19e Eeuwse Engelse eikenhouten salontafel. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: H 50 x Ø 84 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten barok-stijl theetafel. Circa 1920. Afmeting: 69 x 68 x 47 cm. In goede staat.
Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Notenhouten bankje met petit point stoffering en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 47 x 82 cm. In goede staat.
Twee goudkleurige spiegels met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 x B 58 cm. + H 84 x B 62 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel. Afmeting: 94 x 58 x 57 cm. In goede staat.
Tafel van eikenhout, met gedraaide poten. Willem III. Circa 1880. Afmeting: 102 x 101 x H 75 cm. In goede staat.
Mahoniehouten tafel. Ovaal. Stijlmeubel, met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 89 x 59 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met wit marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 81 x 40 x 35 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank. Neo barok. Tweede helft 20e eeuw. Florale stoffering. Afmeting: 113 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Ovale spiegel met reliëf. 19e Eeuw. Afmeting: H 77 x B 88 cm. In redelijk/goede staat.
Grote wandkast met aan beide zijden kastjes en facet geslepen glas. Afmeting: L 195 x H 95 x D 26 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten biedermeier oorstoel met latere bekleding. Afmeting: 104 x 55 x 74 cm. In goede staat.
Hollands Louis Seize-stijl eikenhouten rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 59 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Duitse naaitafel van eikenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 77 x 41 x 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws eikenhout gestoken voorpaneel van een poortjeskist. Duitsland. Afmeting: 137 x 57 cm. In goede staat.
Mahonie wandkast. Rondom met snijwerk gedecoreerd. Circa 1880. Afmeting: 70 x 70 x 27 cm. In goede staat.
Kersen bijzettafel in 20-er jaren stijl. Met konische poten en één lade. Afmeting: 70 x 70 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhout gestoken bordenrek met polychromie, ranken en leeuwenkoppen. Afmeting: 67 x 105 x 10 cm. In goede staat.
Chinese hocker van gestoken hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten commode met messing beslag. Gründerzeit. Afmeting: 83 x 92 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten commode. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 81 x 102 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 77 x 126 x 60 cm. In goede staat.
Etagere (boeken) kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 130 x B 55 x D 33 cm. In goede staat.
Eiken boekenkast met schrijfklep. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: B 124 x H 147 x D 43 cm. In goede staat.
Engelse salontafel van massief mahonie. Circa 1900. Sheraton-stijl. Afmeting: 134 x 99 x H 75 cm. In goede staat.
Bank en twee fauteuils. Massief eiken. 20e Eeuw. In de stijl van 1820, Biedermeier. Onderin de bank drie laden. Afmeting: B 187 x D 89 x H 80 cm. Afmeting fauteuils: B 75 x H 80 x D 48 cm. Zithoogte: ...
Grote armleunstoel met kruisvoet verbinding en Petit Point stoffering met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 114 x 65 x 70 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten bidstoel met monogram en kist met origineel slot. Duitsland. Afmeting: 86 x 65 x 45 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten fauteuils met velours stoffering. Afmeting: 107 x 72 x 75 cm. In goed staat.
Antieke Hollandse biedermeier eikenhouten meidenkast. Circa 1860. Afmeting: 180x106x44 cm In zeer goede staat.
Twee barok-stijl stoelen met gebloemde velours bekleding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 65 x 60 cm. In goede staat.
Mahonie eettafel. Willem III periode. Circa 1860 - 1870. Blad van massief hout. Afmeting: L 130 x B 100 x H 78 cm. In goede staat.
Ovale Franse eiken tafel. Circa 1870. Poot met snijwerk, vossekoppen. Afmeting: 114 x 100 x 60 cm hoog. In goede staat.
Handgepolitoerd 19e eeuws kersenhouten nachtkastje met lade en deur. Frankrijk. Afmeting: 73 x 30 x 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse halspiegel met strijdwagen. Empire. Lichte beschadiging. Afmeting: H 155 x B 72 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten boeken-opzet kast met vier lades en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 167 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Groot Drents snijwerk. Drents kabinet omgebouwd naar kapstok. Circa 1800. Afmeting: 33 x 140 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen, ingelegd met koperband. Afmeting: 85 x 50 x 46 cm. In goede staat.
Antiek Duitse notenhouten buffetkast. Gründerzeit. Circa 1880. Geen tussenstuk. Afmeting: 172 x 130 x 64 cm. In goede staat.
Antieke twee-deurs vitrinekast met polychromie, gebogen deuren en glazen inleg. Louis Quinze-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 125 x 78 x 42 cm. In goede staat.
Eiken buffet. Deels gefineerd. Circa 1880. Afmeting: B 193 x H 180 x D 72 cm. In redelijke staat.
Antieke notenhouten armleunstoel met moderne stoffering. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 120 x 66 x 75 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse eikenhouten tafel met leeuwen vol gesneden en klauwpoten. Afmeting: 62 x 102 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 100 x 90 x 52 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire trumeau. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 110 x 80 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met lades, deur en schrijfleer. 19e Eeuw. Afmeting: 79 x 120 x 56 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse teakhouten secretaire. Barok. Dubbel gebogen met bronzen beslag + mooi binnenleven met kelder. Patina! Afmeting: 114 x 130 x 65 cm. In goede staat.