 1945 - 2002. Lithografieën. (1) Bellona, Nr. 164/250, 1998. (2) Mokum Red, Nr. 44/250, 1999. Afmeting: H 32 x B 30 cm. In goede staat.
Map met twaalf A. Egter van Wissekerke lithografieën. 1872 - 1969. Stillevens + portret Chris Lebeau. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.
B. Jorin. Seringen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Cornelis Kloos. 1895 - 1976. Hollands landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Graef de Vence. 18e Eeuw. Kopie naar A. Brouwer 1634. De verzoeking van heilige Antonius. Bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Winters bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Figuren in park. Op schilderspalet. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
J. Plank, Linz. 20e Eeuw. Duitse School. Figuur te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Bannenberg. Circa 1900. Schaapsherder met schapen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 43 x B 61 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Modern schilderij met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 121 x B 100 cm. In goede staat.
Annica Krol, 1996. Industriële voorstelling met olievat. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 69 x B 47 cm. In goede staat.
Bep Toscani. Amsterdam 1940. Abstracte collage met onder andere krantenpapier. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Kubistisch abstracte compositie. 60-er Jaren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 61 x B 50 cm. In goede staat.
Elf lithografieën van Nikki Saint Phalle. 1930 - 2002. Limited edition uit boekje 1971. An unusual and very rare artist book titled 'My love where shall we make love'. Lithografieën op papier. Afmetin...
B. Elshout. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 12,5 cm. In goede staat.
Frans Langeveld. 1876 - 1939. Besneeuwd Hollands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.
C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.
Hugo Berten. 1894 - 1959. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.