Antieke Turkse karabijn. Ankara, nr. 26471. W.O. I. Onschadelijk. Afmeting: L 125 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bajonet-vormige dolk met messing en houten greep + lederen schede. Ongemerkt. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Colt. Nr. 199654, .35 caliber. American Muzzle Loading, Revolver patent New York. Afmeting: L 32 cm. In goede staat.
Vroeg 18e - 19e eeuws Duits Wender geweer met inscriptie. Joh. Georg Dinckl im Freysing 2. Loop is omkeerbaar. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.
Grote antieke gegraveerde gotische smeedijzeren bijl met eikenhouten bewerkte steel. Vermoedelijk 16e eeuw. Afmeting: 90 x 33 x 4 cm. In zeer goede staat.
Zeer groot antiek vuursteen pistool. Gemerkt B.S. 9 en I.P.K. Circa 1800. Mogelijk van Engelse marine. Afmeting: 52 cm. In goede staat.