This website uses cookies

50. Oktoberveiling 2021

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Lot met kristalpegels voor kroonluchters 2221
Lot met kristalpegels voor kroonluchters
Starting price 50 EUR
2 Sloten, 18e eeuw 2223
2 Sloten, 18e eeuw
Starting price 50 EUR
Lot Russisch (3x) 2252
Lot Russisch (3x)
Starting price 50 EUR
Antieke weegschaal + gewichten 2269
Antieke weegschaal + gewichten
Starting price 50 EUR
Vier wandlampen 2273
Vier wandlampen
Starting price 50 EUR
Bronzen klankschaal op sokkel 2282
Bronzen klankschaal op sokkel
Starting price 50 EUR
Antieke petroleumlamp, 1900 2302
Antieke petroleumlamp, 1900
Starting price 50 EUR
Antieke stickbarometer 2305
Antieke stickbarometer
Starting price 50 EUR
Russisch boek met documenten 2350
Russisch boek met documenten
Starting price 50 EUR
Majolica hangpetroleumlamp 2352
Majolica hangpetroleumlamp
Starting price 50 EUR
Twee grote kandelaren 2357
Twee grote kandelaren
Starting price 50 EUR
Antieke Perzische olielamp 2050
Antieke Perzische olielamp
Starting price 60 EUR
Twee Jugendstil schenkkannen 2055
Twee Jugendstil schenkkannen
Starting price 60 EUR
Franse briefopener, 1910 2056
Franse briefopener, 1910
Starting price 60 EUR
Antieke paraplu-standaard, 1900 2058
Antieke paraplu-standaard, 1900
Starting price 60 EUR
Wortelnoten dekseldoos 2072
Wortelnoten dekseldoos
Starting price 60 EUR
Drie antieke lepeldozen 2075
Drie antieke lepeldozen
Starting price 60 EUR
Twee antieke petroleumlampen, 1890 2083
Twee antieke petroleumlampen, 1890
Starting price 60 EUR
Twee tafellampen in zuilvorm 2124
Twee tafellampen in zuilvorm
Starting price 60 EUR
Gietijzeren wandplaquette 2134
Gietijzeren wandplaquette
Starting price 60 EUR
Twee delen koperwerk 2201
Twee delen koperwerk
Starting price 60 EUR
Antieke haardset + kolenkit 2204
Antieke haardset + kolenkit
Starting price 60 EUR
Gestoken blaasbalg 2211
Gestoken blaasbalg
Starting price 60 EUR
Wanddecoratie (zijde handwerk) 2226
Wanddecoratie (zijde handwerk)
Starting price 60 EUR