This website uses cookies

50. Oktoberveiling 2021

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
T. van Leent, Herberg met figuren bij kaarslicht 1012
T. van Leent, Herberg met figuren bij kaarslicht

Result:

500 EUR

Sold
Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl

Result:

500 EUR

Sold
Griekse ikoon, Maria met apostelen in gebed 1204
Griekse ikoon, Maria met apostelen in gebed

Result:

500 EUR

Sold
A.J. Zwart, de Peel 1388
A.J. Zwart, de Peel

Result:

480 EUR

Sold
J. van Leeuwen, Hollandse bollenvelden 1036
J. van Leeuwen, Hollandse bollenvelden

Result:

450 EUR

Sold
Hans Habraken, Stilleven met abrikozen en appels 1384
Hans Habraken, Stilleven met abrikozen en appels

Result:

450 EUR

Sold
Lichtenstein, vrouw voor spiegel 1270
Lichtenstein, vrouw voor spiegel

Result:

450 EUR

Sold
Roy Lichtenstein, Naakte lezende vrouw op bed 1286
Roy Lichtenstein, Naakte lezende vrouw op bed

Result:

425 EUR

Sold
Tom Wesselman, Naakte vrouw 1272
Tom Wesselman, Naakte vrouw

Result:

425 EUR

Sold
Russisch ikoon, Maria met kind 1034
Russisch ikoon, Maria met kind

Result:

425 EUR

Sold
H.W. Veenendaal, Boerderij met kippen 1155
H.W. Veenendaal, Boerderij met kippen

Result:

425 EUR

Sold
Ongesigneerd, Landschap met badende vrouwen 1249
Ongesigneerd, Landschap met badende vrouwen

Result:

400 EUR

Sold
Geesje Mesdag-van Calcar, Twee vazen met bloemen 1027
Geesje Mesdag-van Calcar, Twee vazen met bloemen

Result:

400 EUR

Sold
C. Hoevenaar, Paardenstal 1088
C. Hoevenaar, Paardenstal

Result:

400 EUR

Sold
Onduidelijk, Naakte dame 1182
Onduidelijk, Naakte dame

Result:

400 EUR

Sold
W. Fekken, Hollandse dorpsstraat met figuren 1393
W. Fekken, Hollandse dorpsstraat met figuren

Result:

375 EUR

Sold
Ongesigneerd, Landschap met musicerende figuren 1055
Ongesigneerd, Landschap met musicerende figuren

Result:

375 EUR

Sold
Klaas Bernink, Besneeuwd landschap met boerderij 1070
Klaas Bernink, Besneeuwd landschap met boerderij

Result:

375 EUR

Sold
Keith Haring, Verliefd stel 1242
Keith Haring, Verliefd stel

Result:

360 EUR

Sold
van Dulmen Krumpelman, Stadsgezicht met oldtimer en figuur 1003
van Dulmen Krumpelman, Stadsgezicht met oldtimer en figuur

Result:

350 EUR

Sold
Ongesigneerd, Stadsgezicht Parijs 1271
Ongesigneerd, Stadsgezicht Parijs

Result:

350 EUR

Sold
Russisch ikoon, Johannes de Doper 1067
Russisch ikoon, Johannes de Doper

Result:

350 EUR

Sold
Wim Heinecke, Rotterdamse kade met Maasbrug 1014
Wim Heinecke, Rotterdamse kade met Maasbrug

Result:

350 EUR

Sold
Fedor van Kregten, Schaapskooi 1050
Fedor van Kregten, Schaapskooi

Result:

350 EUR