Twee Chinees porseleinen gemberpotten. 1x Familie Rose. 1x Kanton, zonder deksel. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuur in landschap decor. Rood/goud. Twee goed. Twee met chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas met aardbei-ranken decor Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees Kantonees porselein. (1) grote kom, floraal/goud decor. (2) grote schotel, figuur/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - Ø 37 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotel. Afmeting: 5 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schenkkan met perzikboom/ranken decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 16 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotel met kostbaarheden decor + bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf Kang Xi schotels met zeemleer decor, divers, beschadigd. En één kop + twee schotels, beschadigd. Afmeting: 5 - Ø 10,5 cm. In matig/redelijke staat...
Drie antieke Chinees porseleinen kommen met floraal decor + karakter tekens. Met bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: Ø 18 - Ø 19 cm. In redelijk staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren/pagode/figuren in boot/floraal decor. Eén deksel heeft chip. Afmeting: H 45 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Chinees of Japans porseleinen schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. (1) Melkkan, handvat gerestaureerd. (2) Trekpot, deksel niet origineel, handvat gelijmd. Afmeting: 11 - 13 cm. In matig/redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met ranken/karakter tekens. Eén chip deksel. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels. Met tuin/vlinder decor. Met bodemmerk. Drie kopjes goed, twee beschadigd. Twee schotels goed, drie haarlijn. Afmeting: 9,5 - Ø 13 cm. In re...
Chinees porseleinen flambé vaas met bodemmerk. Afmeting: H 30 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen figuur op lotusbloem. Ming?Afmeting: 22 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor + bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Millefiori decor + bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. (1) Kantonees met schrift + kostbaarheden decor, bovenrand gelijmd. (2) Blauw-wit floraal, haarscheur. Afmeting: H 43 - 47 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas als petroleumlamp. Met paars verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theepot in perzik-vorm. Afmeting: 12 x 17 x 9 cm. In goede staat.
Vierkantige Chinees porseleinen vaas met groen glazuur, ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.