This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Result: 170 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Met floraal decor. Drie schotels haarlijnen. Eén schotel goed. Twee kopjes goed. Twee kopjes chips. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom
Starting price 800 EUR

Hectagonale Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Geel glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 21,5 x 19 cm. In goede staat.

Schildpad doos met zilveren lepels
Result: 90 EUR

Doosje uit schildpad, rechthoekig gecontourneerd model, gevuld met 12 zilveren koffielepels en 6 borrellepels voorzien van een parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. zilver totaal ca 200 gram. ...

Zilveren vaas
Result: 130 EUR

Zilveren vaas, 835/000, met bolle buik versierd met acanthusbladeren en gematteerde bewerking. Geplaatst op een ronde voet met een geschulpte bovenrand. ø8,5x17cm. totaal ca 201 gram. In zeer goede st...

5 Zilveren ringen met roze steen
Starting price 70 EUR

Vijf zilveren ringen, 925/000, met roze steen. Diverse modellen ringen met divers geslepen roze stenen. totaal ca 37,1 gram. Gerhodineerd. In goede staat

Friese voetenstoof
Result: 120 EUR

Eikenhout gestoken Friese stoof met Turkse knoop + Fayence gedateerde tekst 'Aafke Heerenga 1869'. Oud wormbeval. Afmeting: 22 x 22 x 22 cm. In goede staat.

Antieke vergulde wandconsole
Result: 70 EUR

Antiek vergulde gipsen wandconsole met fratz. Circa 1880. Historisme. Afmeting: 32 x 30 x 16 cm. In goede staat.

Chinese Sung dekseldoos Ø 25 cm.
Starting price 450 EUR

Grote Chinees porseleinen Sung dekseldoos met floraal decor. Afmeting: 12 x Ø 25 cm. In goede staat.

Gouden armband met diamant
Result: 250 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met diamant. Fijne schakelarmband met in het midden een 8-vormige element bezet met 6 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,18 ct. De armband is voorzien van een bakslo...

Gouden hanger met saffier en diamant
Result: 225 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met saffier en diamant. Peervormige rozethanger met in het midden een peervormig geslepen blauw saffier en daaromheen een rand met 17 briljant geslepen diamanten, totaal ca...

Ivoren faun met horloge
Starting price 2.500 EUR

Bijzondere faun, gesneden uit ivoor met scharnierend deel. Aan de binnenzijde is de faun voorzien van een zilveren versierde rand met horloge, gemerkt Lepine Caris. Het geheel is geplaatst op een acht...

Zes antieke Chinese borden
Result: 140 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee borden goed, rest haarlijn. Afmeting: Ø 15 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot met 3 paar zilveren oorbellen
Starting price 50 EUR

Lot met 3 paar oorstekers, 925/000, brisures met hanger voorzien van ruitvormig geslepen amethist, peridoot en citrien, lengte 40 mm, oorstekers met rozenkwarts kraal als hanger, lengte 25 mm, en een ...

Witgouden hanger met diamant en parel
Starting price 500 EUR

Witgouden hanger, 750/000, met diamant en een Tahiti parel. Langwerpige hanger bezet met 28 diamanten ca. 0.13 crt. en onderaan een zeer fraaie Tahiti parel ø 12/13 mm., Lengte 3 cm. Nieuw met certifi...

Twee Jugendstil beelden
Result: 140 EUR

Twee antieke Franse Jugendstil figuren. Musique naar Kossowski. Circa 1890. Compositie metaal op zwart marmeren basement. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.

Lot zilveren munten
Result: 500 EUR

Lot zilveren munten. Divers. 24 x 2½ gulden. 130 x 1 gulden Juliana. 12 x 1 gulden Wilhelmina. 2 x 10 gulden. 1 x 5 euro Rembrandt vijfje. 110 x zilveren dubbeltje. 1x Frans Hals munt. 1x 0,25 cent. I...

Gouden broche, ring en hanger
Starting price 150 EUR

Geelgouden broche, hanger en ring. Gouden staafbroche met een lichtblauwe steen, 63mm, en een hanger rechthoekige lantaarn met 4 rode en 4 groene cabouchon geslepen stenen, 11x11x22mm. beiden 585/000....

Gouden ring met diamant en robijn
Result: 800 EUR

Sierlijke geelgouden slagring, 585/000, met robijn en diamant. Slagring met bolle band en aan de kop gestileerde slangenkoppen versierd met een ovaal gefacetteerde robijnen en een rail met 3 carree ge...

Zilveren slatang
Result: 300 EUR

Zilveren slatang, 833/000, voorzien van een steel versierd met biedermeier graveerwerk. MT.: J. v.d. Vorst, Rotterdam, jl.: P:1849. 29 cm. ca 143 gram. In goede staat

Gouden oorstekers in druppelvorm met diamant
Starting price 250 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Oorstekers in de vorm van een druppel voorzien van een rand met 4 briljant geslepen diamantjes. totaal ca 0,12 ct. Grootte 11x18mm. ca 4,4 gram. In zeer go...

Zilveren lepels en vorken, Georg Jensen
Result: 1.100 EUR

Twee cassettes met zilveren taartvorken en koffielepels, 925/000, Georg Jensen model Acorn, na 1915. Set met 12 taartvorken, 14 cm, en een set met 12 koffielepels, 11cm. Model Acorn heeft een geribde ...

Witgouden collier en hanger met parel & Diamant
Starting price 225 EUR

Witgouden collier en hanger, 585/000, met parel en diamant. Witgouden slangcollier met een lange witgouden hanger, traanvormig bezet met een kleine singlecut geslepen diamant en een parel, ø 7 mm. Gro...

Oude brandweerhelm
Starting price 120 EUR

Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. 19e Eeuw. Fluctuat nec mergitur. Afmeting: 20 x 20 x 26,5 cm. In goede staat.

Oosterse kromdolk
Result: 130 EUR

Oosterse kromdolk met minerale stenen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.