Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas met aardbei-ranken decor Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen. Eén kom met perzik/granaatappel decor + bodemmerk. En één kom met feniks/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - Ø 15,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas. 19e Eeuw. Floraal. Bovenrand chips gelijmd. Afmeting: H 34,5 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees/Japans porseleinen borden met krab decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor. Eén bord chip. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen viskom met oranje-rood vissen decor, Familie Verte + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloem-vormige bloempot met rood verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: 8 x 16 x 12,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schrijfdoos met figuren decor. Afmeting: 6,5 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose, Kantonese vaas met figuren/kostbaarheden decor. Cylinder-vormig. Bovenrand restauratie. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen trekpot met coulissen/landschap/figuren/kostbaarheden decor. Foo-hond op deksel. Met blauwe bodemring. Afmeting: 11 x 16 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees kaststel. Floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 23 cm. In matige staat.
Vier Chinees porseleinen Queng Lung borden. 18e Eeuw. Tuin/kostbaarheden decor. Twee borden haarlijnen. Afmeting: Ø 23,3 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven delen divers Chinees porselein. Bestaande uit: Drie zoutnappen, Familie Rose, 19e eeuw. Dekseldoos, Familie Rose, 19e eeuw. Drie Kantonese borden, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 8 - Ø 21,7 cm. In goe...
Grote Chinees porseleinen schotel met egg and spinach decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met baars/floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten. (1) Queng Lung, 18e eeuw, floraal decor, handvat gerestaureerd. (2) Geribbeld, floraal decor, 19e eeuw. Afmeting: 12 - 14 cm. In redelijke/goede ...
Drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose Kantonees kaststel met floraal/figuren/vogel/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Eén vaas chip gerestaureerd. Eén dekselvaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 2...
Chinees porseleinen kom. Vierkant met geisha's in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x 14,7 x 14,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met decor van rode draken + goud. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot. Met figuren in tuin decor + groen glazuur. Chip dekselrand. Afmeting: H 24 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. Eén maal Queng Lung theebus met zilveren dop, voet beschadigd. En een Chinees bord met tuin decor. Afmeting: 13 - 28 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met tekst, goud decor + bodemmerk. Celadon craquelé glazuur. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met floraal/gouden apen decor. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.