This website uses cookies

50. Oktoberveiling 2021

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

IJs-glazen coupe met zilver 99
IJs-glazen coupe met zilver
Starting price 40 EUR
Zilveren lepel 120
Zilveren lepel
Starting price 40 EUR
Zilveren roomlepel 236
Zilveren roomlepel
Starting price 40 EUR
Twee zilveren gespen 280
Twee zilveren gespen
Starting price 40 EUR
Zilver vergulde ring met zirconia's 655
Zilver vergulde ring met zirconia's
Starting price 40 EUR
Lot zilveren armbanden 672
Lot zilveren armbanden
Starting price 40 EUR
Annica Krol, Industriële voorstelling met olievat 1376
Annica Krol, Industriële voorstelling met olievat
Starting price 40 EUR
B. Elshout, Kippen in stal 1380
B. Elshout, Kippen in stal
Starting price 40 EUR
Lepelrek + lepels 2097
Lepelrek + lepels
Starting price 40 EUR
Twee grote kandelaren 2101
Twee grote kandelaren
Starting price 40 EUR
Antiquarisch oud + nieuw testament 2147
Antiquarisch oud + nieuw testament
Starting price 40 EUR
4x Boeddha tuinbeelden 2222
4x Boeddha tuinbeelden
Starting price 40 EUR
Duitse steengoed kruik, H 36 cm. 2318
Duitse steengoed kruik, H 36 cm.
Starting price 40 EUR
Vier delen messing 2345
Vier delen messing
Starting price 40 EUR
Lot koperwerk (4x) 2354
Lot koperwerk (4x)
Starting price 40 EUR
Majolica hangpetroleumlamp 2362
Majolica hangpetroleumlamp
Starting price 40 EUR
Lot kruisbeelden etc... 2375
Lot kruisbeelden etc...
Starting price 40 EUR
Franse comtoise 3623
Franse comtoise
Starting price 40 EUR
Franse comtoise 3632
Franse comtoise
Starting price 40 EUR
Engelse salontafel 4201
Engelse salontafel
Starting price 40 EUR
Twee antieke figuren 5063
Twee antieke figuren
Starting price 40 EUR
Keramieken figuur, Jezus 5082
Keramieken figuur, Jezus
Starting price 40 EUR
Eikenhout gestoken Madonna 5095
Eikenhout gestoken Madonna
Starting price 40 EUR
Antieke kristalglazen beker, 1900 5522
Antieke kristalglazen beker, 1900
Starting price 40 EUR