Antieke Steinway & Sons vleugel uit 1906. Model O. Patent Grand New York + Hamburg. Eikenhout met ebbenhout intarsia. Miniatur Patent Grand Construction Oct. 1899. Serienummer 119561. Steinway & Sons ...
Gesigneerd door Jan Chris Sauer Amsterdam. Circa 1780. Eiken kast, gefineerd met wortelnotenhout. Romp en voet met afgeschuinde kanten, voet dubbel gebogen. Beide met snijwerk en marqueterie. Plint op...
18e -eeuws Amsterdams staand Horloge.(ca. 1790) Gesigneerd door Johannes S. van Geffen, Amsteldam. Eiken kast, gefineerd met wortelnotenhout. Voet en romp met afgeschuinde kanten, voet dubbel gebogen....
Chinees porseleinen penselenbeker met rondom landschap/figuren decor. Afmeting: H 14,3 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
Kapitaal antiek zilveren tafelstuk/dienblad, 925/000, rond gecontourneerd model met aculadevormige opstaande rand voorzien van palmetten. Geplaatst op 4 gekrulde poten. ø54x5cm. Het blad is versierd m...
Chinees porseleinen kom met bloesemtak decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten gestoken Bracket klok met kwartier-slag carillon op acht bellen. Barraud & Lunds Cornhill London. Met Westminster melodie. In goede werkende staat. Afmeting: ...
Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie langs waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 750/000, in de vorm van een paradijsvogel, royaal bezet met turkooisstenen, rond en ovaal cabouchon geslepen. 88x120mm. ca 41,9 gram. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Beetje craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Rosé gouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,0 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-
Zeldzame Engelse staande mahoniehouten klok met planetarium. Thomas Moore Ipswich. Circa 1880. Met prismen glas in planetarium. Sterrenbeelden, maand + dag-aanduiding. Slagwerk op gongspiraal. Achtdaa...
Grote gotische notenhout gestoken Madonna. 14e - 15e Eeuw. Diverse restauraties. Afmeting: H 147 cm. In redelijke staat.
Jan Altink. 1885 - 1971. havengezicht met boten. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. Met expertise rapport. In goede staat.
Prachtige geelgouden oorstekers, 750/000, met parelmoer en diamant. Gemerkt: Van Cleef & Arpels, model alhambra, in de vorm van een klaver met een bewerkte geelgouden rand. Voorzien van parelmoerinleg...
Witgouden armband, 750/000, voorzien van elastische schakels met een rond detail bezet met diamanten, totaal ca 0,37 ct. Fope flex'it Eka. entirely, ca 15,6 gram. In zeer goede staat. WVP € 5060,-
Zware antieke Chinese bronzen Ming boeddha figuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote 16e eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met graveringen en bodemmerk. Met houtgestoken basement. Afmeting: H 34 x Ø 22 cm. In goede staat.
Witgouden armband, 750/000, flex it bracelet. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,6 gram. In zeer goede staat. WVP €4000,-
Grote Chinees porseleinen diepe schotel met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: Ø 42 xH 8 cm. In redelijke staat
H.C.A. Paradies. 1883 - 1966. Rotterdams havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 60,5 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde antieke Franse bronzen pendule. Circa 1820. Griekse vrouw met scheepsboeg en hoorn des overvloeds + putti's. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...
Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Hollands landschap met knotwilg, koeien en boerderij in de verte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot op drie pootjes. Met groen/grijs glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Kapitaal parelcollier met witgouden sluiting, 585/000, met diamant en aquamarijn. Collier met 2 rijen cultivé parels, ø 9,5mm, bevestigd aan een achtkantige opengewerkte witgouden sluiting in het midd...
Twee grote vergulde bronzen vijf-lichts wandkandelaren met engelen. Empire-stijl. Afmeting: 68 x 24 x 28 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met tuin/vazen op tafel decor. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Witgouden rijring, 750/000, met 7 diamanten. Grove rijring met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,50 ct. geplaatst in een 4 poots chaton. Breedte 4,5mm ø 6. Totaal ca 5,2 gram. In goede staat
Grote vuurvergulde bronzen Franse empire pendule met engel, kandelaar, pijl + boog en lauwerkrans. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Levensgrote moderne kunst paspop. Belijmd met honderden kleine keramieken tegeltjes en versierd met sieraden. Art Nouveau-stijl. Ongesigneerd. Gemonteerd op glazen basement. Tweede helft 20e eeuw. Afm...
Gouden collier met bijzondere gouden hanger, 585/000. Collier met wit- en geelgouden bolle schakels, om en om, met daaraan een handgemaakte grote roodgouden hangeroog met daaraan een trinity hanger me...
Zilveren collier, 835/000, met achtvormige schakels bezet met een diamant met een oud slijpsel. In het midden van het collier zit een opengewerkte element bezet met 4 roosgeslepen diamanten, 3xø 3,5mm...
Geelgouden armband, 750/000, met lapis lazuli. Schakelarmband met 3 gouden discusvormige schakels en schakels met lapis lazuli. Met grote sierlijke sluiting. Breedte 12 mm, ca 20 cm. ca 20,5 gram. In ...
Zeer grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met Romein. Circa 1820. In originele ongereinigde staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 62 x 47 x 16 cm. In goede s...
Geelgouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,6 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-
Chinees porseleinen pijpvaas met fabelfiguren decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Ebel Wave damesmodel, staal met goud, voorzien parelmoer wijzerplaat met 8 diamanten en een lunette bezet met 58 diamanten. kastnummer: 03.115.1035S. Voorzien van vouwsluiting. 20 cm. Gedragen in goed...
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha in tuin/zotjes decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: Ø 39 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese bronzen vaas met floraal decor en karakter tekens. Signatuur. Olifantkoppen. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote zwart marmeren panter in Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 16 x 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met floraal/goud decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Hollands schrijfkabinet met origineel verguld beslag en bandintarsia. Wortelnoten. Louis Quinze. Circa 1760. Oudere restauraties. onderkast met 6 lades waarvan de middelste van de...
Omega Seamaster automatic chronograph horloge model "Jedi" met stalen kast, blauwe wijzerplaat en goudkleurige rand voor de tachymeter. ø 39mm. Met originele stalen band. (aanzetstukken ontbreken.) we...
Groot 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte, Kang Xi schotel met strijdende figuren decor. Bodemmerk + vleermuizen. Afmeting: Ø 35,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas als lampenvoet. Met geisha/tekst decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met oren en floraal decor. Eén oor professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 25,3 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas, pelgrimvaas met draken/goud decor + zes tekens bodemmerk. Zeer gedetailleerd. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom. Vierkant met geisha's in landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x 14,7 x 14,7 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met figuren in tuin decor. Cheng Lung. Twee kommen haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Geelgouden armband met cliphanger, 750/000 . Reflex armband, merk Bron, eindeloos, gemaakt met bolletjes, ø 5mm. En versierd met een goud opengewerkte bolhanger, gemerkt Tirisi Moda, Copacabana, groo...
Twee cassettes met zilveren taartvorken en koffielepels, 925/000, Georg Jensen model Acorn, na 1915. Set met 12 taartvorken, 14 cm, en een set met 12 koffielepels, 11cm. Model Acorn heeft een geribde ...
Chinees porseleinen kom met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16 cm. In goede staat.
Russisch zilveren cloisonne bakje, 88 zolotnik, 916/000, rond model fraai versierd met emaille. MT.: Nikolai Nemirov Kolodkin, Moskou rond 1900. ø 9x4,5cm. ca 124 gram. In zeer goede staat
Groot bronzen beeld. Nijlpaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 66 x 26 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen Familie Verte wierookbrander met floraal/draken/goud decor + Foo-hond. Gelijmd en bovenrand + hengsel gerestaureerd. Afmeting: 43 x 39 x 15 cm. In rede...
Geelgouden bolgevlochten armband, 750/000, flex it. Gemerkt Fope model Solo. ø 5 mm. ca 15,9 gram. In zeer goede staat. WVP €2800,-
Chinees porseleinen draken schotel met reliëf en goud decor. Met bodemmerk. Republiek. Eén minimale haarlijn. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vier-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kaststel. Twee vazen beschadigd. Twee vazen goed. Afmeting: H 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren specerijen set met blauw glas. Twee antieke specerijenbakje ovaal model met guirlandes, ramskoppen en ovaal gezaagde rand. Voorzien van een blauw glazen binnenbak met geschulpte rand, één hee...
W. de Zwart. 1867 - 1957. Haagse School. Landschap. Paneel gescheurd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In redelijke staat.
Stel antieke kandelaren, 925/000, geplaatst op een vierkant gecontourneerde voet met ronde elementen voorzien van floraal graveerwerk. MT.: Jakob Rozenzweig, London, jl.:F:1921. 13,5x13,5x35cm. Voorzi...
Sierlijke geelgouden broche, 750/000, met 3 uitgewerkte bloemen voorzien van een matte bewerking met als hart een robijn, saffier en briljant geslepen diamant, ca 0,15 ct. Daarnaast is de broche versi...
Grote drie-delige Chinees porseleinen tulpen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Zware zilveren mand, 833/000, ovaal gezaagd model met floraal decor en graveerwerk. voorzien van gekrulde grepen. MT.: Fa Dahlia, Amsterdam, jl.: gekroonde N: 1948. 32x22x13cm. ca 670 gram. In zeer go...
Grote Chinees porseleinen rijstpot met floraal decor + karakter tekens. Afmeting: H 17,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: H 25 - 31 cm. In goede staat.
Grote bronzen kat in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Vroeg 18e - 19e eeuws Duits Wender geweer met inscriptie. Joh. Georg Dinckl im Freysing 2. Loop is omkeerbaar. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.
Blok van de Velden. 1919 -1980. Texel 1951. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Colt. Nr. 199654, .35 caliber. American Muzzle Loading, Revolver patent New York. Afmeting: L 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren decor + houtgestoken console. Chips bovenrand. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas, draken vaas met groen glazuur + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kip. Handgesigneerd. Houtsnede op papier. Afmeting: H 19 x B 14,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen (verzilverde) lakstempel met karaktertekens en schildpad. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Antieke vuurvergulde bronzen Franse empire pendule. Ridder met helm en wapen. Pootjes missen. Wijzerplaat beschadigd bij 9. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Goud goed. Afmeting: 36 cm...
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel. Herten in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 38 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vazen met goud/figuren/dieren en floraal decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Parelarmband met witgouden sluiting bezet met saffier, 585/000. Armband met 3 rijen cultivé parels, ø 7mm, bevestigd aan een langwerpig slot met lijnen bewerking en bezet met 10 rond gefacetteerde bla...
Witgouden bolgevlochten armband, 750/000, flex it. Gemerkt Fope model Solo. ø 5 mm. ca 16,4 gram. In zeer goede staat. WVP €2800,-
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Millefiori decor + bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met granaatappel/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 cm. - Ø 22,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig Japans Imari porseleinen kaststel met floraal/pagode/vogel decor. 19e Eeuw. Eén dekselvaas bovenrand gelijmd. Verder goed. Afmeting: 22 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kippen decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse handbeschilderde kast met latere beschildering. Twee-delig. Religieuze voorstellingen + bloemranken decor. Afmeting: 186 x 120 x 46 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix kandelaren met granaat appelen en kariatiden. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Grote antieke gegraveerde gotische smeedijzeren bijl met eikenhouten bewerkte steel. Vermoedelijk 16e eeuw. Afmeting: 90 x 33 x 4 cm. In zeer goede staat.
Sierlijke geelgouden slagring, 585/000, met robijn en diamant. Slagring met bolle band en aan de kop gestileerde slangenkoppen versierd met een ovaal gefacetteerde robijnen en een rail met 3 carree ge...
Witgouden horloge, 585/000, met diamant. Dameshorloge met een ronde kast versierd met een lunette bezet met 20 briljant geslepen diamanten. De verlopende gevlochten band is voorzien van een parelrand ...
Grove geelgouden schakelarmband, 585/000, met een soort hoefijzerachtige schakel bevestigd aan een grote draaibare karabijnhaak. ø 8mm. 20 cm. ca 18 gram. In zeer goede staat
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Chip deksel onderrand. Mogelijke handvat restauratie. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame vier-delige antiquarische boekenset over Singraven Twenthe. Herkomst bibliotheek Huize Singraven. Onder andere: geschiedenis Huize Singraven door professor Karl Dohmann en W.H. Dingeldein. Me...
Hendrik Valkenburg. 1826 - 1896. Wintergezicht op Oosterpark. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in landschap/pagode decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Negen lithografieën in map. Serie Che Guevara. Naar Andy Warhol. Screen prints op papier. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.