This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese censer
Result: 190 EUR

Chinees porseleinen censer met draken decor en craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 10 cm. In goede staat.

Zilveren choker met emaille en parel
Starting price 80 EUR

Zilveren choker, 925/000, met emaille, markesiet, parel en opaal. Zilveren getorst collier met in het midden een ovaal gecontourneerd element symmetrisch versierd met venster-emaille, parels, opaal en...

Anton Heyboer, Plofkip
Result: 300 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Result: 425 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten 'longcase clock'. E. Will, Stumbels, Totness. Achtdaags-uurwerk, seconden aanduiding, dag aanduiding, halfuur-slag. Afmeting: H 230 cm. In zeer goede staat.

Chinese vaas, H 21,5 cm.
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met Verte draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

2x Mart Kempers, Dijk + Dijk-woning
Result: 100 EUR

Twee werken van Mart Kempers. 1978. 1924 - 1993. Lithografie op papier. Dijk en Dijk-woning. Afmeting: H 25 x B 37 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Starting price 325 EUR

Geelgouden schakelring, 585/000, met diamant. Schakelring met 3 rijen bolle schakel. In het midden zijn 5 schakels bezet met een klein singlecut geslepen diamant, totaal ca 0,05 ct. Breedte 10 mm. ø c...

Twee Delftse papborden Ø 16,5 cm.
Result: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence papborden met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.

Vijf delen Chinees porselein
Starting price 60 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie rijstwijn kopjes, haarlijn, 19e eeuw. Eén schotel, Imari, 18e eeuw, goed. Eén diep Imari bord, 18e eeuw, gelijmd. Afmeting: 5 - 17 cm. In redel...

Gouden hart met groene stenen
Starting price 325 EUR

Geelgouden hart, 750/000, met groene stenen. Gematteerde harthanger met getorste rand aan weerskanten van het hart bezet met 7 rond cabouchon geslepen groene stenen. Grootte 35x30mm, inclusief oog. ca...

Friese stoelklok
Starting price 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Wijzerplaat bijgeschilderd. Verder in goede staat. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees porselein
Result: 190 EUR

Lot divers Chinees porselein. Oud + antiek. Diverse beschadigingen. Afmeting: 8 - 23 cm. In matige/redelijke staat.

Twee Hollandse gravures
Result: 60 EUR

Twee antieke Hollandse gravures. 17e - 18e Eeuw. (1) Huys en bank van leeninge afte Lombaren. (2) Kooren Buers. Gravures op papier. Afmeting: H 12 x B 15 cm. In goede staat.

Gouden ring met zirconia
Starting price 90 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zirconia. Ring, Tiffany model met een zirconia. Breedte ring 6,5mm. ø55. ca 3,6 gram. In goede staat

Franse stations-comtoise, 1870
Starting price 200 EUR

Antieke Franse stations-comtoise. Circa 1870. Halfuur-slag + datum. Afmeting: 42 x 30 x 17 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren
Starting price 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpstraat met figuren. Afmeting: H 11,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

Amerikaanse tafelklok, 1910
Result: 60 EUR

Antieke Amerikaanse mahonie tafelklok. Circa 1910. Waterbury Clock & Co. USA. Halfuur-slag op bel + uurslag op gongspiraal. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Gouden hanger met citrien
Starting price 250 EUR

Grote geelgouden hanger, 585/000, met citrien. Vierkante broche met een bolle opengewerkte rand met florale bewerking en bezet met een smaragd geslepen grote citrien. 23x16,5mm. ca 16,6 gram. Grootte ...