This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Twee Japanse Imari vazen
Result: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Afmeting: H 25 - 37 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari vaas, H 78 cm.
Result: 375 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met coulissen/draken/foo-honden/floraal/goud decor. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 78 cm. In redelijke staat.

Chinese Imari vaas, H 28 cm.
Starting price 300 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen vaas met floraal/feniks/goud decor. Bovenrand ingekort + kleine haarlijn. Afmeting: H 28 x Ø 25 cm. In redelijke staat.

Grote Japanse Imari sierschotel Ø 57 cm.
Result: 500 EUR

Zeer grote Japanse Imari porseleinen sierschotel. 19e Eeuw. Met bloempot/floraal/vogel/goud decor. Minimale haarlijn. Afmeting: Ø 57 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen antiek Japans Imari
Starting price 50 EUR

Drie delen antiek Japans Imari. Bestaande uit: Theekan, circa 1900. Schaal met floraal/goud decor, goed. En een stapeldoos met kraanvogel/goud decor, deksel gelijmd. Afmeting: 8 - 34 cm. In redelijk/g...

Drie 19e eeuwse Imari borden
Starting price 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Imari schaal
Starting price 180 EUR

Japanse Imari porseleinen schaal met floraal/goud/strijdwagen decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 x 27,7 x 27,7 cm. In goede staat.

Twee delen antiek Chinees porselein
Starting price 250 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein. 1x 18e - 19e Eeuwse trekpot met floraal decor, haarscheur. 1x 18e -19e Eeuwse Familie Rose sauciere met floraal/goud decor. Kleine randrestauratie. Afmeting: 18 - ...

Twee Japanse Imari vazen
Starting price 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari schotel Ø 46 cm.
Result: 170 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen opengewerkte schotel met goud/kraanvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 46 cm. In goede staat.

Lot Imari porselein (11x)
Result: 80 EUR

Elf delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Onder andere; Kastkommen, borden. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 15 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Japanse schotels
Starting price 80 EUR

Twee grote Japans porseleinen schotels. 19e Eeuw. Grootste schotel heeft chip aan rand. Afmeting: Ø 37 - 47 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Imari kom op sokkel
Starting price 100 EUR

18e Eeuws Japanse Imari porseleinen kom met landschap/floraal decor + bodemmerk. Twee kleine haarlijnen. Afmeting: 8,5 x Ø 18,6 cm. In redelijke staat.

Familie Rose trekpot, 18e eeuw
Result: 750 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal + Foo-hond decor. Minimale chip. Afmeting: 13 x 17 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Vijf Japanse Imari borden Ø 23,5 cm.
Starting price 100 EUR

Vijf 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Zes Japanse Imari borden Ø 22 cm.
Result: 80 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse boeren Imari porseleinen borden. Floraal decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Twee delen Imari porselein
Starting price 60 EUR

Twee delen 19e eeuws Imari porselein met goud decor. Bestaande uit: Waaiervormige schaal + grote schotel. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.

Drie delen antiek Satsuma porselein
Result: 120 EUR

Drie delen antiek Japans Satsuma porselein met figuren decor + bodemmerk. Eén oor beschadigd, verder goed. Afmeting: 10 - 16 cm.

Lot Chinees porselein
Result: 225 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Familie Rose, Capucijne, Amsterdams Bont, Imari. Enkele haarlijn of chip. Afmeting: 5 - 9 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Kutani vaas, H 61 cm.
Result: 120 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Kutani kraagvaas met figuren/draak en goud decor. Eén chip. Afmeting: H 61 cm. In redelijk/goede staat.

Zes Japanse Imari borden Ø 22 cm.
Result: 90 EUR

Zes Japanse Imari porseleinen borden met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

2 Chinese schotels
Result: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diverse vogelsoorten, kippen, paradijsvogel, kraanvogel, mandarijneend, zwaluw. Met bodemmerk. Afmeting: circa Ø 11 cm. In goede staat.

Vijf delen antiek Japans porselein
Result: 80 EUR

Vijf delen antiek Japans Satsuma/Kutani porselein met goud/figuren decor. Twee met bronzen monturen. Afmeting: 13 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf delen antiek Japans Kutani porselein
Starting price 80 EUR

Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Divers. Landschap/floraal/vogel decor. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

Snuffbottle, Fabeldieren
Result: 300 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met fantasie fabeldieren. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Snuffbottle, Paarden
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met paarden in landschap decor. Afmeting: H 6,5 cm. In goede staat.

Chinese waterbak
Starting price 200 EUR

Chinese celadon porseleinen waterbak. Gecontourneerd. Afmeting: 5 x 16 x 11,5 cm. In goede staat.

Snuffbottle, Familie Rose
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met figuren decor. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.

Snuffbottle, Floraal
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met floraal decor. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 35,5 cm.
Starting price 350 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met bamboe/watervogel decor. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 35,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese plaquette
Result: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met figuren decor. Met tekst + signatuur. Afmeting: H 34 x B 25,5 cm. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 8,3 cm.
Starting price 2.000 EUR

Chinees porseleinen waterpot met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 8,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Result: 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met donkerblauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Lot Chinese munten (5x)
Result: 180 EUR

Vijf oude Chinese munten. Divers. Onder andere uit 1934. Afmeting: Ø 3,7 - Ø 4 cm. In goede staat.

Chinese celadon pot
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen celadon pot met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: 8 x 11,5 x 11,5 cm. In goede staat.

Chinees kopje
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kop met drie draken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23 cm.
Result: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood/blauw verlopen glazuur. Afmeting: H 23 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese waterbak, Ø 11 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen waterbak met landschap/tekst decor. Afmeting: 5,2 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 41 cm.
Result: 1.340 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met fabelfiguren decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Vijf Japanse of Chinese borden
Result: 100 EUR

Vijf 19e eeuwse Japanse of Chinese octagonale borden met draken decor. Eén bord gelijmd. Afmeting: 14,5 x 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Japanse Satsuma vazen, H 25 cm.
Result: 190 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma poreleinen vazen met heilige figuren decor. Geplaatst op houten basement. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 36 cm.
Result: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Familie Noir. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Chinese plaquette in lijst
Starting price 240 EUR

Chinees porseleinen plaquette met tekst + signatuur. Figuur vangt kikker. Afmeting: H 36 x B 19 cm. In goede staat.

Acht Chinese borden
Starting price 130 EUR

Acht antieke Chinees porseleinen schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Kang Xi. Enkele beschadigingen. Afmeting: Ø 9,5 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (15x)
Result: 325 EUR

Vijftien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Bestaande uit: Elf kopjes en vier schotels. Onder andere; Kang Xi, krab en baars. Bodemmerken. Enkele delen haarlijn + chip. Afmeting: 5,5 - 1...

Grote Chinese Familie Verte dekselpot, H 38 cm.
Starting price 150 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese penselen vazen
Result: 600 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Verte penselenvazen met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Afmeting: 30,3 cm. In goede staat.

Lot Chinese kopjes (5x)
Result: 50 EUR

Vijf Chinees porseleinen capucijne kopjes met vis decor. 18e - 19e Eeuw. Twee kopjes chip. Afmeting: 5,3 x 7,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom
Result: 150 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rondom spelende en musicerende Chinese kinderen decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,3 x Ø 23,5 cm. In goede staat.

Grote Meiping vaas
Result: 350 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Meiping vaas met floraal decor. Afmeting: H 59 x Ø 35 cm. In goede staat.

Chinese censer Ø 21 cm.
Starting price 800 EUR

Grote Chinees porseleinen censer met figuren in landschap decor. Op drie poten. Afmeting: H 17 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese bloempot
Starting price 300 EUR

Chinese lichtblauwe porseleinen bloempot met reliëf en oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 23 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten
Starting price 60 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén pot haarscheur. Eén pot gaaf. Afmeting: H 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (2x)
Result: 350 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) Familie Rose dekselkom met draak/paradijsvogel decor + zes tekens bodemmerk. (2) Familie Rose water of inktpot met figuren decor. Haarlijn + chips. Afmeting: 8 - 11,5...

Twee delen Chinees porselein
Result: 300 EUR

Twee delen Chinees porselein met groen draken decor en geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 9 -Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese waterbak
Starting price 200 EUR

Chinese celadon porseleinen waterbak met oker kleurig craquelé glazuur. Hectagonaal. Afmeting: 13 x 15 x 3,5 cm. In goede staat.

Yixing trekpot
Result: 500 EUR

Chinese Yixing trekpot met Kang Xi bodemmerk en kikkers. Afmeting: 17 x 17 x Ø 11 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Starting price 80 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung schaal, floraal decor. Twee deksels, gemerkt. Eén schotel met landschap decor, schilfers. Eén onderzetter. Afmeting: Ø 9 - Ø 18 cm. In ...

Chinees kopje
Result: 250 EUR

Chinees porseleinen kopje met tuin/vlinder decor + bodemmerk. Craquelé in bodem. Afmeting: H 3,5 x Ø 7 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Familie Rose kommen Ø 20 cm.
Result: 1.100 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met figuren in tuin decor. Cheng Lung. Twee kommen haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In redelijke staat.

Chinese schaal Ø 19,2 cm.
Result: 300 EUR

Chinees porseleinen schaal in bloemvorm, met draken/karakter tekens decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 19,2 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 27 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met draak/feniks decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 26 cm.
Result: 200 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met créme glazuur en floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Result: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon waterpot Ø 20 cm.
Starting price 300 EUR

Chinese celadon porseleinen waterpot met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 8 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk paneel
Result: 60 EUR

Oud/antiek Chinees lakwerk wandpaneel. Met figuren in tuin decor. Afmeting: H 46 x B 63 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met bloemvaas/floraal/vlinder decor. Met vier tekens bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein
Result: 80 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Twee borden + één schotel. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 13,5 - Ø 23,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Starting price 300 EUR

Lot Chinees porselein. 1x Drie-delige kom, Familie Rose + losse standring met deksel + bodemmerk. Met erotische voorstelling binnenin en optocht decor. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.

Chinees servies
Result: 90 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: trekpot, melk/suiker set, kop/schotel. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.

Chinese tegel
Starting price 200 EUR

Dikke Chinees porseleinen tegel met figuren decor. Afmeting: 3 x 19,5 x 19,5 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Result: 40 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit; twee grote Familie Rose dekseldozen met bodemmerk en kostbaarheden decor. En één Kantonese kom met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goed...

Chinese pijpvaas , H 24,5 cm.
Result: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese chicken borden Ø 23,5 cm.
Starting price 300 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met chicken decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese tablet
Starting price 100 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen tablet met landschap decor. Afmeting: 1 x 15 x 9 cm. In goede staat.

Familie Rose kom Ø 13,2 cm.
Result: 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 13,2 cm. In goede staat.

Chinese messing vaas
Starting price 80 EUR

Grote Chinese messing vaas met karaktertekens + bodemmerk. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 26,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese penselen/dekseldoos
Result: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos voor penselen. Deksel gelijmd. Afmeting: 7 x 19,5 x 10 cm. In redelijke staat.

Chinese rolwagen vaas, H 46 cm.
Starting price 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met Familie Verte figuren in landschap decor. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28 cm.
Result: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren/pagode decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Twee Chinese kopjes
Starting price 300 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met groen reliëf glazuur en draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 7 cm. In goede staat.

Chinees Kantonese kom Ø 11 cm.
Starting price 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kom met figuren decor. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.

Twee Japanse trekpotten
Result: 80 EUR

Twee oude Japanse gietijzeren trekpotten. Afmeting: Ø 9 - Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen theepot met bamboe decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x 15 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 15,3 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: 15,3 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose kommen Ø 11,5 cm.
Starting price 150 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met hoogwaardigheidsbekleder in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4)
Starting price 60 EUR

Vier delen China. (1) Kantonese schotel, 19e eeuw, gelijmd. (2) Twee Familie Verte borden, 19e eeuw, minimale haarlijn. (3) Yixing trekpot, hoek deksel kapot. Afmeting: 17 - 35 cm. In redelijk/goede s...

Grote Chinese dekseldoos
Result: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen dekseldoos met draken decor en bodemmerk. Afmeting: 10 x 23 x 13 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 11,5 cm.
Result: 325 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met figuren/zotjes in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 11, 5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas op sokkel, H 17,5 cm.
Result: 450 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Japanse cloisonné geisha
Result: 170 EUR

Japanse cloisonné geisha met cloisonné sieraden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, Ø 14 cm.
Starting price 80 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Floraal decor. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.

Twee Japanse bronzen vazen met cloisonné
Starting price 650 EUR

Twee grote Japanse bronzen vazen met cloisonné, floraal/draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Kang Xi schotel Ø 35,4 cm.
Starting price 360 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Chips rand. Afmeting: Ø 35,4 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Japanse Kutani plantenhangers
Starting price 60 EUR

Twee antieke Japanse Kutani porseleinen plantenhangers. Vogels in landschap/goud decor. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Chinese bamboe penselenpot, H 17 cm.
Starting price 300 EUR

Fijn gestoken Chinese bamboe penselenpot met figuren in landschap decor. Met merkteken. Afmeting: H 17 x Ø 12,2 cm. In goede staat.